Προς το περιεχόμενο

Αγορα ipad mini wifi και οδηγος χρησης για αρχαριο


nikg250

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Αν ειναι σε λαθος μερος το ποστ μου ζητω συγνωμη και παρακαλω τη μεταφορα του.

Εχω μια καλη επιδοτηση και θελω να το αγορασω.

Υπαρχει καπου ενας οδηγος που να εξηγει π.χ. πως μεταφερουμε ταινιες-φωτογραφιες απο το pc,τι πρεπει να κανω σαν πρωτα βηματα μωλις το ανοιξω κ.λ.π.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Αν ειναι σε λαθος μερος το ποστ μου ζητω συγνωμη και παρακαλω τη μεταφορα του.

Εχω μια καλη επιδοτηση και θελω να το αγορασω.

Υπαρχει καπου ενας οδηγος που να εξηγει π.χ. πως μεταφερουμε ταινιες-φωτογραφιες απο το pc,τι πρεπει να κανω σαν πρωτα βηματα μωλις το ανοιξω κ.λ.π.?

αν και δεν είναι μνο αυτα που περιλαμβανονται στον οδηγό χρήσης ipad που θα σου πατραθεσω παρακατω ειναι μια καλή αρχή

ρίξε μια ματια στον οδηγό αυτόν σαν πρώτο βήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Αν ειναι σε λαθος μερος το ποστ μου ζητω συγνωμη και παρακαλω τη μεταφορα του.

Εχω μια καλη επιδοτηση και θελω να το αγορασω.

Υπαρχει καπου ενας οδηγος που να εξηγει π.χ. πως μεταφερουμε ταινιες-φωτογραφιες απο το pc,τι πρεπει να κανω σαν πρωτα βηματα μωλις το ανοιξω κ.λ.π.?

Για να μεταφέρεις ταινίες από τον υπολογιστή στο ipad, πρέπει να κατεβάσεις από το app store κάποιον video player (προτεινω τον ΑcePlayer ή AviPlayer HD). Οταν την κατεβάσεις την εφαρμογή, συνδέεις το ipad με το itunes και πας στην καρτέλα εφαρμογές, κάτω κάτω βρίσκεις την εφαρμογή τη συγκεκριμένη και δίπλα έχει ένα κουτί μόλις την επιλέξεις και πατάς ADD ή με drag and drop περνάς τις ταινίες που θέλεις και συγχρονίζεις και θα δεις μετά ότι θα βρίσκονται μεσα στην εφαρμογή.

 

Με τις φωτογραφίες, πας στο ιτουνς στην καρτέλα φωτογραφίες, επιλέγεις ποιό φάκελο από τον υπολογιστή θες να συγχρονιστεί και πατάς Apply και περνιούνται μέσα στην εφαρμογή φωτογραφιών που έχει το ipad. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...