Προς το περιεχόμενο

Η Marvel (ξανα)μοιράζει δωρεάν περισσότερα από 700 ψηφιακά τεύχη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν ένα μήνα περίπου, η Marvel ανακοίνωσε μια ολιγοήμερη προσφορά κατά την οποία οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούσαν να κατεβάσουν περισσότερα από 700 πρώτα ψηφιοποιημένα κόμικ.Η κίνηση της Marvel βρήκε πολύ μεγάλη ανταπόκριση, με αποτέλεσμα η κίνηση να προκαλέσει πρόβλημα φόρτου στους servers, οδηγώντας τελικά τη Marvel στην αναβολή της προσφοράς.

 

 

Με δελτίο τύπου, η Marvel ενεργοποιεί ξανά την προσφορά αν και για πολύ μικρό χρονικό διάστημα  αφού η προσφορά λήγει σήμερα 9 Απριλίου. Για να αντιμετωπίσει πιθανόν νέα προβλήματα, η Marvel αναφέρει ότι όσοι επιθυμούν, μπορούν να συνδεθούν στην παρακάτω ιστοσελίδα και να δηλώσουν τα στοιχεία τους. Από τις 11 Απριλίου θα ξεκινήσει σταδιακά η αποστολή των προσκλήσεων έτσι ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα κατά το κατέβασμα των ψηφιακών κόμικ.

 

Η ανάγνωση των κόμικ μπορεί να γίνει μέσα από την πλατφόρμα της ComiXology η οποία κυκλοφορεί σχετικές εφαρμογές για iPhone, iPad, Android, Kindle Fire και Windows 8.

 

Link.png Site: Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ καθαρά τυράκι. Αντί να δώσει μια ωραία φουλ σειρά μας δίνει τα πρώτα από οτι έχει. Μονο προσφορά εν το λέω αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει που τα δίνει τσάμπα ,γκρινιάζετε και από πάνω...

Μήπως να μας πληρώνει κιόλας?

Έλα ντε. Και να μας πλήρωνε, πάλι θα γκρινιάζανε ότι τους τα βάζει στην κάρτα, και δεν τους τα δίνει μετρητά.

 

Μην την ψάχνεις, είναι στην νοοτροπία του Έλληνα να γκρινιάζει ακόμα και για τα καλά.

 

Τώρα το πώς θα έρθει η ανάπτυξη με τα μυαλά που κουβαλάμε (όχι μόνο εδώ, αλλά και γενικά) είναι άλλη πονεμένη ιστορία.

 

Υ.Γ.: Ξαφνιάστηκα (ευχάριστα) που είδα το app ΚΑΙ για windows 8. Άντε να γεμίζει κούτσα κούτσα το κατάστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κίνηση για να προλάβουμε αυτή τη φορά. Βέβαια οτι ψάχναμε μας τα έφερε από παλιά ο θείος.. :P
 

Νικ με το hate speech στην άκρη της γλώσσας είσαι παιδί μου, να το κοιτάξεις. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε. Και να μας πλήρωνε, πάλι θα γκρινιάζανε ότι τους τα βάζει στην κάρτα, και δεν τους τα δίνει μετρητά.

 

Μην την ψάχνεις, είναι στην νοοτροπία του Έλληνα να γκρινιάζει ακόμα και για τα καλά.

 

Τώρα το πώς θα έρθει η ανάπτυξη με τα μυαλά που κουβαλάμε (όχι μόνο εδώ, αλλά και γενικά) είναι άλλη πονεμένη ιστορία.

 

Υ.Γ.: Ξαφνιάστηκα (ευχάριστα) που είδα το app ΚΑΙ για windows 8. Άντε να γεμίζει κούτσα κούτσα το κατάστημα.

Δηλαδή δεν βλέπεις ότι είναι τυράκι και όχι προσφορα;

Προσφορά θα ήταν να μου δώσει τα 10 πρώτα τεύχη από 5 με 6 διαφορετικά κόμικ.

Τώρα το πρώτο τεύχος απο 700 ; Πόσα θα κατεβασεις και τί να καταλάβεις από το πρώτο τεύχος;

Αυτό δεν είναι προσφορά είναι καθαρή διαφήμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι γκρίνια ειναι αυτη πια δηλαδή θέλουμε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο, τοτε καλύτερα δηλαδή να μην τα έδεινε καθόλου και θα ειμασταν ολοι χαρούμενοι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν βλέπεις ότι είναι τυράκι και όχι προσφορα;

Προσφορά θα ήταν να μου δώσει τα 10 πρώτα τεύχη από 5 με 6 διαφορετικά κόμικ.

Τώρα το πρώτο τεύχος απο 700 ; Πόσα θα κατεβασεις και τί να καταλάβεις από το πρώτο τεύχος;

Αυτό δεν είναι προσφορά είναι καθαρή διαφήμιση

Θύμισε μου από που στα χρωστούσε για να σου δώσει κι αυτά που σου έδωσε.

 

 

Ωραία κίνηση για να προλάβουμε αυτή τη φορά. Βέβαια οτι ψάχναμε μας τα έφερε από παλιά ο θείος.. :P

 

Νικ με το hate speech στην άκρη της γλώσσας είσαι παιδί μου, να το κοιτάξεις. :/

 

Κι εσύ να κοιτάξεις την αδυναμία κατανόησης απλών γεγονότων.

 

Άλλοι γκρινιάζουν που τους δίνουν τσάμπα πράγματα, που δεν τους τα χρωτούσαν από πουθενά οπότε και η γκρίνια τους είναι ένα hate speech από μόνη της, αλλά εγώ έχω hate speech που λέω το προφανές.

 

Καλύτερα hate speech, παρά idiot speech όπως εσύ που έχεις μειωμένη ικανότητα αντίληψης. Άντε, περαστικά σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρίνια όπως στο Android app με τον Αρκά. Έδινε κόμικ δωρεάν και κάποιοι έλεγαν ότι δε λέει γιατί δεν είναι καινούριες ιστορίες (λες και ο Αρκάς βγάζει 3692 strip το μήνα).

 

Ωραίο app το comixology, στα tablets πρέπει να είναι εξαιρετικό... όπως και να έχει αξίζει να το κατεβάσετε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...