Προς το περιεχόμενο

Steam Gauge - Δειτε την αξία της steam συλλογής σας


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τερμάτισε το steam λέμε...Εγώ πάντως με τόσα παιχνίδια θα 'στελνα mail στον gabe και θα του 'λεγα, κοίταξε να δεις φιλαράκος, χρυσό στο χω κάνει το μαγαζάκι σου, ετοιμάζω βαλίτσες κι έρχομαι πέρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Greygore την έχει πιό μεγάλη από όλους μας.

 

Τη βιβλιοθήκη του Steam.

μπα....υπαρχει καποιος εδω μεσα που δεν παιζεται (πανω απο τα 1000 το κοντερ με τα παιχνιδια)....αλλα τωρα τελευταια δεν τον βλεπω συχνα..

 

Χρήστος Φ. πουθενά?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα....υπαρχει καποιος εδω μεσα που δεν παιζεται (πανω απο τα 1000 το κοντερ με τα παιχνιδια)....αλλα τωρα τελευταια δεν τον βλεπω συχνα..

 

Χρήστος Φ. πουθενά?

 

Δεν ειναι εδω δυστυχως. Καταλαβε οτι χαλαει χρημα και χρονο στο steam και αποστασιοποιηθηκε. Εμεις να δουμε ποτε θα το κανουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να εμφανιστεί ο Χρήστος και να πάρει το σκήπτρο, ο Greygore έχει μακράν τη πιό μεγάλη. Βιβλιοθήκη του Steam.

 

If_you_know_what_I_mean.png

 

Για τον squall500000000000 λέτε, ε; Όντως χάθηκε το παιδί, και όντως με ρίχνει στο θέμα "ποσότητα" (αλλά θέλω να πιστεύω πως είμαι καλυμμένος απο μεριά ποιότητας - με 2-3 εξαιρέσεις :P ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Over the last 6 years, you've spent 290.7 hours playing this selection, which includes 71 items, is valued at $947.42, and requires 457.9 GB

 

Μετα απο 6 χρονια μου λεει μονο 290 ωρες ειχα την εντυπωση οτι εχω γραψει ποιο πολλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα χρόνο μετά..

 

Over the last 6 years, you've spent 325.9 hours playing this selection, which includes 66 items, is valued at $1133.41, and requires 469 GB

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Over the last 2 years, you've spent 59.2 hours playing this selection, which includes 61 items, is valued at $948.41, and requires 308.8 GB

 

Πρέπει να ανεβάσω ρυθμούς. :P

 

 

Από εδώ ανέβηκα σε αυτό:

 

Over the last 3 years, you've spent 256.9 hours playing this selection, which includes 194 items, is valued at $2733.53, and requires 856 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kourou13
 
This user's status is: Offline
Steam user since July 13, 2013 
 
Last logoff: 44 hours ago
 
Over the last 18 months, you've spent 151.6 hours playing this selection, which includes 61 items, is valued at $981.46, and requires 379 GB

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Greygore, on 02 Apr 2013 - 6:32 PM, said:snapback.png


This selection includes 438 items, is valued at $5533.41, and requires 1527.15 GB.

 

Quote


Over the last 8 years, you've spent 4632.5 hours playing this selection, which includes 717 items, is valued at $9095.26, and requires 2445.6 GB

 

 

 

Over the last 9 years, you've spent 5332.7 hours playing this selection, which includes 928 items, is valued at $12645.31, and requires 3395.7 GB

 

 

Σταθερά ανοδική πορεία, για άλλη μια χρονία... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...