Προς το περιεχόμενο

7850 2gb 170E


nike1600

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.ebw.gr/el/product/79709/VGA-2GB-Radeon-PowerColor-HD7850-(PCI-E-D-HDMI-DP-A)  Αρκετα καλο 20 ευρω κατω απο το σκρουτζ

 

Καλύτερα να αγοράσεις μεταχειρισμένη με υπόλοιπο εγγύησης από ένα αξιόπιστο κατάστημα και πιθανόν και σε καλύτερη τιμή, παρά να αγοράσεις από αυτό το μαγαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το offtopic αλλά έχω ακούσει πολλές φορές για αυτό το μαγαζί τέτοιου είδους σχόλια.

Πως απέκτησε τόσο κακή φήμη ;

Και σε π.μ. αν μου απαντήσει κάποιος θα είμουν ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την ίδια απορία έχω..παρήγγειλα το Berlin της Thermaltake (το είχε στα 53€ με μεταφορικά+αντικαταβολή, τώρα το έχουν βγάλει απο το site edit: υπάρχει στο site τους, απλά για κάποιο λόγο δεν το εμφανίζει μέσω skroutz)...Κοιτώντας στην παραγγελία μου είδα ότι ενώ στην περιγραφή αναφέρει 3ετή εγγύηση, στο τέλος της σελίδας κοτσάρει κι αυτό το "12μηνη"...τους έστειλα mail χθες κ περιμένω απάντηση για το τι ισχύει τελικά...λέτε να είναι ανακατασκευή κ να το δίνουν για καινούριο? sorry κι από μένα για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το offtopic αλλά έχω ακούσει πολλές φορές για αυτό το μαγαζί τέτοιου είδους σχόλια.

 

Πως απέκτησε τόσο κακή φήμη ;

 

Και σε π.μ. αν μου απαντήσει κάποιος θα είμουν ευγνώμων.

Δύο τυχαίες και άσχετες μεταξύ τους λέξεις στην αναζήτηση του Google:   ebw απατεωνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μηπως το καταστημα δινει 1 χρονο ενω η εταιρια 2?

Κι εγώ αυτό φαντάζομαι εννοούν, για 1 χρόνο "καθαρίζουν" αυτοί, αλλά μετά μιλάς με την εταιρεία...Πάντως εγώ την ακύρωσα την παραγγελία, καλύτερα να δώσω 10€ παραπάνω κ να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σαν τιμή δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο, αν αναλογιστείτε ότι αρχές Δεκέμβρη πήρα 180 ευρώ (με τα μεταφορικά στην τιμή) την Sapphire 7870 2GB GHz Edition από το γαλλικό άμαζον, το οποίο κατά καιρούς ξαναέβγαλε ανάλογες προσφορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σαν τιμή δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο, αν αναλογιστείτε ότι αρχές Δεκέμβρη πήρα 180 ευρώ (με τα μεταφορικά στην τιμή) την Sapphire 7870 2GB GHz Edition από το γαλλικό άμαζον, το οποίο κατά καιρούς ξαναέβγαλε ανάλογες προσφορές...

 Ε ναι αλλα δεν μπορουν ολοι να αγορασουν απο εξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί εννοείς?Φυσικά και μπορούν όλοι να αγοράσουν από εξωτερικό,μάλλον θες να πείς ότι δεν θέλουν/ξέρουν.

 

Οποιοσδήποτε έχει ένα απλό λογαριασμό σε κάποια τράπεζα μπορεί,κι αν δεν έχει ούτε αυτό μπορεί να βγάλει μια prepaid κάρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον θες να πείς ότι δεν θέλουν/ξέρουν.

Άρα πού διαφωνείς?Δεν τους περιορίζει κανένας παρά τη θέλησή τους,ούτε υπάρχουν κοινωνικές διακρίσεις για να ψωνίσεις από το εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...