Προς το περιεχόμενο

Πάντα αναρωτιόμουν...


NemeSis1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... γιατί οι κάρτες γραφικών έρχονται σε τόσο άσχημα και κακοφτιαγμένα κουτιά; Για να μην σχολιάσω τις άκυρες εικόνες που βάζουν στην συσκευασία και την ανούσια χαρτούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπου να ναι θα καταργηθουν  και τα κουτια ετσι οπως παμε  θα βλεπουμε τις καρτες χωρις κουτι  σε τυπo (bulk)   και χωρις παρελκομενα, αν δεν εγινε ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου να ερχοντουσαν σκετες χωρις κουτια κλπ... Απλα Οταν σου κοτσαρει στο κουτι ενα παιχτη με ενα οπλο η οτιδιποτε αλλο "πιασαρικο" τσιμπας καλυτερα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπου να ναι θα καταργηθουν  και τα κουτια ετσι οπως παμε  θα βλεπουμε τις καρτες χωρις κουτι  σε τυπo (bulk)   και χωρις παρελκομενα, αν δεν εγινε ακομα

πώς ακριβως θα σου πουλησουν bulk μια καρτα; στη μεταφορα θα γινει χαμος 

 

... γιατί οι κάρτες γραφικών έρχονται σε τόσο άσχημα και κακοφτιαγμένα κουτιά; Για να μην σχολιάσω τις άκυρες εικόνες που βάζουν στην συσκευασία και την ανούσια χαρτούρα.

τι το ασχημο εχουν δηλαδη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο αληθινο ειναι;  ή  ειναι φωτογραφια απο το internet;   πιο μοντελο ειναι;

 

 

και μολις χθες εβλεπα unboxing της ares II που σερνει και την υδροψυξη μαζι   :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε που θυμάμαι πως είναι τα κουτιά των καρτών γραφικών που χουν περάσει απ τα χέρια μου, αν και πρέπει να βρίσκονται καν 2 ακόμα στη ντουλάπα. Λογικό, μιας και πρώτα παραγγέλνω/ζητάω για αγορά την κάρτα και μετά βλέπω το κουτί της. Όσο το περιεχόμενο του κουτιού βοηθάει για την ασφαλή μεταφορά της (αφρολέξ, αντιστατικά σακουλάκια κλπ), το εξωτερικό του δε θα μπορούσε να μου είναι πιο αδιάφορο.

 

Και πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ πώς θα επηρέαζε κάποιον στο ελάχιστο τι απεικονίζεται στο κουτί :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα την απορία πριν καμια ώρα με ένα φιλο μου γιατί οι κάρτες έχουν τόσο όμορφα σχέδια και τοποθετούνται ανάποδα με αποτέλεσμα να μην τις βλέπει κανείς. Βέβαια δεν άνοιξα θέμα γι αυτό αλλά όταν είδα τον τίτλο λέω... βρε λες; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...