Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχα...παιδια ειναι ολα μαζεμενα, δεν χρειαζεται να τρεχεις απο εδω και απο εκει..τραβαει τα links, παιρνει τους υποτιτλους, mp3 , iptv και γενικα ολο το περιεχομενο..θα δοκιμαστει συντομα και στο box και μετα αντε γεια..ξεμπερδευεις μια και καλη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, xrealtv είπε

bele υποψιν οτι ειναι Beta εκδοση θέλω να του προσθεσω μερικα ακομα που εχω σε κοματια.
Φωνητικη αναγνώριση ( δηλαδη να τις μιλας ολες τις εντολες ) 
Video σε text 
και Favorites και Tabs μετα τον πετας τον Chrome. :)
και οτι αλλη ιδεα εχει καποιος για να πεταξει τα Kodi και τα Addons.



 

καληνυχτες και αυριο μερα ειναι εδω θα ειμαστε.

Αν μπορεις να στειλεις το app xleartv με pm .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xrealtv απο pc που μπαινω το site ειναι ωραιο και τα βιντεο εχουν ωραιες αναλυσεις χωρις καθολου παγωματα και θολουρες

θα ηθελα να υπηρχαν ντοκιμαντερ με ελληνικους υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ από εχθές που μου έστειλες το app για android δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Ο λόγος είναι τα υπερβολικά δικαιώματα που ζητάει η εφαρμογή. Ειδικά αυτό που λέει οτι  ενδέχεται να χρεωθείτε. Θα ήθελα αν μπορείς να μας πεις γιατί χρειάζεται όλα αυτά τα δικαιώματα για να δουλέψει σωστά η εφαρμογή? Όλα αυτά με φιλική διάθεση και χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο.

Screenshot_2019-01-09-23-15-12-676_com.google.android.packageinstaller.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ σε ευχαριστώ πολυ. Μόλις το κατέβασα και πλέον δεν ζητάει καθόλου δικαιώματα. Το έψαξα λίγο και όντως έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά. 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xrealtv είπε

Ναι λαθος δικο μου απλα οπως ειπα τα εχω για τεστ για μενα δεν τα δίνω οποτε εγω τα εχω ανοιξει ολα τα δικαιωματα για να μην μου λεει στο debugging οτι δεν εχεις δικαιωμα να κανεις αυτο και αυτο και αυτο.Ομως πιο καλα ετσι για να ξερεις και τι σου γινετε :)
 

N

 

2 ώρες πριν, xrealtv είπε

πες μου για πιο app θες να το ανεβασω τώρα.

To app ανεβηκε το κατεβαζεις απο εδω  http://xrealtv.com/movies.apk 
χρησιμοποιει μονο Inernet επιβεβαιωσε οτι ειναι ετσι μηπως εχω ξεχασει καποιο permition.
 

Το app το κατεβασα σε android tv box το εγκατεστησα οκ, αλλα δεν ανοιγει @xrealtv

Παιζει μονο σε κινητα το app ? Η εχει απαιτησεις (πχ s912) για να παιξει. σε antroid box ?

Επεξ/σία από powerup
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα και απο μενα.

Θέλω να αγοράσω ενα tv box για να το χρησιμοποιήσω για netflix για καμια ταινια στο kodi και για τυχον αθλητικα (δεν εχω συνδρομη σε κανενα καναλι). 

Εχω μια σχετικα παλια TV Philips 42" επίπεδη οθονη αλλά οχι smart (μοντελο 2004) και μπορω να διαθεσω 50 εως 60 ευρω στο περιπου. Απο ενα σχετικα μικρο ψαξιμο που εκανα στο site εχω εντοπισει τις εξης επιλογες:

Mecool M8S PRO L

Beelink GT1 Ultimate 3/32

 

Tanix TX9 Pro

Τι θα μου προτεινατε απο αυτα ή και απο κατι που δεν το εχω αναφερει;

Ευχαριστω πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, xrealtv είπε

Hmmmmmmmm 
Το app εχει φωνητική αναζητηση δηλαδη πατας πανω δεξια το Μικροφωνο και αντι να γραφεις τον τιτλο τον Μιλας.
Θα το αφαιρεσω μηπως φταίει αυτο γιατι σε μενα παιζει κανονικοτατα.
Δώστε μου 2 λεπτα γιατι τελειώνω και κατι αλλο με τις 100.000++ movies και ανεβαζω χωρις μικ να μου πειτε αν κολαει και παλι.
 

Χανανεβασα μαλλον ειχα βαλει release version Που δεν εχω certificate και δεν επαιζε.Τωρα χανανεβασα στο ιδιο λινκ με πριν το fullmovies.apk

κατεβαστε το και πειτε μου κυριοι να δουμε τι θα γίνει :))

Πατώντας πανω δεηια το εικονιδιο με την καμερα εχετε 4 δευτερολεπτα να πειτε στα ΑΓΓΛΙΚΑ τον τιτλο ή την λεξη της αναζητησης.
μετα αφου μιλήστε πχ american idol περιμενετε και κανει αναζητηση και σας εμφανιζει τα αποτελεσματα.
και αν μπορεις στείλε μου εικονα για να δώ ποσες φωτογραφιες χωραει στο box σου ετσι ωστε να μην πλατιάζουν

Κατέβασες το Νεο? που εβαλα πριν λιγο?

Zκατεβασα ξανα το fullmovies.apk δεν ανοιγει ξανα η εφαρμογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...