Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με razer death adder ποντικι


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω αυτο το ποντικι

 

razerl.png

 

το εχω 1μιση χρόνο, εδω και 7-8 μηνες εχω προβλημα με το καλωδιο του, το καλωδιο του εχει κομπιασει και δεν ξεστριβει, ειναι σκληρο στα σημεια που εχει κομπιασει, και οσο και να προσπαθησεις να το ισιώσεις δεν ισιωνει, ακομη μου παει μπροστα και πισω σε σελιδες του ιντερνετ λες και παταω το κουμπι αλλαγης σελιδων του ποντικιου, εχω αυτα τα δυο προβληματα, εχει κανεις razer που να αντιμετωπιζει αυτα τα θεματα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ξερω, το κουφο ειναι οτι δεν θυμαμε απο που το εχω παρει, καλα αυτο θα το βρω, ...plaisio ή e-shop το εχω παρει μαλλον, πόσο εγγυηση εχουν αυτα τα ποντικια ξερουμε?

αν εχει δυο χρονια πρεπει να ειμαι μεσα στην εγγυηση....

καμια άλλη λυση να ερθει στα ίσια του το καλωδιο του ποντικιου εχουμε?

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει service η razer εδω στην ελλαδα οπως  η locitech να παρω τηλ????,

στην lochitech μια φορα χρειαστηκε να παρω τηλ και την αλλη μερα μου ειχε στειλει καινουριο πληκτρολογιο χωρις να παρει το παλιο πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι βλέπω σε πλαίσιο και eshop έχει 1 χρόνο εγγύηση.Σε μερικά άλλα καταστήματα έχει 2.

Το μπρος πίσω που κάνει πιθανόν να είναι λόγο βρωμιάς που έχει μαζευτέι.

Αν πιάνουν τα χέρια σου το ανοίγεις προσεκτικά και το καθαρίζεις (αν βεβαιωθείς φυσικά πως είναι εκτός εγγύησης).

Για το καλώδιο ,μπορείς να παίξεις τράμπα με κανένα καλώδιο από άλλο παλιό ποντίκι.Πολλές φορές το καλώδιο είναι κουμποτό πάνω στην πλακέτα του ποντικού (δες φωτο) .Αν ταιριάζει το κούμπωμα ξεμπερδεύεις αμέσως.Αν είναι κολλήμένο στην πλακέτα θα χρειαστεί να το βάλεις με καλάι (αν έχεις την εμπειρία να το κάνεις).

cimg0082.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

από ότι βλέπω σε πλαίσιο και eshop έχει 1 χρόνο εγγύηση.Σε μερικά άλλα καταστήματα έχει 2.

Το μπρος πίσω που κάνει πιθανόν να είναι λόγο βρωμιάς που έχει μαζευτέι.

Αν πιάνουν τα χέρια σου το ανοίγεις προσεκτικά και το καθαρίζεις (αν βεβαιωθείς φυσικά πως είναι εκτός εγγύησης).

Για το καλώδιο ,μπορείς να παίξεις τράμπα με κανένα καλώδιο από άλλο παλιό ποντίκι.Πολλές φορές το καλώδιο είναι κουμποτό πάνω στην πλακέτα του ποντικού (δες φωτο) .Αν ταιριάζει το κούμπωμα ξεμπερδεύεις αμέσως.Αν είναι κολλήμένο στην πλακέτα θα χρειαστεί να το βάλεις με καλάι (αν έχεις την εμπειρία να το κάνεις).

cimg0082.jpg

ευχαριστω φιλαρακι, η razer έχει  εδω στην ελλαδα, και ποιο ειναι το τηλεφωνο ξερεις? ή ξερει κανεις αλλος να μου πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...