Προς το περιεχόμενο

Καρέκλες γραφείου amazon.co.uk


Prof_Chaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεβηκε καπως το μπατζετ.μεχρι 120 ευρω μαζι με μεταφορικα.περιμενω προτασεις για να κανω την παραγγελια μεσα στο σκ.πανω απο ολα να ειναι ανθεκτικη και ανετη γιατι δεν αλλαζω καθε χρονο καρεκλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω matrixxx λεω να σβησεις και ολα τα ποστ που εχουν δημιουργηθει για το amazon επειδη ετσι αποφασισες μονος σου να οργανωσεις μια επανασταση εναντιον του κατεστημενου που σ'εβαλε να πληρωνεις μεταφορικα ... αστεια πραγματα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συμφωνώ με το σκεπτικό του μάτριξ και γι' αυτό και πάτησα λαϊκ.

Πήρα το λαϊκ πίσω όμως γιατί είδα ότι δεν έδωσε βήμα σε όσους ήθελαν να διατυπώσουν δημόσια την αντίθεσή τους, εφαρμόζοντας στην πράξη το αποφασίζομεν και διατάσσομεν όσο κι αν διατείνεται για το αντίθετο.

Επίσης,όταν κάποιοι συμφορουμίτες είχαν προτείνει μποϋκοτάζ στο public, ebw κ.α. ποιά ήταν η αντίδραση μάτριξ? Καμία. Πολύ απλά δε σε χάλαγε κι ας ήξερες ότι έχεις φάει άκυρο απ' τα public κάμια δεκαριά φορές, να ξαναπροσπαθήσεις και να αγοράσεις απ' το εν λόγω κατάστημα, στο βωμό μιας όποιας καλύτερης τιμής.

Και μαγκιά σου,δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό ούτε ζω σε καμία ουτοπία. Έχω πρόβλημα με την ασυμφωνία λόγων και έργων όμως. Βγές και πες "η καλύτερη τιμή απ' όπου κι αν είναι και χέστηκα για τα υπόλοιπα" , χωρίς ιδεολογικούς μανδύες-βλέπε μποϋκοτάζ- όπου μας συμφέρει για να ντύσουμε τις εκάστοτε απόψεις μας.

 

Δε είναι προσωπική επίθεση. Είναι γενικότερα αντίληψη που έχουν πολλοί και οι οποίοι δε λένε ξεκάθαρα την άποψη τους αλλά κρύβονται πίσω από politically correct απόψεις με ένα gap όμως μεταξύ θεωρίας και πράξης.

Οπότε PLEASE MIND THE GAP .

 

 

papandreoy-xarbalnt.660.jpg?itok=SMwsmlB

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το θεμα εχει ξεφυγει καιρο τωρα απο αυτο που λεει ο τιτλος του. Τωρα εγινε και τοπος εκφρασης της σκεψης του κενου (gap) οποτε θα τελειωσει εδω τη ζωη του αφου ολα εχουν τα ορια τους.

 

Για να απαντησω στα δυο προκλητικα μηνυματα, θυμιζω οτι εδειξα τον δρομο του pm. Στις 6 ωρες του αλλου τοπικ και απεναντι στα 150 ναι, ειχα 1 ευγενικο παροτι "αντιθετο" προσωπικο μηνυμα το οποιο χαρηκα που ειδα και απαντησα με καλη διαθεση και μπορω να σας ενημερωσω οτι ο ενας σεβαστηκε τον αλλον και την αποψη του παρα την διαφωνια. Η δημοσια παραθεση επιθετικων/προσβλητικων μηνυματων με θλιβει, ειδικα οταν δεν εχουν κατι να δωσουν παρα μονο δηλητηριο και εμπαθεια. Οποιος και αν ειναι ο στοχος (αδιαφορο μου ειναι αυτο). Πολυ γρηγορα σβηνω μια επιθεση σε καποιον αλλον, σε μενα παντα μεχρι τωρα τις αφηνω, ειναι η δευτερη φορα. Καποιοι δεν εχουν μαθει να σεβονται τις πλειοψηφιες και προσπαθουν να μας το δειχνουν οπως μπορουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...