Προς το περιεχόμενο

Samsung I9300 Galaxy s iii 16gb Blue Eshop.gr


dmsdms

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν επρεπε καν να τον αφησει να κανει κλικ και να το ποσταρει.

Ο Σουλειμανης τους παιρνει την κεφαλα για τετοια λαθη.

Εδω απλα θα γινει lock.

Αν ξαναγινει ομως.....χλατςςςς

 

Χουμορ χουμορ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι προσφορά γιατί παίρνεις ελληνικό πράγμα και όχι παραεισαγωγής που δίνουν τα άλλα καταστήματα. Έτσι νομίζω εγώ.

 

Καμια απολυτως σχεση αυτο που λες.Οπως ειπαμε παραπανω,μην λετε πραγματα τα οποια δεν ξερετε χωρις να εχετε ψαξει καν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια απολυτως σχεση αυτο που λες.Οπως ειπαμε παραπανω,μην λετε πραγματα τα οποια δεν ξερετε χωρις να εχετε ψαξει καν..

 

Για πες ένα μαγαζί από τα φθηνά που δεν είναι παραεισαγωγής. Μπες στις αξιολογήσεις μέσα από το skroutz και θα δεις που γράφουν ότι οι οδηγίες είναι είτε στα ξένα είτε σε φωτοτυπία. Το έχεις ψάξει καθόλου ή απλά έτσι το είπες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει s3 και δεν ηταν παραεισαγωγης.Εκτος απο αυτο δεν αλλαζει κατι και να ειναι παραεισαγωγης το κινητο,δεν υπαρχει κανενα προβλημα.Επισης προς πληροφορηση σου να σου πω οτι και το eshop παραεισαγωγης ειναι και μαλιστα με την εγγυηση του eshop που στην ουσια ειναι χρεωκοπημενη εταιρια και δεν ξερεις καν αν θα ισχυει η εγγυηση σου σε ενα-εναμιση χρονο ας πουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ρε παιδιά είναι προσφορά γιατί παίρνεις ελληνικό πράγμα και όχι παραεισαγωγής που δίνουν τα άλλα καταστήματα. Έτσι νομίζω εγώ.</p>

 

Ποιο ειναι το Ελληνικο πραγμα?

 

Σε ρωταω γιατι θα ξεχασουμε κι'αυτα που ξερουμε στο τελος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραεισαγωγής από χώρα της ΕΕ (όπως όλα σχεδόν τα κινητά από τα γνωστά και αξιόπιστα skroutzoμαγαζα) δεν έχουν καμία διαφορά από τα ελληνικά εκτός από την προρυθμισμένη γλώσσα που την αλλάζεις πανεύκολα από τις ρυθμίσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Gtferrari, προς πληροφόρηση... το e-shop είναι ο πρώτος παραεισαγωγέας. Ότι ηλεκτρονικό έχω αγοράσει από εκεί τα τελευταία χρόνια είναι απο παραεισαγωγή. Ως εκ τούτου δεν είναι καθόλου προσφορά το GS3 σε αυτή την τιμή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...