Προς το περιεχόμενο

Ipad απο Αμερικη


Kostas_xolargos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα θα παω Αμερικη ενα ταξιδακι τις προσεχες μερες και θα ηθελα να παρω δωρο ενα ipad στην αδερφη μου.

 

Θελω να ρωτησω ποση διαφορα υπαρχει μεταξυ Αμερικης-Ελλαδας στην τιμη με συμφερει?

και το κυριοτερο αν λειτουργει και δεν το εχουν κλειδωμενο τι παιζει με αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει αρκετή διαφορά στην τιμή.

 

 

Οσο για το κλειδωμένο ή οχι, φαντάζομαι μιλάς για το wifi+cellular μοντέλο.

 

Δεν έχει θέμα.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει αρκετή διαφορά στην τιμή.

 

 

Οσο για το κλειδωμένο ή οχι, φαντάζομαι μιλάς για το wifi+cellular μοντέλο.

 

Δεν έχει θέμα.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

 

ναι για wifi+cellular μιλαω

 

στο site του apple store το βρηκα το 16αρι 499 δολλαρια και εδω το ιδιο μοντελο 569 ευρω στο πλαισιο αυτη ειναι η γενικη τιμη για το 16αρι στην Αμερικη η υπαρχει και φθηνοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Υπαρχει αρκετή διαφορά στην τιμή.

 

 

Οσο για το κλειδωμένο ή οχι, φαντάζομαι μιλάς για το wifi+cellular μοντέλο.

 

Δεν έχει θέμα.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

ναι για wifi+cellular μιλαω

 

στο site του apple store το βρηκα το 16αρι 499 δολλαρια και εδω το ιδιο μοντελο 569 ευρω στο πλαισιο αυτη ειναι η γενικη τιμη για το 16αρι στην Αμερικη η υπαρχει και φθηνοτερο?

Αυτές ειναι οι τιμές ναι. Η εγγύηση είναι μέσω του ΙΜΕΙ. Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για wifi+cellular μιλαω

 

στο site του apple store το βρηκα το 16αρι 499 δολλαρια και εδω το ιδιο μοντελο 569 ευρω στο πλαισιο αυτη ειναι η γενικη τιμη για το 16αρι στην Αμερικη η υπαρχει και φθηνοτερο?

η τιμη δν ειναι τοσο, συνυπολογισε και τον φορο της πολιτειας στην οποια προκειται να πας.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sales_taxes_in_the_United_States

 

κατα καιρους ειναι λιγο φθηνοτερο το best buy, μεγαλη αλυσιδα ημεκτρονικων στις ΗΠΑ.

 

σε οτι αφορα την εγγυηση ειναι παγκοσμια, αλλα δεν ξερω τι γινεται αν παρεις apple care ipad δεδομενου οτι στην Eλλαδα δεν πωλειται  επεκταση εγγυησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο Miami πηρα 2 ipad 16αρια wifi και το ενα το ειχα πανω και το αλλο στη βαλιτσα μεσα ενος φιλου. Ενω στη δικια μου του δικου μου ανοιγμενου. Το ανοιξα μιας και προοριζοταν για τον αδερφο μου και δεν ειχε προβλημα να το εχω πανω ανοιχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120 ευρώ κάτω είσαι ... αξίζει 32άρι χαλαρά..Πήγα πέρισυ και δεν πήρα ο !@#!$!@% και το πλήρωσα εδώ ....!

Αν περάσεις απο Grand Central στο κέντρο της Νέα Υόρκης τσίμπα το απο εκεί εχει ενα ωραιότατο apple store..

Βεβαια και στα Mall θα βρείς ..

Δεν τα κοιτάνε στο Αεροδρόμιο ..αλλά για καλό και για κακό ανοίξτε συσκευασία αλλα πάρτε την μαζί σας στην βαλίτσα ..δεν θα σας πεί κανει τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια. μια γρηγορη απαντηση. θελω να φερω το ipad4 + cellular απο γνωστο μου στην αμερικη. 
1.τι γινεται με δικτυο? θελω να εχω 4g απο cosmote. απ οτι ειδα είναι το a1260. αρα να του πω να ζητησει at&t? μπορεις να το παρεις απο applestore χωρις συμβολαιο? ευχαριστω.
2.Φορο πληρώνω οπωσδήποτε? καπου είχα διαβάσει πως μπορείς να τον γλιτώσεις με κάποιο τρόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δε πληρωνεις τίποτα σου κανει μια χαρα εδω αλλα το service ου μη γενητο ειναι μονο US

 

Γιατί; αν πάρει ξεκλειδωτο απο μάνα γιατί θα έχει μόνο ούσα σερβις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Δε πληρωνεις τίποτα σου κανει μια χαρα εδω αλλα το service ου μη γενητο ειναι μονο US

 

Γιατί; αν πάρει ξεκλειδωτο απο μάνα γιατί θα έχει μόνο ούσα σερβις;
Δε θα του αρνηθούν σέρβις αμα πάει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποιος αναλαβανει το σερβις των ipad στην Ελλαδα?

δεν γινεται επισημα σερβις. αν εισαι εντος εγγυησης παιρνεις ανακατασκευασμενο. αν το υπολοιπο εγγυησης σου ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...