Προς το περιεχόμενο

Αντώνης Κανάκης


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λε ρε μάστορα. Η δημοσιότητα δηλαδή δεν είναι καλή για ένα έργο. φαντάζομαι πχ. το ότι μπορώ να πάω να δώσω αίμα και που και την ευαισθητοποίηση , θα την αποκτήσω μόνος μου, σαν επιφοίτηση. Θα μου ξημερώσει μια μέρα. Και όχι μόνο σε μένα αλλά και σε όλους τους άλλους. Και άλλα τέτοια.  Και πάλι κοιτάς το άτομο και όχι την πράξη. Κλασικά πράματα δηλαδή. Δηλαδή καλύτερα να μη γίνονταν η εκπομπή παρά να γίνει με τον Κανάκη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι λε ρε μάστορα. Η δημοσιότητα δηλαδή δεν είναι καλή για ένα έργο. φαντάζομαι πχ. το ότι μπορώ να πάω να δώσω αίμα και που και την ευαισθητοποίηση , θα την αποκτήσω μόνος μου, σαν επιφοίτηση. Θα μου ξημερώσει μια μέρα. Και όχι μόνο σε μένα αλλά και σε όλους τους άλλους. Και άλλα τέτοια.  Και πάλι κοιτάς το άτομο και όχι την πράξη. Κλασικά πράματα δηλαδή. Δηλαδή καλύτερα να μη γίνονταν η εκπομπή παρά να γίνει με τον Κανάκη. 

 

όχι δεν είναι καλή σε αυτόν που δεν είναι κοντόφθαλμος. γιατί αυτός που δεν είναι ΓΝΩΡΙΖΕΙ τι γίνεται και δεν χρειάζεται δημοσιότητα και celebrities να του το δείξουν. δεν ήξερα ότι περιμέναμε τέτοιες εκπομπές για να "ξυπνήσουμε". αλλά κοινώς.. ΚΟΝΤΟΦΘΑΛΜΟΣ Ο ΟΧΛΟΣ.

 

P.s. όταν δώσεις αίμα να το διατυμπανήσεις και να το βγάλεις στην δημοσιότητα αφού έχεις αντίθετη άποψη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι λέει κανείς ότι ήταν κακό το γεγονός αυτο καθ'αυτό ότι ο Κανάκης (ενας άνθρωπος δηλαδή) πήγε και έκανε κάτι τέτοιο. Αυτό ήταν καλό και τέλος.

 

Τώρα συζητάμε για τα κίνητρα του Κανάκη. (Γιατί? Και τι μας ενδιαφέρει? Έτσι. Γιατί όχι? Φόρουμ είναι, συζήτηση γίνεται)

 

Αν αύριο μεθαύριο άνοιγα ένα τόπικ και έλεγα ''ΕΔΩΣΑ 1000 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ'', θα μένατε μόνο στο ότι μέσω του sellers μάθαμε το χαμόγελο του παιδιού και το ότι 

 

α) Διατυμπανίζει το τι κάνει

β) Ο σκοπός του είναι να πηδήξει

 

θα περνούσε στο ντούκου αφού έγινε και κάτι θετικό?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tιτλος: O σκοπος αγιαζει τα μεσα. Εχει και δευτερο μερος τιτλοφορουμενο ως "Το νομιμο ειναι και ηθικο"; Θα γινει τριλογια; Ενημερωσε μας!

 

Τι λε ρε μάστορα. Η δημοσιότητα δηλαδή δεν είναι καλή για ένα έργο. φαντάζομαι πχ. το ότι μπορώ να πάω να δώσω αίμα και που και την ευαισθητοποίηση , θα την αποκτήσω μόνος μου, σαν επιφοίτηση. Θα μου ξημερώσει μια μέρα. Και όχι μόνο σε μένα αλλά και σε όλους τους άλλους. Και άλλα τέτοια.  Και πάλι κοιτάς το άτομο και όχι την πράξη. Κλασικά πράματα δηλαδή. Δηλαδή καλύτερα να μη γίνονταν η εκπομπή παρά να γίνει με τον Κανάκη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αύριο μεθαύριο άνοιγα ένα τόπικ και έλεγα ''ΕΔΩΣΑ 1000 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ'', θα μένατε μόνο στο ότι μέσω του sellers μάθαμε το χαμόγελο του παιδιού και το ότι 

 

α) Διατυμπανίζει το τι κάνει

β) Ο σκοπός του είναι να πηδήξει

 

θα περνούσε στο ντούκου αφού έγινε και κάτι θετικό?

