Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με ενα προγραμμα


orfeas71995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια. Εχω ενα προβλημα με ενα παιχνιδι. Οταν παιζω ξαφνικα εμφανιζονται διαφορες γραμμες στο παιχνιδι και εξαφανιζονται μετα απο λιγο. Δεν με εμποδιζει να παιξω και ουτε υπαρχει lag αλλα με ανησυχει αυτο το γεγονος. Αυτο μου το κανει μονο οταν παιζω το συγκεκριμενο παιχνιδι. το συστημα μου ειναι καινουργιο και εχει τα εξης κομματια:

Μητρικη: Asus fm2 A85

Καρτα γραφικων: Gigabyte radeon HD 7850 2 Gb

Επεξεργαστης: AMD Athlon X4 750k

Μνημη: KIngston 8gb 1600 Mhz

ΑΝ χρειαστει να σας πω και κατι αλλο πειτε μου.

Το παρακατω βιντεο δειχνει αυτο ακριβως το προβλημα. 

 

Ευχαριστω προκαταβολικα,

Ορφεας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απ'ολα κιτα θερμοκρασιες καρτας γραφεικων.μετα κανε μια καθαρι εγκαταστασει τον drivers και αν δεις οτι συνεχιζει πας για rma.

δες και αν στο κανει κα ισε αλλα παιχνιδια.γτ κατι φεγγαρια εμενα στο λολ μου εκανε γλιτσις και ηταν θεμα ντριβερς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απ'ολα κιτα θερμοκρασιες καρτας γραφεικων.μετα κανε μια καθαρι εγκαταστασει τον drivers και αν δεις οτι συνεχιζει πας για rma.

δες και αν στο κανει κα ισε αλλα παιχνιδια.γτ κατι φεγγαρια εμενα στο λολ μου εκανε γλιτσις και ηταν θεμα ντριβερς.

 

τους drivers τους εβαλα απο το cd της καρτας, να τους ξαναβαλω?

Επισης το rma τι ειναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασε απο το site της amd και βαλτους.rma ειναι η διαδικασια να την επηστρεψεις στο μαγαζη που την πειρες για αλλαγη με καινουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κατεβασης το atiman unistaller θα κανεις απεγκατασταση του παλιους και θα κατεβασεις οπως σωστα πηγες στο site αλλα κιτα να κατεβασης για την δικη σου καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...