Προς το περιεχόμενο

Καρέκλες γραφείου amazon.co.uk


Prof_Chaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι περισσοτερες ειναι κινεζικες για αυτο υπαρχουν παντου σε παρομοια σχεδια

 

κ το κακο με τις κινεζικες ειναι οτι οι μηχανισμοι τους ειναι γτπ κ τα παιζουν ευκολα αχρηστευοντας τις καρεκλες

 

προσοχη λοιπον στα reviews

 

απο αυτη εδω μακρυα ,εχω δει 2 να σπανε τα μπρατσα τους ευκολα

 

http://uk.camelcamelcamel.com/LEVV-Harvard-OC5BB-Executive-Chair/product/B007IRW7MC


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως και πολλά άλλα είδη, πρέπει να τις δοκιμάσετε πριν την αγορά.

Κώλος με κώλος έχει διαφορά και το μόνο που μπορείτε να αντλήσετε αξιόπιστα απο τα reviews είναι η αντοχή στο χρόνο.

 

Τουλάχιστον δοκιμάστε τις σε κάποιο φυσικό κατάστημα πριν τις παραγγείλετε online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια γυρω στα 40 ποιες εχουν βγει κατα λκαιρους στο camel γιατι ψαχνομαι την περιοδο αυτη αλλα δε βιαζομαι κιολας.Εγω εχω ενα θεμα με τα μπρατσα τα οποια και μου σπανε συχνα.Επισης φιλος εχει καρεκλα που ειναι στυλ τρυπητη για αερισμο( πχ

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005D74SR6/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=kitchen

 και ειναι πολυ ευχαριστημενος αλλα ξεφευγει η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια γυρω στα 40 ποιες εχουν βγει κατα λκαιρους στο camel γιατι ψαχνομαι την περιοδο αυτη αλλα δε βιαζομαι κιολας.Εγω εχω ενα θεμα με τα μπρατσα τα οποια και μου σπανε συχνα.Επισης φιλος εχει καρεκλα που ειναι στυλ τρυπητη για αερισμο και ειναι πολυ ευχαριστημενος.

 

περιμενε λιγο να παραλαβω την δικη μου κ θα σου γραψω εδω εντυπωσεις

 

αν ειναι καλη βαζεις ειδοποιηση στο camel το χρωμα/τα που θες κ περιμενεις

 

εχει free μεταφορικα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε λιγο να παραλαβω την δικη μου κ θα σου γραψω εδω εντυπωσεις

 

αν ειναι καλη βαζεις ειδοποιηση στο camel το χρωμα/τα που θες κ περιμενεις

 

εχει free μεταφορικα παντως

Ποια ειναι η δικια σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η δευτερη ειναι πιο ακριβη στο amazon (εννοω ακριβως το ιδιο σχεδιο γιατι δεν ξερουμε τι μηχανισμους εχουν),αν την δοκιμασει κανεις κ ειναι αναπαυτικη φαινεται καλη περιπτωση κ ειναι ομορφη

 

Ποια ειναι η δικια σου?

 

http://www.insomnia.gr/topic/481243-καρέκλες-γραφείου-amazoncouk/?p=52263875

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις αυτη στις 45 λιρες?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008KFB2P4/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Καλη αλλα δεν εχει μεγαλη πλατη και βγαινει γυρω στα5 ευρω συμφωνα με την τρεχουσα ισοτιμια του ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
στο Mall σε όσες έκατσα ηταν όλες άβολες..Μια μόνο τύπου δερματίνη που κόστιζε 140 ηταν σχετικά βολική ..

Κι εκεί όλες κινεζικες είναι..

Προσοχή η πρώτη που έχει το newsletter του Πλαισίου στα 59 εχει πολύ άσχημη κριτική.. Διαβάστε την..

Αν την αφησει 30 με 40 ευρώ MAX τότε θα είναι προσφορά.. Φαινεται και απο την φωτογραφία πολυ ψεύτικη..

Καλύτερα 30+ ευρώ και δείτε τις 2 πρώτες απο Amazon στην αρχική σελίδα που έχουν καλές κριτικές..