 

στο ντούκου δεν θα περάσει αλλά έτσι χάνεις το θετικό που κάνεις. αν όντως έχεις καλό σκοπό δεν το διατυμπανίζεις. αλλιώς ο σκοπός είναι άλλος (δεν θα εξετάσω ποιός, αλλά δεν είναι η πράξη αυτή καθέ αυτή).δώστα και τέλος.ούτε γκόμενες ούτε να τι έδωσα εγώ που τα έχω όυτε τίποτα άλλο.απλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι λέει κανείς ότι ήταν κακό το γεγονός αυτο καθ'αυτό ότι ο Κανάκης (ενας άνθρωπος δηλαδή) πήγε και έκανε κάτι τέτοιο. Αυτό ήταν καλό και τέλος.

 

Τώρα συζητάμε για τα κίνητρα του Κανάκη. (Γιατί? Και τι μας ενδιαφέρει? Έτσι. Γιατί όχι? Φόρουμ είναι, συζήτηση γίνεται)

 

Αν αύριο μεθαύριο άνοιγα ένα τόπικ και έλεγα ''ΕΔΩΣΑ 1000 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ'', θα μένατε μόνο στο ότι μέσω του sellers μάθαμε το χαμόγελο του παιδιού και το ότι 

 

α) Διατυμπανίζει το τι κάνει

β) Ο σκοπός του είναι να πηδήξει

 

θα περνούσε στο ντούκου αφού έγινε και κάτι θετικό?

Είναι λίγο διαφορετικό το παράδειγμα σου. Η Action aid αυτο κάνει χρόνια τωρα. Προσκαλεί διάσημους (για ευνόητους λόγους) να δείξουν τις συνθήκες διαβίωσης.

Το πρόβλημα λοιπόν είναι η Action aid που προσφέρει αυτο?

Η επιλογή του "πρωταγωνιστή" στο ντοκυμαντέρ?

Η δημοσιότητα που πήρε?

 

Πρόπερσυ είχε πάει η Λέχου και η Δραγούμη στην Γκάνα

http://www.actionaid.gr/Article/triptoghana/27-196.html

 

Δεν έγινε κάποιο ντοκυμαντέρ μιάς και δεν καμία τους δεν έχει απο πίσω τις παραγωγικές ικανότητες/δυνατότητες του Κανάκη(Tony Productions), δεν έγινε γνωστό παρα μόνο κάποιες αναφορές. Πιστεύεις ότι ήταν καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο διαφορετικό το παράδειγμα σου. Η Action aid αυτο κάνει χρόνια τωρα. Προσκαλεί διάσημους (για ευνόητους λόγους) να δείξουν τις συνθήκες διαβίωσης.

Το πρόβλημα λοιπόν είναι η Action aid που προσφέρει αυτο?

Η επιλογή του "πρωταγωνιστή" στο ντοκυμαντέρ?

Η δημοσιότητα που πήρε?

 

Πρόπερσυ είχε πάει η Λέχου και η Δραγούμη στην Γκάνα

http://www.actionaid.gr/Article/triptoghana/27-196.html

 

Δεν έγινε κάποιο ντοκυμαντέρ μιάς και δεν καμία τους δεν έχει απο πίσω τις παραγωγικές ικανότητες/δυνατότητες του Κανάκη(Tony Productions), δεν έγινε γνωστό παρα μόνο κάποιες αναφορές. Πιστεύεις ότι ήταν καλύτερα?

 

Έτσι όπως το θέτεις, όχι δεν ήταν καλύτερα.

 

Δεν ξέρω όμως και ποιο θα είναι το όλο αποτέλεσμα της καμπάνιας. Θα χεστεί στο χρήμα τώρα η action aid που έκανε ο Κανάκης το ντοκυμαντέρ? Θα λύσει το πρόβλημα με το οποίο ασχολείται με τόσο χρήμα? Δεδομένης της κατάστασης στην χώρα και που μερικοί δεν έχουν λεφτά να φάνε, (πόσο μάλλον να δώσουν σε οργανώσεις), το ότι έγινε γνωστή η action aid σε περισσότερο κόσμο θα βοηθήσει κάπως την κατάσταση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το θέτεις, όχι δεν ήταν καλύτερα.

