Προς το περιεχόμενο

Πιστοποίηση Social Media


MAKISPANAGIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

 

Έχω τελειώσει Δοιήκηση Επιχειρήσεων και Μάρκετινγκ και ενδιαφέρομαι να κάνω κάποιο σεμινάριο ή μινι diploma όσον αφορά τα social Media. Θα ήθελα να παρέχεται πιστοποίηση καθώς θα ήθελα να το προσθέσω στο βιογραφικό μου γιατί με ενδιαφέρει να ασχοληθώ επαγγελματικά στο συγγεκριμένο κομμάτι.

 

Έχει κανείς σας κάποια πρόταση ή κάποια γνώμη για κάποια σχολή που παρέχει κάτι αντίστοιχο;

 

Βρήκα κάποια προγράμματα μέσω κάποιων ΙΕΙ και κολλεγίων όπως π.χ. το city & το mediterranian college αλλά απ ότι ρώτησα είναι πολύ ακριβά 1000-1500 ευρώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστοποίηση σε σοσιαλ μιντια το βρίσκω απιστευτα τραγικό. Βέβαια το ζητάνε και μπράβο σου που το ψάχνεις αλλα έλεος..κάποιος που την εχει παρει τη πιστοποιηση τι στο καλό μαθαίνετε? Αξίζει τόσα λεφτα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πεταμενα λεφτα και δεν νομιζω οτι προκειται να μαθεις να φτιαχνεις custom tabs π.χ sto fb γιατι στην ουσια απο πισω ειναι java ή htm που κανουν redirect se website linkl!!!!!

τι σημαινει αυτο?οτι πρεπει να μαθεις να προγραμματιζεις.

το πιο πιθανο ειναι να μιλανε θεωρητικα για την δυναμη που εχουν κ λοιπες μλκς.δυναμη εχουν μονο οσα μπορουν και σκανε φραγκα για διαφημιση!!!

http://fanpagelist.com/category/brands/

http://www.ignitesocialmedia.com/facebook-marketing/top-50-branded-facebook-pages/

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστοποίηση σε σοσιαλ μιντια το βρίσκω απιστευτα τραγικό. Βέβαια το ζητάνε και μπράβο σου που το ψάχνεις αλλα έλεος..κάποιος που την εχει παρει τη πιστοποιηση τι στο καλό μαθαίνετε? Αξίζει τόσα λεφτα?

 

 Εχει πάρα πολύ ψωμί η υπόθεση και πάρα πολλά πράγματα να διαβασεις και να μάθεις πέρα από τα γνωστα κολπα με FB κλπ αλλά γνώμη μου είναι ότι δεν χρειάζεται να πας για να πας σε σχολή, υπάρχουν πολλά site στο ιντερνετ που ασχολουνται με αυτα τα θέματα και αν θυμαμαι καλά πρέπει να υπάρχει και ένα Ελληνικό forum. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ θέμα είναι ότι είναι ένα ενδιαφέρον κομμάτι που κι έτσι κι αλλιώς θέλω να εμβαθύνω, αλλά θεωρώ πως έχει μέλλον στην Ελλάδα και ήδη πολλές εταιρίες ψάχνουν ανθρώπους να ξέρουν καλά το συγγεκριμένο κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...