Προς το περιεχόμενο

Windows Phone 8: Ενεργοποίηση ραδιοφώνου στην επόμενη αναβάθμιση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρέ ας δώσουν σοϊκό bandwidth στο mobile internet και -εννοείται- καλύτερη κάλυψη και θα σου πω εγώ πού θα πάει το ραδιόφωνο.

 

Μα, έχουν τους power users με τα σούπερ ντούπερ smartphones τους οι εταιρίες κινητής, και αντί να ανοίξουν/εξελίξουν τον τομέα του mobile data με unlimited data και κάλυψη σε μετρό κτλ., πάνε και ανεβάζουν τις τιμές στα ήδη χαμηλά data (30mb, 60mb)... Μόνο στην Ελλάδα τα κουλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τώρα, αν εξερεσουμε τα κοριτσάκια 14-17 ετών ποιος ανθρωπος ακουει ράδιο;

Διαφημίσεις-Παντελίδης-Σήμα.

3 τεράστια αρνητικα για να μην μπεις καν στον κόπο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Καλά είναι απλά τραγικό να έχεις το hardware, και να σου λένε "ωπ. μισό να βγάλω update για να το χρησιμοποιήσεις".

Το πιο τραγικό είναι να μην έχει ούτε το hardware και να μη σώζεται η κατάσταση ούτε με update!

Κάτοχος nexus7!

Καλή σε αυτή τη περίπτωση το γνώριζες πρώτου αγοράσεις την συσκευή. Τώρα αν πηγαίνεις και αγοράζεις μια συσκευή και περιμένεις να έχει ραδιόφωνο χωρίς να έχεις διαβάσει τα τεχνικά χαρακτηριστικα δεν φταίει κανείς. - δεν μιλάω για εσένα προσωπικά -Sent from my GT-I9100 using Insomniaedit: τώρα είδα ότι κάτι παρόμοιο έχει γράψει και ένα άλλο μέλος πριν από εμένα.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί γίνεστε τραγικοί με το θέμα του ραδιοφώνου.

Τόσο πολύ το χρειάζεστε ;

Εγώ προσωπικά δεν ακούω.(Διαφημίσεις + Μηδενική επίλογή τραγουδιού, No thanks.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σε αυτή τη περίπτωση το γνώριζες πρώτου αγοράσεις την συσκευή. Τώρα αν πηγαίνεις και αγοράζεις μια συσκευή και περιμένεις να έχει ραδιόφωνο χωρίς να έχεις διαβάσει τα τεχνικά χαρακτηριστικα δεν φταίει κανείς. - δεν μιλάω για εσένα προσωπικά -Sent from my GT-I9100 using Insomniaedit: τώρα είδα ότι κάτι παρόμοιο έχει γράψει και ένα άλλο μέλος πριν από εμένα.....

Και επίσης απαντησα στο άλλο μέλος, οπόταν μπορείς να πας πίσω να διαβάσεις και εσύ την απάντηση μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τώρα, αν εξερεσουμε τα κοριτσάκια 14-17 ετών ποιος ανθρωπος ακουει ράδιο;

Διαφημίσεις-Παντελίδης-Σήμα.

3 τεράστια αρνητικα για να μην μπεις καν στον κόπο.

Εγώ, όταν είμαι σε ΜΜΜ και έχω ξεχάσει το mp3 μου. To κινητό μου των 19 ευρώ έχει αυτή την ικανότητα, που ζηλεύουν αυτά των 500 ευρώ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να έλεγαν ότι έχουμε μουσικάρες να ακούμε ναι, ή έστω να έπαιζαν σωστές μουσικές.. αλλά @@

 

mp3 και όλα κομπλέ.

Κάτι μου λέει πως μπορώ να βρω κουβέντα σχετικά με την απουσία ραδιοφώνου στο iPhone που τα χώνεις στην Apple για τις ελλείψεις των προϊόντων της.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλα νέα, προσωπικα ακουω συνηθως ραδιοφωνο απο mp3 αλλα καποιες φορες ειναι πολυ χρησιμο. Και παιδια και αυτοι που ακουν ραδιοφωνο ακουν και mp3 δεν ειναι ή το ενα ή το αλλο.


 

Επεξ/σία από disqualified
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει πως μπορώ να βρω κουβέντα σχετικά με την απουσία ραδιοφώνου στο iPhone που τα χώνεις στην Apple για τις ελλείψεις των προϊόντων της.  :-D

 

δεν θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ ράδιο, όμως είναι ωραίο να παρέχεται στα smartphones καθώς είναι διαχρονικής αξίας συντροφιά για αρκετούς.

 

Sent from my MI 2 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...