 

Δεν ξέρω όμως και ποιο θα είναι το όλο αποτέλεσμα της καμπάνιας. Θα χεστεί στο χρήμα τώρα η action aid που έκανε ο Κανάκης το ντοκυμαντέρ? Θα λύσει το πρόβλημα με το οποίο ασχολείται με τόσο χρήμα? Δεδομένης της κατάστασης στην χώρα και που μερικοί δεν έχουν λεφτά να φάνε, (πόσο μάλλον να δώσουν σε οργανώσεις), το ότι έγινε γνωστή η action aid σε περισσότερο κόσμο θα βοηθήσει κάπως την κατάσταση?

Υποθετικά πάντα, πιστευω πως ναι.

Οχι απο τον κόσμο που δεν έχει να φάει φυσικά αλλα απο το "συνάφι" του Κανάκη. Εκεί πόνταρε όχι στο target group που βλέπει απαραιτητα τον Κανάκη. Το τρίκ που πέτυχε το ντοκυμαντέρ χθες ήταν να μεταφέρει δραματικές εικόνες με γλυκό τρόπο, αντίθετα απο τα ντοκυμαντερ πχ. του "Εξάντα" που μπορεί να ήταν και καλύτερα/σκληρότερα.

Ασχετο αλλα η action aid νομίζω βγάζει λεφτα απλά δίνει το πρωτο βήμα σε όποιον θελει να προσφέρει παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός που είναι ανθρωπιστής, που αγαπάει τον συνάνθρωπό  ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ Γ@ΜΩΤΗΛΕΟΡΑΣΗ για να το διατυμπανήσει "α κοιτάχτε που πάω, κοιτάχτε πόσο νοιάζομαι, κοιτάχτε τι ανθρωπιστής είμαι"

 

πηγαίνει, πράττει το έργο του και σιωπηλά συνεχίζει. η δημοσιότητα σε τέτοια θέματα είναι για να ανεβάσει την αποδοχή στον κόσμο που θα πει "α αυτός είναι ανθρωπιστής" "α αυτός τελικά αξίζει" κ.λπ.

Μαλιστα...οποτε η Action Aid που ΟΡΓΑΝΩΝΕΙ το ολο εγχειρημα προσπαθωντας να κανει γνωστα τα προβληματα του 3ου Κοσμου μεσω της προβολης με χρηση celebrities τι πρεπει να κανει κατα τη γνωμη σου? Να μην δημοσιοποιησει το ντοκιμαντερ?

 

Αυτα που λες θα ισχυαν ΑΝ στη θεση του Κανακη ηταν ο Μπρανσον, ο Γκειτς ή ο Ζουκεμπεργκ, και πηγαιναν στην Σιερρα Λεονε και εσκαγαν 30 εκατομμυρια δολαρια ενισχυση.

 

Τι ακριβως ζητας απο τον Κανακη? Να δωσει 30 εκατομμυρια δολαρια? Δεν τα εχει και δεν νομιζω οτι του ζητηθηκε

Καταλαβαινεις οτι αυτο που λες ειναι ΚΟΝΤΡΑ στις προθεσεις της Action Aid που ηταν η οσο το δυνατον μεγαλυτερη προβολη του θεματος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια υποθετικη ιστορια.Ηταν καποτε μια ΜΚΟ,η οποια-οπως και τοοοοσες αλλες-,εβαζαν "προσωπικοτητες" για να προπαγανδισουν το εργο τους( ; ).Καταφεραν λοιπον να μαζεψουν καμποσα εκατομυρια,πηραν και μερικα κρατικα κονδυλια,αγιοποιηθηκαν και οι "προσωπικοτητες" ΑΛΛΑ,εδω θελει κεφαλαια τω οντι,καταφεραν να χαρισουν τον πολυποθητο υπνο στους ενοχικους συμπολιτες τους,που δεν εκαναν τιποτα περισσοτερο απο το να λυπουνται τους κακομοιρηδες τους Αφρικανους,που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.Συνοπτικα,τετοιου ειδους ενεργειες δεν προερχονται απο μια οντολογικη συνυπαρξη με τον Αλλον,με τον διαφορετικο,ουτως ωστε να κουνησω το δαχτυλακι μου για να τον βοηθησω,αλλα αποτελουν μερος: 1)μαρκετινγκ,2)ψυχολογικου ενοχικου πολεμου(σε λανθανουσα μορφη),3)μιας αυτοσωτηριας(στην περιπτωση που απαλαχτεις απο τα ενοχικα σου συνδρομα συμφωνα παντα με τις δικες σου ΕΓΩΙΣΤΙΚΕΣ δυναμεις και καταβολες) , 4)μιας τρυπας στο νερο(οι ανθρωποι ακομα πεινανε εδω και εκατονταδες χρονια χωρις να αλλαξε ΠΟΤΕ τιποτα).Καληνυχτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκα Sellers, σε εχω για εξυπνοτερο ανθρωπο

 

Ειναι δυνατον να φτανουμε στα ακρα? Αποκει που καποιοι ακουγαν σαν προβατα τον Κανακη και τον Λαζοπουλο και νομιζαν οτι εκαναν επανασταση, εχουμε περασει στο αλλο ακρο, στο να φταιει οτι κανει ο Κανακης επειδη βγαζει χρημα στα μπαρ της Χαλκιδικης.

