Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>λάθος εγραψα πριν το διόρθωσα :)</p>

 

Εκει πιθανόν να αλλάζει το πράμα...πρέπει να το ρωτήσεις αυτο..το θέμα εκβιασμού δε νομίζω να πιάσει μιας και αν έχεις συμβόλαιο ενός έτους για να φύγεις πληρώνεις κάποια αποζημίωση εσυ προς τον πάροχο....βέβαια δεν τους συμφέρει να χάσουν πελάτες τέτοιους καιρούς, και μιας και πέρασε σχεδόν 6μηνο ίσως σταθείς τυχερός...

Το μόνο που χρειάζεσαι ειναι μια επίσκεψη σε κάποιο κατάστημα ώστε να το διαπιστώσεις...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ειχα ξεχάσει οτι το ανανέωσε η μάνα μου...

Καλά μιας και το πήραν χαμπάρει τώρα και έβγαλε και η Cyta , θα βγάλει και η Forthnet με μια αίτηση διακοπής πιστευω θα αλλάξουν γνώμη.

Όπως και να χει θα περάσω μια βόλτα απο τα public αυριο να δώ τι παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ στην αρχή λένε... Απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις.

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/wind-double-play-m/?planID=1288

 

αν πατήσουμε ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ και πάμε αρκετά κάτω, γράφουν...

 

2.Οι αστικές (εντός του ίδιου νομού), οι υπεραστικές και οι διεθνείς κλήσεις καθώς και οι κλήσεις προς κινητά (ελληνικών δικτύων), χρεώνονται ανά λεπτό. Το βήμα χρέωσης εφαρμόζεται για κλήσεις εντός και εκτός του δωρεάν χρόνου ομιλίας, τόσο της βασικής υπηρεσίας όσο & του πακέτου χρόνου ομιλίας “WIND Mobile 45”.

 

Είναι σίγουρα απεριόριστες οι κλήσεις από/προς σταθερά... ή μας κοροϊδεύουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες μόλις μίλησα με την εταιρία τους εξήγησα οτι είμαι συνδρομητής εδώ και 15 μέρες και βγήκαν οι προσφορές κτλ και τι μπορεί να κάνουν και μου απάντησαν

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Αν κάνω το πρόγραμμα αυτό και σε 4-5 μήνες αλλάξω διεύθυνση κατοικίας και θέλω να κάνω μεταφορά αριθμού/προγράμματος, είναι κάτι τέτοιο εφικτό (λογικά θα πρέπει να είναι) και το κυριότερο, θα μου κοστίσει κάτι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο καταστημα πηγαε για ενημερωση, wind ή σε Public?

 

Αυτο με τις αστικες-υπεραστικες οντως περιεργο...

 

αν λες για μένα πήρα τηλέφωνο τη wind 

 

Ρε παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Αν κάνω το πρόγραμμα αυτό και σε 4-5 μήνες αλλάξω διεύθυνση κατοικίας και θέλω να κάνω μεταφορά αριθμού/προγράμματος, είναι κάτι τέτοιο εφικτό (λογικά θα πρέπει να είναι) και το κυριότερο, θα μου κοστίσει κάτι??

 

πάρε ρώτα τους και ζητησε το γραπτός αυτό που θα σου πουν όπως στην υπογραφή σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στο καινουριο σπιτι που θα πας δεν υπαρχει καν γραμμη τηλεφωνου ειναι σαν νεα γραμμη, και παει στα 70+ €, αλλιως αν εχει ηδη γραμμη, και απλα θες να κανεις μεταφορα, θα σου κοστισει 30+ €..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γω τους πήρα τηλέφωνο και με είπαν οτι και καλά ειναι μονο για τους νέους συνδρομητές και σου προσφέρουμε εκπτωση 20% για να ανανεώσεις το συμβόλαιο σου κ τέτοια... Και οταν τους είπα οτι ο Κώτσος με την Cyta έχουν την ιδια προσφορά αδιαφόρησαν κ μ ειπε ο τύπος να πάω να κάνω αιτηση μεταφοράς.

Ο.Κ ladies and Gentleman μια αιτηση μεταφοράς θα τους αλλάξει γνωμη πιστευω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τι ισχυει με τις Απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις;

http://www.insomnia.gr/topic/481409-wind-double-play-απεριοριστες-κλησεις24mbps-20-euro/?p=52267895

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προφανώς ο φίλος από πάνω ρωτάει για κάτι παραπάνω/ διευκρίνηση αν κάποιος ξέρει κι όχι για να τον παραπέμπουμε εκ νέου στο ίδιο post που εξέφρασε τον προβληματισμό..

 

Ο Κωτσόβολος με τη Cyta δεν έχουν την ίδια προσφορά για το tablet. Δεν ξέρω πόσο πάει το μήνα και τι παρέχει το πακέτο, αλλά η προσφορά με το tablet αφορά ένα συγκεκριμένο 7" (Intenso 714) των 100 ευρώ που το δίνουν δωρεάν, ενώ στα Public ισχύει το -100 ευρώ είτε πάρεις κάποιο ως αυτήν την τιμή δωρεάν είτε ως ισότιμη έκπτωση πάνω στις τιμές πώλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...