Προς το περιεχόμενο

Duck Tales Remastared


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι χαλασαν τα windows και σβηστηκαν τα παντα. Αναγκαστηκα να κανω format. Και δεν θυμομουν τον κωδικο μου για να κανω login και επειδη απο το 2007 που ειχα φτιαξει το προφιλ εχω αλλαξει email δεν γινοταν να μου στειλει μηνυμα το insomnia στο νεο μου email  ετσι ωστε να μπορεσω να αλλαξω κωδικο. Γι αυτο εφτιαξα νεο προφιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που δεν βγήκε τώρα το Disney Club γιατί θα το έπαιζαν στα τούρκικα με τον Λυκούργο Γκιαούρ και την Καρολίνα Μεχμέτ παρουσιαστές.

Καλά τα λες. Άλλη χάρη να βλέπεις το Αμερικάνικο από το Τούρκικο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι χαλασαν τα windows και σβηστηκαν τα παντα. Αναγκαστηκα να κανω format. Και δεν θυμομουν τον κωδικο μου για να κανω login και επειδη απο το 2007 που ειχα φτιαξει το προφιλ εχω αλλαξει email δεν γινοταν να μου στειλει μηνυμα το insomnia στο νεο μου email  ετσι ωστε να μπορεσω να αλλαξω κωδικο. Γι αυτο εφτιαξα νεο προφιλ.

 

Στείλε κανά pm σε κάποιο από τα παιδιά που είναι mods να σε helpάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
DuckTales Remastered confirmed for PC

 

 

You guys demanded it, so we’re unbelievably happy to announce that your most requested platform will indeed be receiving DuckTales: Remastered! Yep, Capcom’s heartwarming collaboration with Disney and WayForward will definitely be pogoing onto hard drives everywhere via Steam, Origin, Impulse, GamersGate, Green Man Gaming and numerous other places PC gamers download their wares.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα προτιμούσα τα ίδια hand-made cartoonιστικα γραφικά και για το Mickey The Castle of Illusion, άλλα δεν πειράζει, αρκεί που το κάνουν και εκείνο remastered :)

 

 

@Oroku: Είμαι 99% σίγουρος ότι στην 1η ανακοίνωση - πρεμιέρα του παιχνιδιού, είχανε πει ότι θα είναι downloadable exclusive για κονσόλες. Εξ ου και το κράξιμο που έφαγαν για να επιβεβαιώσουν (κλασσικά) ότι θα το βγάλουν και στο PC. Googlit...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλά τα λες. Άλλη χάρη να βλέπεις το Αμερικάνικο από το Τούρκικο.

 

Το οποίο αμερικάνικο ήταν το original ας πούμε, αλλά ντάξει, κλάιν, αν είναι να το μεταγλωττίσει κάποιος, ας το κάνει ο Τούρκος... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...