Προς το περιεχόμενο

All around laptop με ταβάνι τα 800ε!


SakafliaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αφου δε σε ενδιαφερει η καρτα http://www.skroutz.gr/s/444700/Toshiba-Tecra-R850-1CX-i3-2330M-4GB-500GB.html

 

πολυ αξιοπιστο μηχανημα με καλη οθονη σε καλυπτει σε ολα με 3 χρονια διεθνης εγγυηση, το συγκεκριμενο μαγαζι νομιζω οτι το εχει  προσφορα

Τι λες, θα δώσει 800Ε για να πάρει μηχάνημα με i3 sandy και κάρτα γραφικών hd 3000;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες, θα δώσει 800Ε για να πάρει μηχάνημα με i3 sandy και κάρτα γραφικών hd 3000;;;;;;;;;;;;;;;;;

εχεις δικιο εν μερη εγω  το προτεινα λογω καλης ποιοτητας κατασκευης , καλης εγγυησης και επειδη ο φιλος απ΄οτι ειπε το χρειαζεται μονο για σερφαρισμα και ταινιες ,ειναι για μια ζωη μηχανημα αν εχεις μονο αυτες τις απαιτησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο εν μερη εγω  το προτεινα λογω καλης ποιοτητας κατασκευης , καλης εγγυησης και επειδη ο φιλος απ΄οτι ειπε το χρειαζεται μονο για σερφαρισμα και ταινιες ,ειναι για μια ζωη μηχανημα αν εχεις μονο αυτες τις απαιτησεις

Αν θέλει, παίρνει αυτό http://www.skroutz.gr/s/2992339/Dell-Inspiron-15-3521-i3-3227U-4GB-320GB.html με ivy επεξεργαστή, hd 4000, είναι dell και έχει σχεδόν τη μισή τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Vaio που παραθεσες στο πρωτο post σου. Η full HD οθονη ειναι λιγο υποκειμενικο αν θα σε βολεψει ή οχι. Εμενα με εχει βολεψει πολυ και σε αυτες με χαμηλοτερη αναλυση (ειδικα 1366χ768) ολα μου φαινονται πολυ μεγαλα. Ο μεγαλυτερος χωρος εργασιας ειναι επισης χρησιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου φαινονται μικρα τα γραμματα,μπορεις να μεγαλωσεις την γραμματοσειρα.παντως το sony vaio εχει εκπληκτικη οθονη και ειναι και ips.

Πάνω που την είχα απορρίψη την full hd σ αυτές τις ίντσες μου τα γυρνάτε..

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω αύριο Movie να τα τσεκάρω.

Αν και δε νομίζω ότι δε θα μ αρέσει το full hd. Πιο πολύ με προβλημάτισε η προσωπική σου εμπειρία με τα Vaio παρά αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η πηγή σου είναι full hd τοτε φυσικά και ενδεικνύεται.. αλλά θα στο πω και ακραία για να δεις κ την άλλη πλευρά,εγώ με netbook 10" έβλεπα full HD στην Tv  μου με ένα καλώδιο. Είναι καθαρά υποκειμενικό εμενα δεν με βόλεψε και το προσπάθησα γιατι μου άρεσε.. εσένα μπορεί να σου φανεί διαφορετικό.. εγω θα κοίταζα οπως σου είπα πιο πανω την μέση οδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...