Προς το περιεχόμενο

δεν βλεπω τιποτα στην οθονη .


kazdas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τροφοδοτικο το αλλου που ειχα μαλλον ειχα βραχυκυκλωσει δεν ρερω τι φαση την συνδεσα τελως παντων για να δω και ετρεξε κανονικα ωραια το εκλεισα και βαζω απανω και τν σκληρο και κανει ενα τσουφ κλεινω κατευθιαν το τροφοδοτικο και καηκε διπλα απο τα 4πιν ενα πραγματακι δν ξερω πως λεγεται μαλλον πυκνωτης , και μαυρισε κ ολας ετσι

 

εε ναι τα κανα μανταρα δν διαφωνω  :-)  . προς στιγμην παιδια εχω φτιαξει τν μιτρικη που τελικα ειχε καει ενα τρατζιστορακι  αλλαξα τροφοδοτικο οπως ειπα , επισης εφτιαξα τν καρτα γραφικων π ειχαν καει 2 πυκνωτες και τωρα εμφανιζονται στην οθονη ολα κανονικα απλα δεν αναγνωριζε τν δισκο τον αναγνωρισε τελικα και τωρα δεν μου αναγνωριζει τα cd kai dvd  εε θα το παλεψω κ αυτο κ μετα ενα φορματακι κ ειμαι ετοιμος :P ευχαριστω παντως που ασχοληθηκατε

 

Εδω πριν λιγες ωρες δεν ηξερες καν να αναγνωριζεις εναν ηλεκτρολυτικο πυκνωτη και ξαφνικα αλλαξες 2 στην καρτα γραφικων? Ποτε τους προμηθευτηκες κιολας? Και τι ακριβως γεφυρωσες στη μητρικη? Φτανει το παραμυθι, βαλε ενα τελος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...