Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανήματος


michkal91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ισως αν αγορασεις ποιοτικοτερο χαρτι με λιγοτερο χνουδι. το χνουδι καθεται στα κινουμενα λαστιχενια ροδακια που προωθουν το χαρτι. Σε καθε περιπτωση καλο θα ηταν να καθαριστουν τα ροδακια με οινοπνευμα με πανι χωρις χνουδι πχ απο γυαλια ηλιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βρέθηκε το πρόβλημα... Το θέμα ειναι ότι δεν υπάρχει εκτυπωτης ούτε στην αποθήκη. Αρα είμαστε με 295 πιστωτικό στο πλαίσιο αφού δε νομίζω να γίνεται να πάρουμε τα λεφτά ε; Χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Λοιπον παιδια, τελικα απο το πλαισιο δεν μου εδωσαν ιδιο εκτυπωτη γιατι δεν υπηρχε. Πλεον ψαχνουμε για Α4 εκτυπωτη. Θελω να εχει καλη ποιοτητα στην εκτυπωση, γιατι ο epson δεν με καλυπτε να πω την αληθεια. Επισης θελω να εχει και αυτοματη εκτυπωτη διπλης οψης απο τον αυτοματο τροφοδοτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά σε όλους..Μέτα από πολύ καιρό ξαναγράφω στο φόρουμ εξ'αιτίας της βλάβης του εκτύπωτη μου(Canon Pixma ip4700).Μετά από 4 χρόνια έκαψε πλακέτα και κεφαλές με κόστος επισκευής που ξεπερνά τα 100 ευρώ.Ετσι με την ευκαίρια θα πάω σε πολυμηχάνημα και είμαι ανάμεσα σε Canon MG5450 και Epson XP-600(παραθέτω λινκ παρακάτω).Θα ήθελα την γνώμη σας για τα εν λόγω πολυμηχανήματα γιάτι δυσκολεύομαι στην επιλογή..μη έχοντας δουλέψει ποτε Epson και εξ'αιτίας της βλάβης του Canon...

 

http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MG5450/index.aspx

 

http://www.epson.gr/gr/el/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11941

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...