Προς το περιεχόμενο

οτε Vdsl νεα σμυρνη Ποτε??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γνωρίζεις ότι στη Ν. Σμύρνη είναι σε εξέλιξη πρόγραμμα οπτικής στο σπίτι από τη 4νετ;

νε απλα επειδι ειμαι χρονια οτε δεν λεω να το αλλαξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, η Ν. Σμύρνη δεν περιλαμβάνεται στο σχεδιασμό του ΟΤΕ για την επέκταση του νέου δικτύου vdsl, όπως προ ημερών ανακοίνωσε και πάλι ο πρόεδρός του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε περιμενεις απο forthnet; Αυτο δεν μπορει να ειναι ελπιδα σου για τιποτα.

Να θυμισω οτι ενας τυχαιος ειχε ανακοινωσει επι πρωθυπουργιας του πρωταθλητη Playstation οτι το κρατος θα τοποθετουσε δικτυο οπτικων ινων στην χωρα, τοσα χρονια απολαμβανουμε το δικτυο αυτο. LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, η Ν. Σμύρνη δεν περιλαμβάνεται στο σχεδιασμό του ΟΤΕ για την επέκταση του νέου δικτύου vdsl, όπως προ ημερών ανακοίνωσε και πάλι ο πρόεδρός του.

ειναι 100% σιγουρο αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δενεις τιποτα για σιγουρο. Εαν τρεξει το νερο στο αυλακι και σταματησει η απαγορευση χρησης των οπτικων ινων πιστευω οτι ο ΟΤΕ θα τελειωσει σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα ολη την Αθηνα-Πειραια και περιχωρα. Απλα δεν θα γινει το 2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι 100% σιγουρο αυτο??

 

 

Μπορείς να διαβάσεις το ρεπορτάζ του fimotro (22/3/2013) για την τελευταία ανακοίνωση του προέδρου του ΟΤΕ.

 

Και να προσθέσω ότι σε πολλές από τις περιοχές αυτές, και ίσως σε όλες, έχουν ολοκληρωθεί τα έργα επέκτασης του νέου δικτύου από πέρυσι και ακόμη δεν δίνουν το vdsl στην κατανάλωση (μάλλον η ΕΕΤΤ). Φαντάσου πόσος καιρός πρέπει να περάσει για περιοχές που δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να περιμενεις vdsl απο το kv αν ακομα δεν εχεις δει εργα σημαινει κανα χρονο μπροστα.ακομα και αν δεις εργα οπως πχ εδω βριλησσια εχουν περασει αρκετοι μηνες και τωρα σιγα σιγα βλεπεις οτι βαζουν κολονες ρευματος διπλα στο Kv για να παρει ρευμα.ελλαδα εισαι.αν δεν μπορεις να παρειις vdsl απο το αστικο κεντρο καλο 2014 και αμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να περιμενεις vdsl απο το kv αν ακομα δεν εχεις δει εργα σημαινει κανα χρονο μπροστα.ακομα και αν δεις εργα οπως πχ εδω βριλησσια εχουν περασει αρκετοι μηνες και τωρα σιγα σιγα βλεπεις οτι βαζουν κολονες ρευματος διπλα στο Kv για να παρει ρευμα.ελλαδα εισαι.αν δεν μπορεις να παρειις vdsl απο το αστικο κεντρο καλο 2014 και αμα.

 

 

Αν και off topic, οφείλω να σε ενημερώσω, αν και πρέπει να το γνωρίζεις, ότι ο πρόεδρος του ΟΤΕ ανακοίνωσε, νομίζω στις 20/3, ότι στο νέο πρόγραμμα του ΟΤΕ περιλαμβάνονται και τα Βριλήσια που σε ενδιαφέρουν αλλά και η Φιλοθέη και η Γλυφάδα που ενδιαφέρουν εμένα.

 

Πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι να δούμε φως (vdsl ήθελα να πω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν και off topic, οφείλω να σε ενημερώσω, αν και πρέπει να το γνωρίζεις, ότι ο πρόεδρος του ΟΤΕ ανακοίνωσε, νομίζω στις 20/3, ότι στο νέο πρόγραμμα του ΟΤΕ περιλαμβάνονται και τα Βριλήσια που σε ενδιαφέρουν αλλά και η Φιλοθέη και η Γλυφάδα που ενδιαφέρουν εμένα.