Αυτο δεν δειχνει προβατοποιηση?

 

Ο τυπος πλεον μπορει να ανακαλυψει το φαρμακο για τον καρκινο και το Aids και παλι θα λετε οτι χρωσταει 2 δωρα στον Αγιο Βασιλη (Copyrighted Southpark)



Μια υποθετικη ιστορια.Ηταν καποτε μια ΜΚΟ,η οποια-οπως και τοοοοσες αλλες-,εβαζαν "προσωπικοτητες" για να προπαγανδισουν το εργο τους( ; ).Καταφεραν λοιπον να μαζεψουν καμποσα εκατομυρια,πηραν και μερικα κρατικα κονδυλια,αγιοποιηθηκαν και οι "προσωπικοτητες" ΑΛΛΑ,εδω θελει κεφαλαια τω οντι,καταφεραν να χαρισουν τον πολυποθητο υπνο στους ενοχικους συμπολιτες τους,που δεν εκαναν τιποτα περισσοτερο απο το να λυπουνται τους κακομοιρηδες τους Αφρικανους,που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.Συνοπτικα,τετοιου ειδους ενεργειες δεν προερχονται απο μια οντολογικη συνυπαρξη με τον Αλλον,με τον διαφορετικο,ουτως ωστε να κουνησω το δαχτυλακι μου για να τον βοηθησω,αλλα αποτελουν μερος: 1)μαρκετινγκ,2)ψυχολογικου ενοχικου πολεμου(σε λανθανουσα μορφη),3)μια αυτοσωτηρια(στην περιπτωση που απαλαχτεις απο τα ενοχικα σου συνδρομα συμφωνα παντα με τις δικες σου ΕΓΩΙΣΤΙΚΕΣ δυναμεις και καταβολες) , 4)μια τρυπα στο νερο(οι ανθρωποι ακομα πεινανε εδω και εκατονταδες χρονια χωρις να αλλαξε ΠΟΤΕ τιποτα).Καληνυχτα.

Tι προτινεις λοιπον με βαση το εξης δεδομενο, οτι ηΑction Aid αποσο ξερω δεν ανηκει σε καποιον μεγιστανα που εφοσον επιθυμει μπορει να ριξει χρημα και αρα δεν εχει αναγκη προβολης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια υποθετικη ιστορια.Ηταν καποτε μια ΜΚΟ,η οποια-οπως και τοοοοσες αλλες-,εβαζαν "προσωπικοτητες" για να προπαγανδισουν το εργο τους( ; ).Καταφεραν λοιπον να μαζεψουν καμποσα εκατομυρια,πηραν και μερικα κρατικα κονδυλια,αγιοποιηθηκαν και οι "προσωπικοτητες" ΑΛΛΑ,εδω θελει κεφαλαια τω οντι,καταφεραν να χαρισουν τον πολυποθητο υπνο στους ενοχικους συμπολιτες τους,που δεν εκαναν τιποτα περισσοτερο απο το να λυπουνται τους κακομοιρηδες τους Αφρικανους,που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.Συνοπτικα,τετοιου ειδους ενεργειες δεν προερχονται απο μια οντολογικη συνυπαρξη με τον Αλλον,με τον διαφορετικο,ουτως ωστε να κουνησω το δαχτυλακι μου για να τον βοηθησω,αλλα αποτελουν μερος: 1)μαρκετινγκ,2)ψυχολογικου ενοχικου πολεμου(σε λανθανουσα μορφη),3)μιας αυτοσωτηριας(στην περιπτωση που απαλαχτεις απο τα ενοχικα σου συνδρομα συμφωνα παντα με τις δικες σου ΕΓΩΙΣΤΙΚΕΣ δυναμεις και καταβολες) , 4)μιας τρυπας στο νερο(οι ανθρωποι ακομα πεινανε εδω και εκατονταδες χρονια χωρις να αλλαξε ΠΟΤΕ τιποτα).Καληνυχτα.