 

Επίσης για τον φίλο που μιλάει για αγορά απο RIcardo. Απο προσωπική εμπειρία θα έλεγα να το αποφύγει..

Δεν μιλάω για την αξιοπιστία των πωλητών... Αλλα για την πολιτική του site

 

Προχοχή Amazon αν δεν σας αρέσει την επιστρέφετε πίσω όσες φορές θέλετε και ας την έχετε ανοίξει-συναρμολογήσει ,σας επιστρέφουν τα χρήματα ΜΟΝΟ οχι τα μεταφορικα,χωρίς δεύτερη κουβέντα ..!Σας λένε και ευχαριστώ!Απλά πακετάρετε την οπως πρίν..!

Βαση κανονα τα μεταφορικά τα επιστρέφουν σε περίπτωση λάθους του πωλητή και ελλατωμματικου προϊόντος όπως πολυ σωστά επισήμανε ο Pedrojay και τον ευχαριστω για τη διόρθωση.

 

ή αν θέλετε σας δίνουν αλλο προιόν..Ψωνίζω τα τελευταία 4 χρόνια non stop απο Amazon και πλέον μόνο απο κει.Απο τα καλύτερα αν οχι το καλύτεροσε εξυπηρέτηση και after sales παγκοσμίως.

Στα Ελληνικά μαγαζιά θα σας βγάλουν την ψυχή..!Τα προιόντα στα κοιτάζει "πραγματογνώμονας" για να στα αλλάξει πρώτα..!

Επεξ/σία από Prof_Chaos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι πρεπει να το γραψουν; :P (3 μηνυματα πιο πανω υπαρχει παλι)

χαχαχα έχεις δίκιο! όύτε που το πρόσεξα διότι δεν πρόκειται να αγοράσω καρέκλα αλλά είπα να το βάλω μήπως και ενδιαφέρει κάποιον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω την δεύτερη και είναι πάρα πολύ καλή. Για τα λεφτά αυτά είναι super. Αν θυμάμαι καλά εγώ την είχα πάρει 120ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την δεύτερη και είναι πάρα πολύ καλή. Για τα λεφτά αυτά είναι super. Αν θυμάμαι καλά εγώ την είχα πάρει 120ευρώ.

Ποσο καιρό την έχεις ; είναι αναπαυτκή; σου παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα; οπως αδικαιολόγητες φθορές στο υλικό της ή στο μηχανισμό;

Επίσης η πλάτη ειναι σταθερή ή ρυθμίζεται ; 

Σε ρωτάω μιας και την έχεις να μας γράψεις εντυπώσεις γιατι διαφορετικά ειναι απο την photo ..

 

Την καφέ Eliza Tinsley μπορεί να μην την είχε με Free shipping αλλα έχει την cream για όσους ενδιαφέρονται στις 122 λίρες τελική τιμή..εχει πέσει και 87λίρες..θα ξαναπέσουν αυτές..

http://uk.camelcamelcamel.com/Eliza-Tinsley-Leather-Executive-Armchair/product/B004OR13LA

post-51052-0-62982300-1364638862_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καιρό την έχεις ; είναι αναπαυτκή; σου παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα; οπως αδικαιολόγητες φθορές στο υλικό της ή στο μηχανισμό;

Επίσης η πλάτη ειναι σταθερή ή ρυθμίζεται ; 

Σε ρωτάω μιας και την έχεις να μας γράψεις εντυπώσεις γιατι διαφορετικά ειναι απο την photo ..

 

Την καφέ Eliza Tinsley μπορεί να μην την είχε με Free shipping αλλα έχει την cream για όσους ενδιαφέρονται στις 122 λίρες τελική τιμή..εχει πέσει και 87λίρες..θα ξαναπέσουν αυτές..

http://uk.camelcamelcamel.com/Eliza-Tinsley-Leather-Executive-Armchair/product/B004OR13LA

Αυτή είναι στην οποία αναφέρομαι παραπάνω που έπαιζε από 120-150€ .Αν διαβάσετε τις κριτικές στο πλαίσιο την ψιλοθάβουν ,βέβαια στα 99€ τρώγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...