Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To είδα και εγω απλά έχω κόλλημα της γυναίκας που δεν θέλει wi fi στην κρεββατοκαμαρα (στο mibox θα έβαζα προσαρμογέα) 

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, ppetr είπε

Γιατι? Ιδιο δικτυο δεν ειναι?

Ναι έχεις δίκιο, παρασύρθηκα από το δικό μου δίκτυο που παρεμβάλετε ένα ακόμη router

Επεξ/σία από WebDevGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/11/2020 στις 8:29 ΠΜ, manoskost είπε

κανενα απο τα δυο λογω επεξεργαστη, αυτο εδω να παρεις: https://www.skroutz.gr/s/21298208/Tanix-TX3-32GB.html

Το έχω αυτό, είναι καλό για τα χρήματά του.

Επειδή το wifi του είναι αρκετά αδύναμο, δεν κάνει μάλλον για τη δουλειά που θέλει ο φίλος, αφού θέλει και εξωτερική κεραία.

Αν είσαι στο ίδιο δωμάτιο με το tvbox ίσως να έχει καλή ταχύτητα με 5ghz συχνότητα αλλά σε διαφορετική περίπτωση δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο.

Σε εμένα πιάνει 2-3Mbps σε σημείο όπου , ναι μεν είναι κάπως μακριά, αλλά όλες οι υπόλοιπες συσκευές (κινητό, τηλεόραση, λαπτοπ) δουλεύουν απροβλημάτιστα με 14-15Mbps.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το Mi Box S τελικά (φοβήθηκα μην μου κάτσει καμιά καραντίνα στο σπίτι για 3η φορά και σαλτάρω). Απλά μια απορία : Το κατάστημα μου είπε ότι είναι εισαγωγή info quest αλλά εγώ δεν βλέπω τίποτα ελληνικό στο φυλλάδιο οδηγιών (μήπως είναι παραεισαγωγή;). Ελληνικό μενού έχω κανονικότατα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, yiankap είπε

Πήρα το Mi Box S τελικά (φοβήθηκα μην μου κάτσει καμιά καραντίνα στο σπίτι για 3η φορά και σαλτάρω). Απλά μια απορία : Το κατάστημα μου είπε ότι είναι εισαγωγή info quest αλλά εγώ δεν βλέπω τίποτα ελληνικό στο φυλλάδιο οδηγιών (μήπως είναι παραεισαγωγή;). Ελληνικό μενού έχω κανονικότατα!

Απο ποιο καταστημα το πηρες? Η Infoquest το πουλαει 99 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, dafnoula13 είπε

Από Σκρουτζ 46 ευρώ, μην δίνετε τζάμπα λεφτά

Το skroutz 48,19 αυτή τη στιγμή το φθηνότερο αν το αγοράσεις από το μαγαζί, αν το πάρεις με courier και αντικαταβολή ανεβάινει το κόστος στα 54,19.

Εγώ το αγόρασα 62 με μεταφορικά μέσα κλπ από κατάστημα στην πόλη μου σχεδόν με χέρι - χέρι παράδοση.

Πάντως σήμερα που πήρα να διευκρινίσω κάτι, η εγγύηση είναι 2 έτη σε σχέση με 1 έτος που δίνουν όλα τα σκρουτζομάγαζα.

Και το 99 της infoquest γίνεται κατά καιρούς 64,80 (τυχαία και καλά σε όλους τους μεταπωλητές ταυτόχρονα....)

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά είναι ,46 μου βγήκε εμένα πριν ένα μήνα περίπου.Τεσπα 99 για το mi box δεν γίνεται να δώσεις...

Υ.Γ. πάντως οι τιμές τώρα είναι λίγο ανεβασμενες , να είναι από το lockdown ?να είναι εν όψει black Friday? Ο καιρός θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε όχι ρε παιδιά να δώσετε και 99 ευρώ για το hiaomi mi επειδή δίνει 2  χρόνια εγγύηση. 49,95 έδωσα μαζί με μεταφορικά, και το πήρα από το ίδιο το skroutz. Δεν νομίζω πάντως στη black friday το hiaomi να κατεβει και άλλο. Eίναι οικονομικό και είναι πολύ καλό με όλα τα θετικά που εχουν προαναφερθεί εδώ μέσα

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, m.gial είπε

Ε όχι ρε παιδιά να δώσετε και 99 ευρώ για το hiaomi mi επειδή δίνει 2  χρόνια εγγύηση. 49,95 έδωσα μαζί με μεταφορικά, και το πήρα από το ίδιο το skroutz. Δεν νομίζω πάντως στη black friday το hiaomi να κατεβει και άλλο. Eίναι οικονομικό και είναι πολύ καλό με όλα τα θετικά που εχουν προαναφερθεί εδώ μέσα

Όταν λες από το ίδιο το skroutz? Εννοείς από το καλάθι του? Αν ναι τότε απλά το πήρε από το οικονομικότερο συμβατό μαγαζί. Όχι από το skroutz το ίδιο

Σε κάθε περίπτωση όχι δεν αξίζει τα 99. Εγώ θυμάμαι το είχα πάρει γύρω στα 60-65 από γνωστό κατάστημα στο νέο κοσμο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είδα καλά το έχει στα 60 Ευρώ ο Κωτσόβολος στο Black Friday. Ο Γερμανός δεν έχει ανακοινώσει ακόμα προσφορές Black Friday αλλά στις διαφημίσεις του λέει ότι θα έχει και επιστροφή Eurobank. Επομένως, αν το βγάλει κι αυτός στην ίδια τιμή, τότε με την επιστροφή θα βγει σε καλή τιμή για αγορά από επίσημο μεταπωλητή.

Επεξ/σία από Giama
Συντακτικές μικροαλλαγές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giama είπε

Αν είδα καλά το έχει στα 60 Ευρώ ο Κωτσόβολος στο Black Friday. Ο Γερμανός δεν έχει ανακοινώσει ακόμα προσφορές Black Friday αλλά στις διαφημίσεις του λέει ότι θα έχει και επιστροφή Eurobank, επομένως αν βγάλει κι αυτός την ίδια τιμή με την επιστροφή θα βγει σε καλή τιμή για αγορά από επίσημο μεταπωλητή.

Δηλαδή η black friday του Γερμανου θα ειναι του τυπου, αγορασω το xiaomi smart tv box, στη πρωταρχικη τιμη και τα παιρνω πισω τα λεφτα απο τη eurobank. τι ειναι παλι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, m.gial είπε

Δηλαδή η black friday του Γερμανου θα ειναι του τυπου, αγορασω το xiaomi smart tv box, στη πρωταρχικη τιμη και τα παιρνω πισω τα λεφτα απο τη eurobank. τι ειναι παλι αυτο

Όχι, θα έχει κανονικά προσφορές φυσικά, αλλά επιπλέον θα έχει και επιστροφή από την Eurobank. Τι ποσοστό επιστροφής και από ποιο ποσό και πάνω θα ισχύει μένει να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...