Προς το περιεχόμενο

ονειρο


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας ειδα ενα πολυ αγριο ονειρο.αφου αλακερος αντρας και σπασοχολιασα.ειδα οτι μαλωναμε οικογενειακος εγω με τα αδελφια μου τη μανα και το πατερα μου.αφου τελειωσε η φασαρια λεω του πατερα μου ρε πατερα τι ειναι αυτο που μας εποιασε?και εκεινη την ωρα γινεται ι γλωσσα του 1 μετρο μαυρη και τα ματια του μαυρα βγαζει εξω τι γλωσσα του και κουνουσε το κεφαλι του αριστερα δεξια και αφου επανηλθε μου λεει ... να τι ειναι.αυτο ειναι.λοιπον οποιος ξερει τη σημαινει αυτο το ονειτο περιπου ας μου πει

 

κοιτα με ονειρομαντεια δεν εχω πολυασχοληθει. Θα σου ελεγε ομως οτι προκειται είτε για καποιο προβλημα στην σχεση σου με τον πατερα σου, ειτε με καποιον που μιλαει σχετικα με τον πατερα σου. Δεν ειμαι καθολου σιγουρος ομως. Θα σου προτεινα να ψαξεις σε διαφορα sites για ερμηνειες ονειρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 μέρες ένα πρόσωπο απο Κ, θα περάσει μια πόρτα. Τώρα, ευτυχία θα φέρει, δυστυχία δεν ξέρω να σε πω... Αλλα εσένα πολύ σκεπτικό σε βλέπω, κάτι σε τρώει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιχνιδι του μυαλου σου ειναι,δεν ειναι αναγκη να σημαινει κατι,πραγματα σοβαρα που ισως σε απασχολουν,μπλεκονται με αλλα ακυρα πραματα που ειδες στην τηλεοραση σε ταινια η σε κανα game και καταληγεις να βλεπεις ενα ονειρο οτι νανε,πιστευω αν κατσεις να το σκεφτεις ισως θα μπορεσεις μονο εσυ να το κατανοησεις,γιατι το δικο σου μυαλο δεν το ξερει κανεις καλυτερα απο σενα,αλλα δεν νομιζω να μπορεσεις να αποκρυπτογραφισεις το υποσυνειδητο σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...