Προς το περιεχόμενο

Anti-Virus


xristoM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

free ή και με πληρωμή?

ένα καλό και πολύ ελαφρύ είναι το microsoft security essentials.

 

Το χρησιμοποιώ και εγώ καιρό τώρα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Είναι και δωρεάν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

avast; δεν ξερω αν υπαρχει αλλα ειναι αρκετα ελαφρυ και δε σε ενοχλει παρα μονο αν χρειαζεσαι ενημερωση :) 36.000 KB καταναλωση μου κανει αυτη τη στιγμη το avast και ενα AvastUI 3.000. Αρκετα ικανοποιητικο.



Και αυτο που ανεφερε ο φιλος αν εχεις τα original ομως αλλιως αμα θες αυτα συγκεκριμενα ζητα απο τον θειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apostolisR το έχεις λογικά στα windows 7, γιατί όπως λέει και ο lexmark στα windows 8 είναι ενσωματωμένο με την νέα του ονομασία Windows Defender!

 

mpasketpro Για να είμαστε ειλικρινείς, δεν εχω σκοπό να αγοράσω, αλλά να το βρω κρακαρισμένο. Για το avast δεν ξέρω, δεν εχω κοιτάξει αν υπάρχει για w8. Για αυτό ρωτάω, μήπως κάποιος απο εσάς έχει w8 και ξέρει τι υπάρχει για τα συγκεκριμένα windows!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρείς σπασμένο δεν θα σε βοηθήσει κανένας...μπορείς άνετα να πας να αγοράσεις ένα...και πολύ φτηνά μάλιστα.

Π.χ. αν αγοράσεις το kaspersky που κοστίζει 55ε κοντά...είναι για 3 pc...μπορείς άνετα να πουλήσεις 18 και 18ε τις 2 άδειες που σου μένουν και να σου βγεί ξεφτίλα..(όπως και οι άλλοι 2 που θα πάρουν τις άδειες) παρομοίως και με κάπιο άλλο που σου δίνει 2-3 χρήστες..

Καλό και ελαφρύ δοκίμασε κανένα eset και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο....αν και πλέον νομίζω πως με τα καινούργια συστήματα ότι anti virus και να βάλεις δεν θα έχεις πρόβλημα απο θέμα κατανάλωσης πόρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apostolisR το έχεις λογικά στα windows 7, γιατί όπως λέει και ο lexmark στα windows 8 είναι ενσωματωμένο με την νέα του ονομασία Windows Defender!

ναι ναι όντως.. my bad!

δεν είμαι ακόμα κάτοχος win8 και δεν ήξερα τι παίζει ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Waldo_Vrs δεν ζήτησα τη βοήθεια για να βρω σπασμένο πρόγραμμα, ξέρω πως η σελίδα είναι κατά των σπασμένων προγραμμάτων κ.λ.π, απλά ρωτάω μήπως έχετε να προτείνεται κάτι καλό (και free, αλλά και με πληρωμή). Φιλικά το λεω, απλά διευκρίνιση έκανα! Εντάξει guys, σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προσοχη δεν χρειαζεσαι κανενα a/v τρεχω μια στο μηνα το εσετ ονλινε καθως και το malwarebytes  και ειμαι παντα καθαρος.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Waldo_Vrs δεν ζήτησα τη βοήθεια για να βρω σπασμένο πρόγραμμα, ξέρω πως η σελίδα είναι κατά των σπασμένων προγραμμάτων κ.λ.π, απλά ρωτάω μήπως έχετε να προτείνεται κάτι καλό (και free, αλλά και με πληρωμή). Φιλικά το λεω, απλά διευκρίνιση έκανα! Εντάξει guys, σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια!

να σου θυμησω οτι δεν κανουμε συζητησεις για πειρατικο λογισμικο.παρακαλω το θεμα να κλεισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Gigamestin ο λόγος; Είδες πουθενά να ρωτάω να μου στείλουν Link για κρακαρισμένα προγράμματα ή απλά έτσι σου ήρθε να πεις "παρακαλω το θεμα να κλεισει". Ζήτησα τη γνώμη σας και το τι θα κάνω εγω, αν θα πληρώσω ή οχι, δεν είναι δικό σου θέμα. Μην παρεξηγούμε αυτά που λέμε. Εχεις να προτείνεις κάτι πέρα απο το να κλείσει το θέμα; Αν οχι, ψάξε για άλλα θέματα να γράψεις "παρακαλω το θεμα να κλεισει".

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω avast pro σε win8 και δεν εχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα . Το καλύτερο που έχεις να κανείς είναι να δοκιμάσεις και οποίο σε ικανοποιεί να κρατήσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://www.avast.com/index">Avast 8 (2013) άνετα ότι καλύτερο - δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις (εκτός και αν κάνεις τραπεζικές συνναλαγές). Όσο για κρακαρισμένα προγράμματα πχ Antivirus, μακριά - δεν υπάρχει και λόγος μιας και υπάρχει το Avast, Avira etc.

 

Προτείνω Avast λοιπόν, δεν θα το μετανιώσεις φίλε, να σε σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...