Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Χαίρετε!

Για χρήση ως media player  μέχρι 1080p το Χ96 mini αξίζει ή θα κολλάει;
https://www.skroutz.gr/s/13090341/X96-Mini-16GB.html

αδυναμος επεξεργαστης, μικρη μνημη.  https://www.geekbuying.com/item/TANIX-TX3-Amlogic-S905x3-8K-Video-Decode-Android-9-0-TV-Box-4GB-32GB--422438.html                                                                                                           απο ευρωπαικη αποθηκη χωρις τελωνειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, makis1024 είπε

Αυτός είναι αυτός που στέλνει από Ισπανία χωρίς αξιολογήσεις , ο άλλος που στέλνει από Βέλγιο...

https://www.aliexpress.com/item/4001289650998.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.1fa4321eZTnMCp&mp=1&fbclid=IwAR1f71Gr9ad1oREPwrIVZAhq9y-EpwHlbjDeIHqrlhtT8sW8h0JmYHbFKr8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, makis1024 είπε

Αυτό λέω στα 33€ το 2/16 , το 4/32 πάει κοντά στα 40€ , είναι φυσιολογική τιμή. Μίλησα για το 4/32 ότι δεν παίζει στα 22€-25€.

η διαφορά με το 4/32 είναι το κοντρόλ? έχει άλλες διαφορές? τι ακριβός κάνει αυτό το κοντρόλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ram και η rom είναι η διαφορά. 2gb ram 16gb rom έναντι 4 gb ram και 32gb rom.  Επίσης το 2/16 έχει lan 10/100 το 4/32 gigabit ethernet.

Επεξ/σία από makis1024
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά , είμαι νέος στο forum και θέλω παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε οποίος γνωρίζει στο παρακάτω θέμα. Έχω αγοράσει πρόσφατα το μοντέλο f&u 5520UH android tv. Γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να δω ποδόσφαιρο από την τηλεόραση ? Τύπου hahasport κλπ . Όταν πατάω το λινκ μου γράφει για media playback κλπ αν θυμάμαι καλά και δεν το ανοίγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις τηλεοραση android tv και θα δεις απο αυτα τα λινκ ποδοσφαιρο? βαζεις το kodi και ενα ελληνικο build και βλεπεις τα παντα. μπες στο fb στην σελιδα hellenic kodi academy κανε μια εγγραφη και στα αρχεια της ομαδας εχει τον πληρη οδηγο kodi με αναλυτικες οδηγιες και φωτογραφιες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/12/2020 στις 1:39 ΜΜ, makis1024 είπε

Αυτός είναι αυτός που στέλνει από Ισπανία χωρίς αξιολογήσεις , ο άλλος που στέλνει από Βέλγιο...

Καλήμερα , μάλλον έχεις δίκιο. Ακυρώθηκε η παραγγελιά μου.  Μίλησα με ali και μου κάνουν refund. Μου είπαν ότι η ακύρωση έγινε λόγω κουπονιών(που δεν είχα) , και να ξανακάνω την παραγγελία και θα εκτελεστεί κανονικά...παράγγειλα 2 tanix από geekbuying γιατί τα χρειάζομαι αμεσα.

Πάντως όταν μου γίνει το refund (3-20 ημερες ,αναλόγως την τράπεζα ) θα το δοκιμάσω ξανά.

Επεξ/σία από dafnoula13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dafnoula13 είπε

Καλήμερα , μάλλον έχεις δίκιο. Ακυρώθηκε η παραγγελιά μου.  Μίλησα με ali και μου κάνουν refund. Μου είπαν ότι η ακύρωση έγινε λόγω κουπονιών(που δεν είχα) , και να ξανακάνω την παραγγελία και θα εκτελεστεί κανονικά...παράγγειλα 2 tanix από geekbuying γιατί τα χρειάζομαι αμεσα.

Πάντως όταν μου γίνει το refund (3-20 ημερες ,αναλόγως την τράπεζα ) θα το δοκιμάσω ξανά.

Κι εγώ ίδιο..μου κάνουν refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το tanix tx3 αλλά πολλοί έχουν πρόβλημα με αδύναμο wifi και την θερμοκρασία και δεύτερον πρέπει να το ανοίξεις για να δεις πάνω στην μητρική εάν είναι έκδοση BZ ή QZ για να του περάσεις slimbox Rom , γιατί βγαίνει σε δύο εκδόσεις το συγκεκριμένο box. Το αναφέρει μόνο όταν το ανοίξεις και δεν το αναφέρει πουθενά μέσα στην Rom. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...