Προς το περιεχόμενο

batman GOTY ή Assassin's Creed 3 PS3


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει αρκετά πράγματα για να ασχοληθείς και μετά. Άλλωστε open world είναι. Επίσης έχει και καλοστημένο multiplayer (το οποίο έχουν μόνο τα παιχνίδια από το brotherhood και μετά).

 

και τι κανεις στο moultiplayer

 

βλεπω οτι οι γνωμες διιστανται.

Μαλλον θα τσιμπησω τ AC ΙΙΙ, το Βατμαν το εχω παιξει και κατα πασα πιθανοτητα θα το βαρεθω πιο γρηγορα

 

Απο περιεργεια

υπαρχει καποιο τριτο παιχνιδι στην υποθεση που προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο απο τα δυο?

ποιο δεν θα βαρεθω μετα που θα το τερματισω?

 

ή αν διαφωνητε με τις επιλογες μου πορτεινετε μου ενα παιχνιδι που να μην το βαρεθω μετα που θα το τερματισω

 

Ποια κονσόλα έχεις?

Αν έχεις 360, θα σου πρότεινα δύο επιλογές:

1) Μass Effect Trilogy. Περιέχει και τα 3 Mass Effect και κοστίζει όσο ένα παιχνίδι και πραγματικά θα παίζεις για τον επόμενο χρόνο. Μπορείς να διαλέξεις το χαρακτήρα σου, να προχωρήσεις το παιχνίδι μέχρι το τέλος και μετά να συνεχίσεις το επόμενο παιχνίδι με τον ίδιο χαρακτήρα. Μπορείς όταν τερματίσεις το ένα παιχνίδι, να το ξαναπαίξεις με άλλο χαρακτήρα και να ακολουθήσεις διαφορετική πορεία (πχ. με τον πρώτο χαρακτήρα να παίξεις σαν Paladin) και τη δεύτερη φορά να παίξεις σαν Renegade και έτσι να δεις διαφορετικά πράγματα, να τερματίσεις με διαφορετικό finale κτλ. Πραγματικά άπειρες ώρες Gameplay....

 

2) Τα Fable II και ΙΙΙ. Είναι action/RPG και έχεις να κάνεις πάρα πολλά πράγματα. Επίσης έχουν πολύ όμορφο κόσμο.

 

Aν έχεις PS3, θα σου πρότεινα να πάρεις το Little Big Planet που έχει άπειρο customization, πίστες από άλλους παίχτες κτλ και θα περάσεις πολλές ώρες παιχνιδιού. Επίσης μία επιλογή που έχεις άπειρες ώρες gameplay είναι το GT5. 1000 αυτοκίνητα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια κονσόλα έχεις?

Αν έχεις 360, θα σου πρότεινα δύο επιλογές:

1) Μass Effect Trilogy. Περιέχει και τα 3 Mass Effect και κοστίζει όσο ένα παιχνίδι και πραγματικά θα παίζεις για τον επόμενο χρόνο. Μπορείς να διαλέξεις το χαρακτήρα σου, να προχωρήσεις το παιχνίδι μέχρι το τέλος και μετά να συνεχίσεις το επόμενο παιχνίδι με τον ίδιο χαρακτήρα. Μπορείς όταν τερματίσεις το ένα παιχνίδι, να το ξαναπαίξεις με άλλο χαρακτήρα και να ακολουθήσεις διαφορετική πορεία (πχ. με τον πρώτο χαρακτήρα να παίξεις σαν Paladin) και τη δεύτερη φορά να παίξεις σαν Renegade και έτσι να δεις διαφορετικά πράγματα, να τερματίσεις με διαφορετικό finale κτλ. Πραγματικά άπειρες ώρες Gameplay....

 

2) Τα Fable II και ΙΙΙ. Είναι action/RPG και έχεις να κάνεις πάρα πολλά πράγματα. Επίσης έχουν πολύ όμορφο κόσμο.

 

Aν έχεις PS3, θα σου πρότεινα να πάρεις το Little Big Planet που έχει άπειρο customization, πίστες από άλλους παίχτες κτλ και θα περάσεις πολλές ώρες παιχνιδιού. Επίσης μία επιλογή που έχεις άπειρες ώρες gameplay είναι το GT5. 1000 αυτοκίνητα...

 

εχω το καινουργιο (super slim 500gb)

δεν θα ελεγα οτι ειναι του γουστου μου ( Fable Mass Effect )

λιγο πιο πραγματικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχεις PS3 τα ξεχνάς τα Fable. Προσωπικά δε θα προτιμούσα την έκδοση του Mass Effect στο PS3 λόγω κάποιων προβλημάτων που έχει στο framerate + κάποια άλλα. Βέβαια παραμένουν εξαιρετικά παιχνίδια. Πιστεύω πρέπει να τα δεις. Είναι σοβαρά παιχνίδια και με πάρα πολύ ωραίο σενάριο.

 

Για PS3 σου ανέφερα τα Little Big Planet και GT5 αν θες να μη βαρεθείς.

Επίσης ο mtzs πρότεινε το RDR που επίσης είναι πάρα πολύ καλή επιλογή και συμφωνώ. Πιστεύω καλύτερα να πάρεις το RDR παρά το AC3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...