Προς το περιεχόμενο

Hannibal (TV series 2013)


alimentas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Με (πολυ) μεγαλη καθυστερηση ας γραψω και εγω μερικες κουβεντες για την σειρα αυτη. Ολοκληρωμενες αποψεις πλεον, αφου εχει τελειωσει. Η 4η σαιζον με κουρασε για να ειμαι ειλικρινης. Το πρωτο μισο, που ηταν το κυνηγητο στην Ιταλια τραβηξε, πιστευω, παρα πολυ, ενω το υπολοιπο (Great Red Dragon) απεκτησε ενδιαφερον στο πολυ τελος του. Ισως να φταιει οτι ειχα δει σχετικα προσφατα το Manhunter (το οποιο δεν με ενθουσιασε ομως) και ψιλο-ηξερα την ιστορια. Το τελευταιο επεισοδιο ομως ηταν εξαιρετικο και ηταν το τελειο τελειωμα μιας σειρας που χρονια τωρα οδηγουσε προς αυτο ακριβως το σημειο.

Σιγουρα ειναι μια σειρα που αξιζει κανεις να δει, μιας και δεν πιστευω οτι εχει παιχτει κατι αντιστοιχο στην τηλεοραση. To μιγμα βιας, ηθοποιιας, σκηνοθεσιας και cinematography ειναι πραγματικα εκπληκτικο και θα ελεγα οτι αξιζει να τη δειτε σε ποιοτητα blue ray με ενα καλο ηχοσυστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
4 hours ago, thanosfwto said:

Με (πολυ) μεγαλη καθυστερηση ας γραψω και εγω μερικες κουβεντες για την σειρα αυτη. Ολοκληρωμενες αποψεις πλεον, αφου εχει τελειωσει. Η 4η σαιζον με κουρασε για να ειμαι ειλικρινης. Το πρωτο μισο, που ηταν το κυνηγητο στην Ιταλια τραβηξε, πιστευω, παρα πολυ, ενω το υπολοιπο (Great Red Dragon) απεκτησε ενδιαφερον στο πολυ τελος του. Ισως να φταιει οτι ειχα δει σχετικα προσφατα το Manhunter (το οποιο δεν με ενθουσιασε ομως) και ψιλο-ηξερα την ιστορια. Το τελευταιο επεισοδιο ομως ηταν εξαιρετικο και ηταν το τελειο τελειωμα μιας σειρας που χρονια τωρα οδηγουσε προς αυτο ακριβως το σημειο.

Σιγουρα ειναι μια σειρα που αξιζει κανεις να δει, μιας και δεν πιστευω οτι εχει παιχτει κατι αντιστοιχο στην τηλεοραση. To μιγμα βιας, ηθοποιιας, σκηνοθεσιας και cinematography ειναι πραγματικα εκπληκτικο και θα ελεγα οτι αξιζει να τη δειτε σε ποιοτητα blue ray με ενα καλο ηχοσυστημα.

Τι φάση? Copy/paste posts από άλλο forum? 

https://avclub.gr/forum/showthread.php/104718-Hannibal?p=1057499273&viewfull=1#post1057499273

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
23 λεπτά πριν, Thresh είπε

ηταν παλιος λογαριασμος.αν ενοχλει δεν το ξανακανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 hours ago, thanosfwto said:

ηταν παλιος λογαριασμος.αν ενοχλει δεν το ξανακανω

Εννοείς δικός σου παλιός? To account που έκανε το post στο avclub το 2015 είναι ακόμα active. Να του στειλω pm να ρωτήσω, έχω account.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Thresh είπε

Εννοείς δικός σου παλιός? To account που έκανε το post στο avclub το 2015 είναι ακόμα active. Να του στειλω pm να ρωτήσω, έχω account.

αν αυτο απαγορευεται δε θα ξαναγινει.συγνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...