Προς το περιεχόμενο

ελευθερος επαγγελματιας


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν εισαστε σε νησι και θελατε να ανοιξεται μια δικια σας δουλεια και ειχατε γυρο στις 40 χιλιαδες ευρω ποια θα ηταν η επιλογη σας?ειλικρινα.να ακουσω γνωμες.το 2013 τι θα κανατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χωριό μου ένας άνοιξε φούρνο, αγόρασε αυτοκίνητο κλούβα και πήγαινε ως πλανόδιος πωλητής ψωμιού στα γύρω χωριά. Είναι μεγάλη υπόθεση το ότι πηγαίνει το ψωμί στην πόρτα της κάθε γιαγιάς και δεν χρειάζεται απο τότε να τρέχει με ταξί στην κωμόπολη... 

 

Έχω ακούσει επίσης εδώ στην Αθήνα, για πλανόδιους καθαριστές αυτοκινήτων (οργανωμένοι μιλάμε έτσι, φορητά πλυστικά μηχανήματα κι έτσι). Τους καλείς και έρχονται εκεί που έχεις παρκάρει, ούτε να τρέχεις, ούτε τίποτα...

 

 

 

Εγώ ας πούμε σκέφτομαι να ανοίξω σχολή μπογιατζηδικής επιστήμης (έχω βρεί και τ' όνομα: "Η μεγάλη των μπογιατζήδων σχολή"). :mrgreen:  :mrgreen:  :lol: :P  

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο νησί είναι; 
αν δεν θες να μας πεις, έστω πες μας αν έχει τουρισμό. γιατί είναι κάτι που θα μπορούσες να επενδύσεις. ο τουρισμός πουλάει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπηρέτησα στη Χίο για δυο μήνες!!!!!!!!!!! (Καρυές) 

 

 

Aυστηρώς ακατάλληλο σπόιλερ για κορίτσια

 

Λείπουν τα "κόκκινα φανάρια" :X   :P  

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε για μαγαζι με frozen yogurt αν δεν εχει ηδη. Δεν ξερω τι παιζει με το franchise και ποσο ευκολο ειναι,

αλλα θα εχεις πολυ δουλεια απο τουριστες το καλοκαιρι, ειδικα αν δεν εχεις ανταγωνισμο.

Μια αλλα λυση θα ηταν να ανοιξεις μαγαζι με τα ψαρακια που σου κανουν καθαρισμο στα ποδια , αν και δεν ξερω

τι κοστος εχουν. Και σε αυτο θα εχεις πελατεια απο ξενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε 50 ομπρέλες, μια φραπεδιέρα, ενα ψυγείο με μπυρες,  ενα κοριτσάκι να σερβίρει, πείσε τον δήμαρχο να σου δώσει μια παράλια και είσαι σούπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα σκέψου σε τι πιστεύεις θα μπορούσες να πετύχεις έχοντας φρέσκες ιδέες!Από όσα έχω ακούσει πάντως θα μπορούσες να στοχεύσεις πάντως σε πελάτες που θα είναι κατα κύριο λόγο φαντάροι και φοιτητές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...