Προς το περιεχόμενο

Bluetooth keyboard


liotsberg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από mikegad,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα κοιτάξει και εγώ απο amazon uk έχει κάποια μικρά και με καλες κριτικες πληκτρολόγια αλλά δεν παρηγγειλα ακόμα. Έχουμε link απο το keyboard του πλαισίου; θα με ενδιέφερε και εμένα. Για nexus 7 παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

καλά μην κάνεις το λάθος και σκάσεις τόσα.

Δες από ebay με κανένα 10ρικο

Link.png Site: http://www.ebay.com/itm/Aluminum-Wireless-Bluetooth-Keyboard-Dock-Case-for-Asus-Google-Nexus-7-Tablet-/271178212010?pt=AU_Gadgets&hash=item3f237b22aa">Αυτό για παράδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ κάτι τέτοιο κοιτούσα σαν αυτό που αναφέρει ο mikegad... άντε να ανέβουμε max σε κανα 20αρι...

έχω ενδιασμούς σχετικά με το αν θα επιλέξω κάποιο που έχει εγκοπή σαν αυτό που παρέθεσε ο φίλος από πάνω ή κάποιο που θα είναι και πιο μικρό και δεν θα έχει θέση για το tab. άλλωστε αναμένω θήκες μέσα στην εβδομάδα από amazon εκ των οποίων η μία είναι book cover και μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως stand.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

εχω αγορασει απο αγγλια τη πρωτη μερα που κυκλοφορησε το 32GB και ερχομενος στην ελλαδα δεν ειχε τιποτα απο θηκες ζελατινες...


 


ετσι πανω στο καημο μου :P  ασχοληθηκα εντατικα και αγορασα θηκες ζελατινες και στυλο αρκετα,τα δοκιμασα σχεδον ολα....


 


βασικα εκτος απο τις θηκες τις φθηνες που ολες υστερουν σε κατι οτι εχω δοκιμασει σε ασυρματο πληκτρολογιο μπλουτουθ η απλο παιζει κανονικα


 


αυτη τη στιγμη θαγοραζα αυτο http://www.skroutz.gr/s/365730/Logitech-Wireless-Touch-Keyboard-K400.html


 


 


αν πηγαινα σε μικρο πληκτρολογιο θα πηγαινα στην ενσωματωμενη θηκη με πληκτρολογιο στο μπλουτουθ δε καθετται τελεια αν δε τοχεις σε γραφειο ενω στο ενσυρματο που ειναι σαν ατζεντα τα κλιπσακια ερχονται ισα ισα με την οθονη και δινει μια αισθηση οτι σου κρυβει χωρο...αυτο γιατι αυτες τυπου ατζεντες δεν ειναι μονο για νεξους αλλα και για αλλα ταμπλετ και λιγο μεγαλυτερα σε ιντσες....


 


γιαυτο χρησιμοποιω μια ωραια θηκη αυτη που ειναι με τις δυο σκαλες και γυριζει 360 μοιρες και αν χρειαζομαι πληκτρολογιο βαζω ενα απλο ασυρματο απτο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...