Προς το περιεχόμενο

HP Pavilion G7-2351ev στα 540ευρω


GerwnOnoufrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λέτε εσείς ; http://www.skroutz.gr/s/2847065/HP-Pavilion-g7-2351-ev-A6-4400M-6GB-750GB.html

Οθόνη 

17.3"

CPU: AMD A6-Series 4400M 2.7 GHz, Μνήμη: 6 GB, GPU: AMD Radeon HD 7520G/7670MDVD, Σκληρός Δίσκος: 750 GB HDDWindows 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς αρχικά να πούμε πως δεν βλέπουμε Link ούτε κανένα χαρακτηριστικό.

Εμείς στη συνέχεια να πούμε...σκρούτζαρε, αμαζόναρε και αν η τιμή είναι καλή τότε να πούμε οκ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά σίγουρα δεν είναι κάτι που έχει διαφορά 10-15 ευρώ από το επόμενο κατάστημα στο skroutz.

Το θέμα έπρεπε να το ανοίξεις στους φορητούς, εφόσον δείχνεις να σε ενδιαφέρει και θέλεις γνώμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπότε αν δεν είναι προσφορά τι γυρεύει εδώ. Ας πάει στους "Φορητούς" και να συζητήσουμε αν είναι καλό

 

Μπράβο admins για τη μεταφορά του θέματος. Και τώρα συζητάμε αν είναι καλό....

 

Αρχικά λοιπόν νομίζω κάτι παρόμοιο είχε το mediamarkt στα 500 (SAmsung αν θυμάμαι καλά). Επίσης η σειρά G6 των HP ήταν νομίζω λίγο φολίτσα. Είχαν θεματάκια με θερμοκρασίες. Τώρα η G7 ελπίζω να είναι ποιοτικότερη.

 

Τέλος όπως έχω πει σε ανάλογο θέμα που αφορά APUs των AMD. Αν πρόκειται να το πάρεις για να παίζεις παιχνίδια καλά κάνεις. είναι ότι καλύτερο για gaming σε λίγα λεφτά. Αν όμως δεν παίζεις games πάνε σε κάποια λύση της Intel. Σε αυτά τα λεφτά μπορείς να βρεις με i5 και hd4000.

 

Υ.Γ.

Φυσικά όσο αναφορά τα παιχνίδια εννοείτε με τόσα λεφτά κάνεις πολύ καλύτερο σταθερό για gaming.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τις γνώσεις να σου πω την αλήθεια περί σταυρώματος ίσως τώρα που κοντεύουν οι μέρες του Πάσχα να μάθω. :-D

Πραγματικά ότι λέω δεν το κάνω από κακία αλλά κυρίως για να βλέπουν και οι άλλοι πως κάποια πράγματα είναι στάνταρ πριν μπει κάτι στις προσφορές.

 

Link με το προϊόν-κατάστημα, κάποιο review και τέλος σύγκριση με Skroutz και Amazon.co.uk είναι πλέον προϋποθέσεις.

Πως μπορείς να "λαμβάνεις κάτι ως προσφορά" χωρίς να κάνεις έρευνα αγοράς πρώτα?

 

Ακόμη από το πρώτο ποστ σου που λες "Τι λέτε εσείς ;" φαίνεται πως και εσύ δεν ξέρεις αν είναι προσφορά.

Καλά έκανες και ρώτησες αν αξίζει το μηχανάκι και όπως βλέπεις παραπάνω σου απάντησα με ότι γνώσεις έχω περί του θέματος. Και αν ψάχνεσαι για μηχάνημα σε τόσα λεφτά να σου κάνω και εγώ και όλα τα παιδιά εδώ μέσα προτάσεις πολύ καλύτερες.

Απλά είναι καλό να το κάνουμε στο σωστό θέμα διότι κάθε μέρα και ένας καινούργιος μετά τη προσφορά που ποστάρει  λέει "Σταυρώστε με"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με κάποια ευρώ παραπάνω εγώ κοιτάω για αυτό! Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/3031293/HP-Pavilion-g6-2304-ev-i5-3230M-4GB-500GB.html">HP Pavilion g6-2304 ev (i5-3230M/4GB/500GB)  Κοίταξα για προβλήματα και διάφορα reviews αλλά δε βρήκα κάτι. Από επεξεργαστή και κάρτα γραφικών από ότι καταλαβαίνω είναι από τα καλύτερα στην τιμή αυτή.Το χει δει κανείς να μας πει τίποτα αρνητικό??? 

 

(ενώ είχα βάλει το λινκ δε ξέρω γιατί δε το εμφάνισε!!!)

Επεξ/σία από georger_volos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...