 

Πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι να δούμε φως (vdsl ήθελα να πω).

ενταξειαπο ενημερωσεις εχουμε χορτασει στην ελλαδα.οπως και οτι το vdsl θα επαιζε απο το 2011 και αλλα τοσα.πες μου μια φορα που οχι μονο ο οτε αλλα οποιοσδηποτε στην ελλαδα να ειπε κατι και να εγινε στην ωρα του.ετσι και το vdsl απο τα kv.εδω και τοσο καιρο το λενε και εχουν περασει 2χρονια και ελαχιστες περιοχες εχουν cabins και οι μισες δεν παιζουν.βριλησσια τα εχουν αλλαξει τα καφαο εδω και αρκετο καιρο αλλα still waiting.ελλαδα ειμαστε αλλωστε.στα λογια ολα ειναι ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο στο θέμα των Βριλγησσίων και της Φιλοθέης.

Τα έργα ξεκίνησαν τον ΟΚΤ και ολοκληρώθηκαν πολύ σύντομα. Η ρευματοδότηση έγινε το τελευτίο διάστημα και τώρα ανακοίνωσε ο ΟΤΕ την υπαγωγή των περιοχών αυτών. Πιστεύω ότι γρήγορα θα εγκρίνει η ΕΕΤΤ και το πρόγραμμα αυτό.

 

Το θέμα είναι ότι, δυστυχώς, οι εναλλακτικοί δεν φαίνεται να συμφωνούν με το τιμολόγιο και οι τελικές επιλογές που θα έχουμε θα είναι ΟΤΕ ή HOL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο στο θέμα των Βριλγησσίων και της Φιλοθέης.

Τα έργα ξεκίνησαν τον ΟΚΤ και ολοκληρώθηκαν πολύ σύντομα. Η ρευματοδότηση έγινε το τελευτίο διάστημα και τώρα ανακοίνωσε ο ΟΤΕ την υπαγωγή των περιοχών αυτών. Πιστεύω ότι γρήγορα θα εγκρίνει η ΕΕΤΤ και το πρόγραμμα αυτό.

 

Το θέμα είναι ότι, δυστυχώς, οι εναλλακτικοί δεν φαίνεται να συμφωνούν με το τιμολόγιο και οι τελικές επιλογές που θα έχουμε θα είναι ΟΤΕ ή HOL.

τοβασικο για μενα ειναι οτι για το vdsl λενε εδω και πολυ καιρο και οι περιοχες ειναι ελαχιστες.κατα τα αλλα να λεμε για 50 αρια ξερουμε.anyway δεν φταιει μονο ο οτε αφου και η δεη με την ησυχια της θα δωσει ρευμα.οι παροχοι αργα η γρηγορα πιστευω θα δωσουν και αυτοι.δεν μπορουν να κανουν αλλιως αλλιως θα χασουν πελατες αφου καποιος που δεν μπορει να παρει απο το αστικο κεντρο θα αλλαξει παροχο.στα βριλησσια ναι εγινε σχετικα γρηγορα αλλα ακομα δεν εχει δωθει.και απλα για μενα το τραγικο ειναι οτι κολλανε ολα σε γραφειοκρατιες παντα κα οχι στις εγκαταστασεις για αυτο λεω ζησε μαη μου να δεις τριφυλλι κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο στο θέμα των Βριλγησσίων και της Φιλοθέης.

Τα έργα ξεκίνησαν τον ΟΚΤ και ολοκληρώθηκαν πολύ σύντομα. Η ρευματοδότηση έγινε το τελευτίο διάστημα και τώρα ανακοίνωσε ο ΟΤΕ την υπαγωγή των περιοχών αυτών. Πιστεύω ότι γρήγορα θα εγκρίνει η ΕΕΤΤ και το πρόγραμμα αυτό.

 

Το θέμα είναι ότι, δυστυχώς, οι εναλλακτικοί δεν φαίνεται να συμφωνούν με το τιμολόγιο και οι τελικές επιλογές που θα έχουμε θα είναι ΟΤΕ ή HOL.

 

Δηλαδη τι εννοεις; Εχει ακραιο δικτυο η HOL; ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...