 

τα είπες αν όχι όλα, αρκετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκα Sellers, σε εχω για εξυπνοτερο ανθρωπο

 

Ειναι δυνατον να φτανουμε στα ακρα? Αποκει που καποιοι ακουγαν σαν προβατα τον Κανακη και τον Λαζοπουλο και νομιζαν οτι εκαναν επανασταση, εχουμε περασει στο αλλο ακρο, στο να φταιει οτι κανει ο Κανακης επειδη βγαζει χρημα στα μπαρ της Χαλκιδικης.

Αυτο δεν δειχνει προβατοποιηση?

 

Ο τυπος πλεον μπορει να ανακαλυψει το φαρμακο για τον καρκινο και το Aids και παλι θα λετε οτι χρωσταει 2 δωρα στον Αγιο Βασιλη (Copyrighted Southpark)

 

Tι προτινεις λοιπον με βαση το εξης δεδομενο, οτι ηΑction Aid αποσο ξερω δεν ανηκει σε καποιον μεγιστανα που εφοσον επιθυμει μπορει να ριξει χρημα και αρα δεν εχει αναγκη προβολης?

 

Προτεινω να αφησουμε τις μινι-ικεσιες και καταφυγια αυτοσωτηριας και να πιασουμε να κανουμε καμια δουλεια.Δεν ειμαι μηδενιστης,αλλα την δηθενια και πολυ περισσοτερο τα πασαλειμματα(τα οποια θεωρω κανουν μεγαλυτερη ζημια,αφου διαιωνιζουν μια δυσχερη κατασταση που αφορα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ) τα απεχθανομαι.Και λυπαμαι που το λεω αλλα δεν ειναι σωστος τροπος προσεγγισης αυτος.Πολυ συχνα σε διαλογους ακουγεται αυτο:"Τι εχεις να προτεινεις;". Ειναι αντιδιαλεκτικο.Δεν προτεινει καποιος.Προτεινουμε απο κοινου,συζηταμε και δρουμε.Δυστυχως,με αυτα τα αμαλγαματα φιλανθρωπισμου/λαιφσταιλ μητερων Τερεζας εχει χαθει καθε εννοια αλληλεγγυης και γι'αυτο ο κοσμος θεωρει ακομα και γραφικοτητα την βοηθεια προς τον αλλον.Βοηθεια οχι τυπου "φιλαρακι εχεις ενα ευρω να παρω τυροπιτα".You know what i mean?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια υποθετικη ιστορια.Ηταν καποτε μια ΜΚΟ,η οποια-οπως και τοοοοσες αλλες-,εβαζαν "προσωπικοτητες" για να προπαγανδισουν το εργο τους( ; ).Καταφεραν λοιπον να μαζεψουν καμποσα εκατομυρια,πηραν και μερικα κρατικα κονδυλια,αγιοποιηθηκαν και οι "προσωπικοτητες" ΑΛΛΑ,εδω θελει κεφαλαια τω οντι,καταφεραν να χαρισουν τον πολυποθητο υπνο στους ενοχικους συμπολιτες τους,που δεν εκαναν τιποτα περισσοτερο απο το να λυπουνται τους κακομοιρηδες τους Αφρικανους,που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.Συνοπτικα,τετοιου ειδους ενεργειες δεν προερχονται απο μια οντολογικη συνυπαρξη με τον Αλλον,με τον διαφορετικο,ουτως ωστε να κουνησω το δαχτυλακι μου για να τον βοηθησω,αλλα αποτελουν μερος: 1)μαρκετινγκ,2)ψυχολογικου ενοχικου πολεμου(σε λανθανουσα μορφη),3)μιας αυτοσωτηριας(στην περιπτωση που απαλαχτεις απο τα ενοχικα σου συνδρομα συμφωνα παντα με τις δικες σου ΕΓΩΙΣΤΙΚΕΣ δυναμεις και καταβολες) , 4)μιας τρυπας στο νερο(οι ανθρωποι ακομα πεινανε εδω και εκατονταδες χρονια χωρις να αλλαξε ΠΟΤΕ τιποτα).Καληνυχτα.

Αρα το πρόβλημα δεν είναι ο "διάσημος" αλλα η πολιτική που κρύβεται πίσω απο τέτοιες οργανώσεις. Γιατι 3 σελίδες τωρα όλοι αυτον βριζαν...

BTW χεστηκα για τον Κανάκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...