Προς το περιεχόμενο

Στείρωση σε ΑμΕΑ


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ δεν θα σχολιασω την αμαθεια που τους διακατεχει και την διαστρεβλωση της πραγματικοτητας-αυτοι σε λιγο θα μας πουν οτι η γη ειναι επιπεδη.Σιγουρα δεν ξερουν καν ποιες παθησεις ειναι κληρονομικες και σε ποιο βαθμο εμφανιζονται και ομως εχουν και αποψη .Ειδικα εκει που λεει μεταλλαγμενα γονιδια γελασα.

 

@NoLimit:Συμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ δεν θα σχολιασω την αμαθεια που τους διακατεχει και την διαστρεβλωση της πραγματικοτητας-αυτοι σε λιγο θα μας πουν οτι η γη ειναι επιπεδη.Σιγουρα δεν ξερουν καν ποιες παθησεις ειναι κληρονομικες και σε ποιο βαθμο εμφανιζονται και ομως εχουν και αποψη .Ειδικα εκει που λεει μεταλλαγμενα γονιδια γελασα.

 

@NoLimit:Συμφωνω

 

Μπράβο σου, συγχαρητήρια, δίνε ιδέες.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πλανητης μια χαρα μπορει να θρεψει ολο τον κοσμο το θεμα ειναι ομως αυτη η Α ποιοτητα ζωης που λες που κανει την διαφορα.

Ο θανατος σου η (πολυτελης) ζωη μου με λιγα λογια.

 

Σήμερα ναι. Σε 50 χρόνια όμως; Κάπου θα έρθει σε ισορροπία. Αν δεν κάνω λάθος υπολογίζουν μία κορύφωση στα 10 δις και μετά πτώση, λόγο εξάντλησης φυσικών πόρων, και σταθεροποίηση για κάποιο διάστημα στα 6 δις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποση ευμαθεια περιμενεις να εχουν ατομα που πιστευουν τις ανοησιες περι καθαροτητας των φυλων και ανωτερης φυλης. Ειδικα οταν ολοι εχουμε δει τους Αρειους εμφανισιακα Αγγλους και Γερμανους να μεθοκοπανε το καλοκαιρι.Μονο Αρειοι δεν φαινονται..

 

βασικα δεν ειπαν κατι περι φυσικων πορων. Θεωρουν οτι θα φτιαξουν μια τελεια φυλη στρατιωτικα βεβαια. Απο τελειους μαχητες. Οι γυναικες θα ειναι ειτε στο σπιτι ειτε σε στρατοπαιδα συγκεντρωσης και θα γεννουν και θα μεγαλωνουν παιδια. Γεβ

νικα ειναι παλαβο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ναι. Σε 50 χρόνια όμως; Κάπου θα έρθει σε ισορροπία. Αν δεν κάνω λάθος υπολογίζουν μία κορύφωση στα 10 δις και μετά πτώση, λόγο εξάντλησης φυσικών πόρων, και σταθεροποίηση για κάποιο διάστημα στα 6 δις.

Όπως είπα καλλιεργούμε μόνο το 18% της γης.Επίσης κατοικούμε σε πολύ μικρότερης έκτασης εδάφους άγνωστο γιατί.Είναι στημένη η κατάσταση ούτε πρόβλημα τροφίμων υπάρχει ούτε χώρου αν αλλάξουμε ορισμένες συνήθειες.

 

Μπράβο σου, συγχαρητήρια, δίνε ιδέες.;ρ

Γιατί στρόγγυλη είναι; :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα καλλιεργούμε μόνο το 18% της γης.Επίσης κατοικούμε σε πολύ μικρότερης έκτασης εδάφους άγνωστο γιατί.Είναι στημένη η κατάσταση ούτε πρόβλημα τροφίμων υπάρχει ούτε χώρου αν αλλάξουμε ορισμένες συνήθειες.

 

Γιατί στρόγγυλη είναι; :shock:

 

 

Οβάλ είναι...επίσης

 

http://theflatearthsociety.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Θεωρουν οτι θα φτιαξουν μια τελεια φυλη στρατιωτικα βεβαια. Απο τελειους μαχητες.

εδω στην ελλαδα μονο τελειους σειρουληδες μπορουν να φτιαξουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά έξυπνε? Και τα νερά στον Νότιο πόλο γιατί δεν χύνονται στο διάστημα?

 

Θα ήθελα να δείξω μια σχετική μετριοφροσύνη αλλά δεν είναι του χαρακτήρα μου, εγώ τα κρατάω ρε μπινέ, εγώ.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μυοπαθεια έχω. Και είναι καθαρά κληρονομική. (κάπως σαν την μ. αναιμία, οι γονείς/παππούδες/θείοι είναι απλά φορείς, εγώ έτυχε και κληρονόμησα και τα δύο ελαττωματικά γονίδια). Όμως έχω και μια αδερφή υγιέστατή καθώς και 15+ ξαδέρφια δηλαδή όλοι αυτοί είναι για στείρωση;

Καλά εγώ εννοείται ότι θα προσέξω πάραπολύ εάν και όταν αποφασίσω να κάνω παιδιά. Οι υπόλοιποι όμως; Αυτοί είναι μια χαρά! Σαν κι εσένα, σαν κι εσάς. Κοίταξες ποτέ αν σου λείπει κανένα εξόνιο απ τα χρωμοσώματα σου; Κι αν τύχει και κανείς μια τομογραφία και απ τη ραδιενέργεια αλλοιωθεί; Τί κι εσύ στείρωση;

 

(τα ερωτήματα είναι προς τον ts και τους υπόλοιπους που είναι αναποφάσιστοι)

 

Τι στείρωση και μαλακίες εγώ λέω να τους εκτελέσουμε.Δεν θα υπάρχουν περίπου 500.000.000 Α.Μ.Ε.Α στον κόσμο;Σκεφτείτε εξοικονόμηση στα τρόφιμα.Καλά μιλάμε σοβαρά τώρα;Εγώ είχα φίλο που έπασχε από μυική δυστροφία ότι χειρότερο εκεί η αναπηρία ερχόταν σταδιακά με την πάροδο του χρόνου.Στην αρχή εκεί που περπατούσε έπεφτε μετά μπορούσε να κυκλοφορεί μόνο με μηχανάκι για να στηρίζεται στην συνέχεια μόνο καροτσάκι και τέλος θάνατος στα 35.Μαλακία που τον κάναμε όλοι στο χωριό παρέα και πηγαίναμε μέχρι και στις πουτ@νες μαζί.Έπρεπε να του κόψουμε τα @ρχειδια ή καλύτερα να του μπουμπουνίζαμε καμία στο κεφάλι.Σαν δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ λίγο.Και αυτό είναι καθαρά κληρονομικό αλλά μόνο στα αγόρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κληρονομικώς βεβαρημένα άτομα όπως οι παρανοϊκοί, οι πνευματικώς καθυστερημένοι, οι σχιζοφρενείς, οι επιληπτικοί, οι φορείς μεταλλαχθέντων γονιδίων, οι αθεράπευτοι αλκοολικοί, οι προχωρημένοι τοξικομανείς και άλλοι, θα πρέπει να υποβάλλονται σε στείρωση (...)

Ότι μαλακία και να σκεφτούν, θα υπάρχει μία υγιής μάνα Ξηρού να γεννάει, με αγάπη.

:*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...