Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ψαχνομουν καιρο να αλλαξω εταιρεια, και πηγα σημερα στο public και μου ειπαν οτι η προσφορα στα καταστηματα ηταν μεχρι το Σαββατο (δεν τον ειδα και πολυ σιγουρο , αλλα δεν προσπαθησε καν). Μου ειπε μονο τηλεφωνικως γινεται. Πηρα τηλεφωνο και εκανα αηιτση, εκανα και φορητοτητα στο κινητο μου και με 18μηνο wind to all 30  και την επιδοτηση των 100€ πηρα το Intenso 814 δωρεαν. Επισης μου ειπε οτι στην προσφορα ειναι και δωρεαν τα 35€ για την ενεργοποιηση του σταθερου. Τι να πω, νομιζω πολυ καλη προσφορα, θα ηθελα να παρω και καλητερο tablet αλλα ειναι για την γυναικα μου και δεν θελαμε να δωσουμε λεφτα.

Αυτό μου είπαν κι εμένα που πήγα χθες, ότι τελείωσε το Σάββατο η προσφορά. Μόνο μέσω internet εμένα μου είπε να την κάνω, όχι μέσω τηλεφώνου. Σε ποιο τηλέφωνο κάλεσες για να κάνεις την αίτηση;

 

Γιατί μου φαίνεται περίεργο και το ότι δεν σε χρεώσανε για την ενεργοποίηση, καθώς και ότι το intenso 814 που το έχουν στα 159€ στο δώσανε δωρεάν με την επιδότηση των 100€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου λεει οτι αλλαξε και το κινητο...σε 18μηνο, αρα πηρε και απο κει καποια επιδοτηση, αρα η συνολικη, αν και νομιζω οτι ξεπερασε τα 159€, το καλυπτει το ποσον ανετα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλεφωνο στα public 8011140000. Ναι οντως η τιμη του ταμπλετ καλυφθηκε απο την επιδοτηση για το συμβολαιο κινητης που εκανα. Για την ενεργοποιηση μου ειπε οτι ειναι δωρεαν (πρεπει να ειναι προσφορα της wind και αυτο, γιατι μου το ειπε και μια της wind που πηρε τηλεφωνο στο γραφειο τυχαια για να μας δωσει προσφορα, αλλα εφαγε ακυρο λογω tablet!). Σημερα καναν αιτηση και αλλοι δυο στο γραφειο και παιρνουν δωρεαν το Intenso 714 (99€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι topic of the day σε διαφορους γνωστους μου σημερα. Οι περισσοτεροι που καναν την αιτηση διαλεξαν το φτηνο (Ιντενσο 714) για να τους ερθει τζαμπα. Απ' οτι λενε παντως αξιζει το 60αρι γιατι ειναι δυπυρινο και εχει 1gb ram και σηκωνει ανετα το android 4.1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογω 512 μνημης τα απερριψα τα 3 μικρα, γιατι σε ενα που χει ο μικρος αδερφος μου ηταν πολυ αργο, τρελα κολληματα..

Ετσι θεωρω καλυτερη επιλογη το 8" και λογω μνημης, και λογω επεξεργαστη 2πυρηνου 1,5ghz. αντι των αλλων που απο οτι θυμαμαι ειναι μονοπυρηνα..Αρα αμα θες να το χρησιμοποιησεις και οχι να το χεις για διακοσμητικο, καλυτερα δωσε τα 60€...

 

+το οτι μου χε αναφερει ο πωλητης του Public οτι το 8" εχει το προγραμμα που κατεβαζεις κατ ευθειαν τις εφαρμογες, ενω το 7" μου πε δεν το χει..



Μια ερωτηση: Εγω υπεβαλα το αιτημα μου, αλλα δεν πηρα ουτε επιβεβαιωση στο mail,ουτε με πηραν τηλεφωνο...

Μπηκα στο σαιτ, και βλεπω οτι η επιδοτηση των 100€ σαν να εξαφανιστηκε λιγακι.....

Λετε να αρχισουν τις κωλοτουμπες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+το οτι μου χε αναφερει ο πωλητης του Public οτι το 8" εχει το προγραμμα που κατεβαζεις κατ ευθειαν τις εφαρμογες, ενω το 7" μου πε δεν το χει..

 

Μια ερωτηση: Εγω υπεβαλα το αιτημα μου, αλλα δεν πηρα ουτε επιβεβαιωση στο mail,ουτε με πηραν τηλεφωνο...

Μπηκα στο σαιτ, και βλεπω οτι η επιδοτηση των 100€ σαν να εξαφανιστηκε λιγακι.....

Λετε να αρχισουν τις κωλοτουμπες??

Το 8" εχει google play κρυφο που ευκολα γινεται φανερο, το 7" νομιζω δεν εχει αλλα υπαρχουν οδηγοι που λενε πως μπαινει. Περισοτερα για το θεμα οταν ερθουν στα χερια μας.

Εγω απ' οτι καταλαβα το πρωτο που θα ερθει ειναι το tablet, και το router λιγο πριν γινει η ενεργοποιηση της γραμμης. Στο site δεν βλεπω διαφορα, κανονικα υπαρχει η προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι καμιά 20αρια μέρες συνδρομητής, το modem  που μου δώσανε zte είναι φορ δε που :X  , η 24αρα είναι 12αρα , η τεχνικη υποστήριξη είναι για γέλια

αν ειναι για γελια της wind τι να πει και αυτης της forthnet ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξύ των 2 tablet που είναι κάτω από 100 ευρώ, πιο θα διαλέγατε;

Περιγραφή προϊόντος

e-STAR MID7114 - 7"

Intenso Tablet 714 - 7"

 

η μόνη τους διαφορά είναι στον επεξεργαστή

Επεξεργαστής

Boxchip A13 1.2GHz

Cortex A8 1.0GHz

 

και στο ότι το ένα έχει θύρα USB ενώ το άλλο micro USB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλεφωνο στα public 8011140000. Ναι οντως η τιμη του ταμπλετ καλυφθηκε απο την επιδοτηση για το συμβολαιο κινητης που εκανα. Για την ενεργοποιηση μου ειπε οτι ειναι δωρεαν (πρεπει να ειναι προσφορα της wind και αυτο, γιατι μου το ειπε και μια της wind που πηρε τηλεφωνο στο γραφειο τυχαια για να μας δωσει προσφορα, αλλα εφαγε ακυρο λογω tablet!). Σημερα καναν αιτηση και αλλοι δυο στο γραφειο και παιρνουν δωρεαν το Intenso 714 (99€)

 

Τελικά η ενεργοποίηση της γραμμής παίζει να είναι  δωρεάν???  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε... παίρνεις το πακέτο με 20 ευρώ... παίρνεις και το 7άρι tablet ΔΩΡΟ... και αν πάρεις και σύνδεση κινητού, σου χαρίζουν ΚΑΙ τα 36 της ενεργοποίησης ? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέβαλα και γω on line αίτηση, για να δούμε πως θα εξελιχθεί. Ειχα παλιότερα wind σταθερό και σε μένα ήταν γρήγορο χωρίς να με πετάει. Με τα Public πρώτη φορά συναλλάσομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...