Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν βλέπω κάπου την προσφορά..

Κατ'αρχάς αυτή είναι η κανονική τιμή του προγράμματος..

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/wind-double-play-m/?planID=1288

 

"Προσφορά" μπορεί να θεωρηθεί μόνο για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει tablet και θα έχει κάποια έκπτωση.

 

Τώρα σαν υπηρεσίες η wind, είναι τραγική από θέμα internet. Την έχω περίπου 5 χρόνια. Την έχω ακόμα λόγο των προσφορών που μου παρέχει και έτσι μου έρχεται πιο οικονομική από τα άλλα δίκτυα. Εδώ και κάποιο διάστημα μου έχει δώσει μία sim και κάθε μήνα μου παρέχει 120 λεπτά προς κινητά και σταθερά,για ένα χρόνο δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την 24αρα wind.μενω επαρχια και το ρουτερ ειναι μονιμα κλειδωμενο στα 17.600.επισης ειναι σταθερο χωρις αποσυνδεσεις.τις γραμμες του οτε χρησιμοποιει οποτε ειναι το ιδιο πραγμα.τεχνικη υποστηριξη τους 8 μηνες που το εχω δεν μου χρειαστηκε ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την 24αρα wind.μενω επαρχια και το ρουτερ ειναι μονιμα κλειδωμενο στα 17.600.επισης ειναι σταθερο χωρις αποσυνδεσεις.τις γραμμες του οτε χρησιμοποιει οποτε ειναι το ιδιο πραγμα.τεχνικη υποστηριξη τους 8 μηνες που το εχω δεν μου χρειαστηκε ακομα.

 

είσαι από τους τυχερούς, μεσοτοιχία είστε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια - Αθηνα Αγια Παρασκευη  και 1χρονο επαρχια -Ναυπακτος ελαχιστα προβληματα με Wind.....αν συνδυασει καποιος και κινητο

μπορει να εχει με πχ 40€ = 20€ σταθερο + 20€ κινητο και να μιλαει σπαταλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος που το εκανε ηδη αν μπορει ας μου πει αν πληρωσε τελος ενεργοποιησης

Αναφέρει στο site. Τέλος ενεργοποίησης: 36,17€ για υπάρχον, ή 72,35€ για νέο νούμερο

Πριν κάτι μήνες που είχα κοιτάξει ήταν δωρέαν.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στην wind πριν απο περίπου 1 μήνα γιατι ειχε μια πολυ καλη προσφορά σε συνδυασμό με το κινητό μου που ηταν ήδη wind

(wind one L, ~ 42€, χωρίς τέλος ενεργοποίησης)

Συγχρόνισα στα 13000, ίδια που ήμουν με την on, και μέχρι τώρα είχα 2 αποσυνδέσεις για κανένα 2λεπτο.

Δεν σύνδεσα καν το ρουτερ που μου έδωσε(ΖΤΕ), εβαλα το παλιό καλό wag200.

Στο θέμα τεχνικής εξυπηρέτησης μια φορά που χρειάστηκε να τους καλέσω για να με βάλουν σε fastpath λογο ping(ειμαι λιγο καλύτερα απο την on, γενικά αρκετα καλα σε θεμα ping)  με εξυπηρέτησαν άμεσα αν και η αναμονή στο τηλέφωνο θα μπορούσε να ήταν μικρότερη(ειχα καλομάθει απο την on)

Σίγουρα ειναι πολυ νωρίς για εντυπώσεις, αλλα μέχρι τωρα ειμαι ευχαριστημένος, αν σκεφτώ κιόλας οτι πλήρωνα περισσότερα και ειχα λιγότερα.

Το θεμα ειναι μετα τον πρωτο χρονο που θα ληξει η προσφορά και θα ειναι ασύμφορο πλέον, τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθε ληξη του συμβολαιου λογω της προσφορας που υπαρχει στην αγορα, αναγκαζονται αν οχι να σου κανουν καλυτερη τιμη, εστω σου κρατουν την ιδια..Το ιδιο συμβαινει και με τα παγια των κινητων χροοοονια τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αναφέρει στο site. Τέλος ενεργοποίησης: 36,17€ για υπάρχον, ή 72,35€ για νέο νούμερο

Πριν κάτι μήνες που είχα κοιτάξει ήταν δωρέαν. (μπαααα, μηπως κανεις καπου λαθος; )

 

Παλια ηταν δωρεαν σε ολους (με μορφη προσφορας μεχρι 31/χχ που επαιρνε συνεχως παραταση) εδω και 1-2 χρονια το χρεωνουν δυστυχως. Περιμενα ελεγχοντας πανω απο χρονο μπας και το κανουν και παλι δωρεαν ωστε να αλλαξω παροχο αλλα τελικα παρεμεινα αφου ολοι οι εναλλακτικοι εχουν μονιμοποιησει το "χαρατσι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο μιας και στο χρονο ολοι αλλαζαν εταιρειες..Ετσι λογικα σε αυτο το κομματι συμφωνησαν ατυπα να μας τα παιρνουν....

Εδω με ειχαν παρει πριν 6-7 μηνες και μου χαν ζητησει το router στην προηγουμενη εταιρια που ημουν..Και φαγανε ενα τρελο ακυρο...

Λεω στο παταρι ειναι παρτε απο δευτερα (και αμα το σηκωσω φτυσε με), μηπως και το βρω...Εννοειται πως δεν ειχα μπει καν στον κοπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...