Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB 43.60€ +μεταφορικα @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....Μου εστειλαν το κλασικο mail που λαβατε πολλοι και καλα οτι δινουν κουπονι κτλπ. .Στο mail τους ρωτισα αν και οι ραμ ηταν μηχανογραφικο και καλα προβλημα οπως οι τηλεορασεις αλλα δεν μου απαντησαν ακομα..

 

Το πολυ να σου στείλουν και δευτερο κουπονι  :-D !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πολυ να σου στείλουν και δευτερο κουπονι  :-D !

χαχα λες?Μιλησα το απογευμα με εναν στο τηλεφωνο απο electroworld και τον ρωτησα για πιο λογο εχουν ακυρωσει και την ραμ και ουτε αυτος ηξερε.Με τα πολλα του ειπα να το τσεκαρει λιγο και αυτος και μου λεει οκ.Και πριν απο λιγο ειδα οτι στο status της παραγγελιας λεει τωρα και στις 2 παραγγελιες που εκανα τις ραμ υπο εκτελεση!Μακαρι να παραλαβουμε:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπό εκτέλεση η δική μου παραγγελία (έγινε Κυριακή βράδυ) στο electroworld

 

6/9, συνεχίζει να γράφει "Υπό εκτέλεση"

Επεξ/σία από Deathmace
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι παρήγγειλαν απο electro(μάλλον και όσοι από τον κώτσο) καλό χειμώνα. Τέλος Σεπτεμβρίου περιμένουν να παραλάβουν αυτοί και ύστερα θα τα στείλουν.

Πήρα τηλέφωνο σήμερα δεν άντεξα.

Καλά που είχα κάνει καβάτζα και παρήγγειλα τις crucial που είχε σε προσφορά το eshop...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.guru3d.com/news_story/hynix_memory_plants_on_fire_after_chemical_explosion.html

βέβαια: http://www.reuters.com/article/2013/09/04/us-hynix-suspension-idUSBRE9830SP20130904 που λέει ότι δεν υπήρχαν ουσιαστικές ζημιές, αλλά νομίζω είναι σαν το πετρέλαιο...πάντα υπάρχει ένας λόγος να ανέβουν οι τιμές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 16 σεπτεμβρη(δευτερα δηλαδη) και μετα μου τις στελνουν μου ειπαν. Ο,τι να ναι εκει στο electro.

Το θεμα ειναι οτι ειχα παρει 2 σετακια, ενα για εμενα και ενα για εναν φιλο. Εγω οταν εμαθα οτι θα ερθουν οκτωβρια πηγα και πηρα τις αλλες απο το eshop και βολευτηκα γιατι βιαζομουν.

Οπότε οποιος τις θελει μαζι με τον φιλο μου ας μου στειλει ενα pm να συννενοηθουμε μηπως γινει τελικα και δεν ριξω ακυρο και τις παρουν τουλαχιστον δυο ατομα, ειναι κριμα να χαθει η προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παλι στα 44,2€ τα 8GB απο electrowolrd +3 μεταφορικα.

 

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10108761&cmicc=skroutz

 

Με την ανηφορα που πηραν παλι οι τιμες αυτη τη στιγμη αποτελει πολυ καλη προσφορα για οποιον βιαζεται οταν το φθηνοτερο απο Ελλαδα ερχεται στα 74-75€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη διαβαζω "Μνήμες Hyper X DDR3 2x4GB grey edition με συχνότητα 1600MHZ σχεδιασμένες για συστήματα Sandy Bridge"

αυτο σημαίνει οτι δεν θα κανουν για συστημα με AMD;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...