Προς το περιεχόμενο

Amazon καποιες παραπανω αποριες


Rameses

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Σκευτομαι να παρω μια καρτα γραφικων απο αμαζον..

Εχω ενα μεγαλο κολλημα ομως..Την τελευταια φορα που αγορασα απο το e-bay ,συγκεκριμενα μια μπλουζα,ο ταχυδρομος που την εφερε,λογω οτι ελλειπα, την παρατησε κυριολεκτικα στο πεζοδρομιο (δηλαδη μπορουσε να την παρει ο καθενας πανευκολα),και αντε καλα η μπλουζα εκανε 20 ευρω,αλλα τωρα αμα παρω μια καρτα και εχω το ιδιο θεμα; 

Ερωτησεις:

-Γινεται με καποια εντολη να τους πω να μεινει στην υπηρεσια που θα κανει την παροδοση και να το παραλαβω μονος;

-Εαν θελω να παρω και καποιες ραμ,θα ερθουν στο ιδιο πακετο η ξεχωριστα;

-Θεμα εγγυησης...θα εχω εγγυηση αντιπροσοπειας στην Ελλαδα ; Σκευτομαι για μια vapor X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το αγγλικό έχεις τη δυνατότητα να αγοράσεις με δωρεάν μεταφορικά εάν η κάρτα που θέλεις στέλνεται με Super Saver Delivery στην Ελλάδα, όπως υποθέτω. Μπορείς να παραγγείλεις και τις μνήμες και να ζητήσεις να μπουν στο ίδιο πακέτο. Με τη διαδικασία αυτή, το δέμα έρχεται στο ταχυδρομείο της γειτονιάς σου, δεδομένου ότι το μέγεθός του είναι μεγαλύτερο από απλό φάκελο.

 

Εάν θέλεις οπωσδήποτε να το παρακολουθείς και να στο παραδώσουν σαν συστημένο, πρέπει να επιλέξεις αντίστοιχη αποστολή αλλά αφενός χάνεις το πλεονέκτημα της δωρεάν μεταφοράς αφετέρου θα πληρώσεις για τη μεταφορά, οπότε πρέπει να εξετάεις εάν σε συμφέρει αυτού του είδους η αγορά.

 

Σε περίπτωση προβληματικής κάρτας, πρέπει να τη στείλεις πάλι στην Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση!

Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτοση να μου το αφησουν παλι στην πορτα..

Και συνηθως σε τι υπηρεσια παει;ελτα ,acs  κτλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσες φορές έχω πάρει κάτι από το amazon με free super saver delivery και ήταν μεγάλο σε μέγεθος μου ήρθε ως συστημένο και το πήρα από το ΕΛΤΑ της γειτονιάς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...