Προς το περιεχόμενο

Πως φτιάχνω λογαριασμό στο Payza(alerpay)


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σας παραθέτω ένα ελληνικό blog που μας εξηγεί αναλυτικά για το πως φτιάχνουμε έναν

Payza λογαριασμό, σε περίπτωση που κάποιος θέλει να μάθει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτο μαϊμού παυπαλ :P

Μαϊμού? Ούτε καν ρε φίλε... Μέσα στις καλύτερες εταιρίες συναλλαγής είναι, πολύ πλύση εγκεφάλου με το

paypal έχει γίνει μου φαίνεται. Οι μεγάλες είναι οι εξής: Paypal, Payza, Neteller, MoneyBooker και Liberty Reverse

οι οποίες χρησιμοποιούνται σε ΠΟΛΛΑ sites! Δεν είναι λίγες οι φορές που αντί paypal έχει μία από τις υπόλοιπες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι καί να λέμε τώρα, το paypal είναι κορυφή.

κανένα άλλο δέν εμπιστεύομαι

δέν το λέω εγώ αλλά τα στατιστικά καί τα καταστήματα πού είναι συμβεβλημένα μέ το Paypal.

ότι είναι κορυφαίο εργάλειο γιά σωστές συναλλάγες μάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαϊμού? Ούτε καν ρε φίλε... Μέσα στις καλύτερες εταιρίες συναλλαγής είναι, πολύ πλύση εγκεφάλου με το

paypal έχει γίνει μου φαίνεται. Οι μεγάλες είναι οι εξής: Paypal, Payza, Neteller, MoneyBooker και Liberty Reverse

οι οποίες χρησιμοποιούνται σε ΠΟΛΛΑ sites! Δεν είναι λίγες οι φορές που αντί paypal έχει μία από τις υπόλοιπες! 

 

Πλυση εγκεφαλου? Καθολου φιλε..

Σε ποιες περιπτώσεις ακριβώς αντί για PAYPAL μια σελιδα για αγορές εχει μια απο τις υπολοιπες?

Εσυ περα απο το referral link που εχεις στο BLOG σου .. που το δουλευεις το σιτε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...