Προς το περιεχόμενο

Μεγαλο προβλημαα


γιωτα_13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τον καθαρισα παλι χθες, και σημερα ειναι ανοιχτος εδω και 1:30 ωρα περιπου και δεν εχει παγωσει καθολου που συνηθως παγωνει 4-5 φορες περιπου την ημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Online Storage... Ανεβάζεις τα αρχεία σου παίρνεις HDD (σκληρό δίσκο για να τα μαθαίνεις :P) και τα κατεβάζεις. Μπορείς και με φλασάκια αλλα θες αρκετά GB ή παίρνεις τώρα τον HDD και τα περνάς κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου ενας σκληρος δισκος αλλα αντι να ειναι μεσα σε υπολογιστη ειναι στο ιντερνετ.Απλα επειδη ο σκληρος δισκος του υπολογιστη σου ειναι χαλασμενος,ανεβασε εκει τα σημαντικα αρχεια που εχεις στον υπολογιστη σου,αν βεβαια δεν ειναι παρα πολλα σε μεγεθος (gb) για να μην τα χασεις.Μετα θα σου πουμε να πας να αγορασεις εναν δισκο (στο λεω για να μην σου ζητησει ο τεχνικος καμια 100 ευρω για να σου δωσει αλλον δισκο (κανεναν 250αρη gb) και κλαις τα λεφτα σου).Με 50-60 ευρω αγοραζεις δισκο 1ΤΒ και μολις το πας του ζητας να στον περασει μεσα και να σου κανει και φορματ και να σου κανει εγκατασταση τα windows απο την αρχη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου ενας σκληρος δισκος αλλα αντι να ειναι μεσα σε υπολογιστη ειναι στο ιντερνετ.Απλα επειδη ο σκληρος δισκος του υπολογιστη σου ειναι χαλασμενος,ανεβασε εκει τα σημαντικα αρχεια που εχεις στον υπολογιστη σου,αν βεβαια δεν ειναι παρα πολλα σε μεγεθος (gb) για να μην τα χασεις.Μετα θα σου πουμε να πας να αγορασεις εναν δισκο (στο λεω για να μην σου ζητησει ο τεχνικος καμια 100 ευρω για να σου δωσει αλλον δισκο (κανεναν 250αρη gb) και κλαις τα λεφτα σου).Με 50-60 ευρω αγοραζεις δισκο 1ΤΒ και μολις το πας του ζητας να στον περασει μεσα και να σου κανει και φορματ και να σου κανει εγκατασταση τα windows απο την αρχη

 

Νομίζω μπορεί να βγάλει άκρι και από εδώ γιατί μπορεί να την κουρέψει... :) Εξάλλου δεν είναι καθόλου δύσκολο κέφι να υπάρχει (και κανένα smartphone ή laptop ή κάτι για να βγάλουμε άκρη σε τυχόν προβλήματα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρωτησε τον τι σου ειπε,και ποιον δισκο ακριβως να σου πουμε.Γιατι εχω δει πολλους να ζητανε 100 ευρω για δισκο χωρητικοτητας 250 gb γιαυτο στο λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχ ευχαριστω:D

 

αυτα ειναι:ρ δεν το ειχα σκευτει.

 

εντομεταξυ μου ειχε κανει ενα φορματ τις προαλλες και εχασα σχεδον ολα τα αρχεια μου,μεινανε καποια τα οποια μου ητανε αχρειστα



επεισης παιζω και Lol τον τελευταιο καιρο και ισως τον φορτωσα λιγο παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...