Προς το περιεχόμενο

καλό Modem-Router WiFi


saber-raider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον δε διαβαζεις κανα αλλο φορουμ πουλινε. Αν διαβασεις θα δεις οτι μονο εσυ εισαι απογοητευμενος απο τα zyxell. Και κατι αλλο αυτο το ne που προτεινεις συνεχεια, ειναι μεγαλη πατατα και το ασυρματο του δε πιανει ουτε 10μ. Ασε που ειναι και πανακριβο

 

Για να ξερεις δλδ.

εγω το λεω με βαση τι βλεπω εξω.και πλεον σε εταιρεια zyxel δεν βλεπω.zywall ναι zyxel οχι.και απο τα zyxel τουλαχιστον τις απλες σειρες εχω δει τα πιο ακυρα προβληματα.μα τα πιο ακυρα που ηθελα να τα σπασω.το τελευταιο που πηρα για μενα ηταν το 660hw.απο τοτε δεν ξανασχοληθηκε ποτε και ουτε προκειται τουλαχιστον για την απλη σειρα.να βγαζαν κανα ωραιο προβλημα να καταλαβεις να πω ενταξει αλλα τι ακυρα restart και να ψαχνεις να δεις τι γινεται και αλλα τετοια κουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω το λεω με βαση τι βλεπω εξω.και πλεον σε εταιρεια zyxel δεν βλεπω.zywall ναι zyxel οχι.και απο τα zyxel τουλαχιστον τις απλες σειρες εχω δει τα πιο ακυρα προβληματα.μα τα πιο ακυρα που ηθελα να τα σπασω.το τελευταιο που πηρα για μενα ηταν το 660hw.απο τοτε δεν ξανασχοληθηκε ποτε και ουτε προκειται τουλαχιστον για την απλη σειρα.να βγαζαν κανα ωραιο προβλημα να καταλαβεις να πω ενταξει αλλα τι ακυρα restart και να ψαχνεις να δεις τι γινεται και αλλα τετοια κουφα.

Ναι θυμαμε, το πηρες πριν 6 χρονια και επειδη δε σου καθοταν στη γραμμη σου επειδη εχεις 100 att, το βριζεις. καλη τακτικη θα ελεγα. Για πες μου ενα απο τα ακυρα προβληματα που εχεις δει διοτι εγω δεν εχω δει ποτε κανενα.

 

Αυτα που γραφω εγω στους φιλους να παρουν τουλαχιστον τα εχω δουλεψει. Εσυ ρε πουλινε ουτε σε φωτογραφια δεν τα εχεις δει και τα βριζεις.

 

ουτε το ne εχεις δει καν απο κοντα. Αλλιως θαξερες οτι ειναι καραπατατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχω 100 attenuation.β.δεν ειπα για το συγκεκριμενο zyxel αλλα μιλησα γενικοτερα για τα zyxel.και αφου ειναι τοσο καλα μα γιατι στις εταιρειες δεν τα βλεπω πλεον περα απο zywall?εκτος αν μου πεις οτι δια μαγειας ολες οι εταιρειες που εχω παει ετυχε να εχουν vigor.δεν ειπα οτι τα καλα μοντελα της zyxel δεν ειναι καλα αλλα στα φτηνα για τα μπαζα πλεον.περα απο τα firmware Που ειναι με το σταγονομετρο.ξαναδιαβασε το ποστ μου στην προηγουμενη σελιδα.δεν ειπα να μην παρει το zyxel που του ειπες αλλα εγραψα οτι εχω απογοητευτει απο αυτην την εταιρεια πλεον και εξηγησα τους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ πουλινε, οτι πεις, απλα δε μαζευοντε τωρα

 

Ριξε μια ματια σε ενα πελατη με 25 πισια, που του εχω βαλει ενα των 40 ευρω πριν εναμισυ χρονο με 35 att. που πριν με τομσον κλειδωνε στα 9. Οχι μονο δε πεφτει ποτε, αλλα μπαινω εγω μια στους 4 μηνες ετσι, για να του κανω ενα ρεσταρτ.

 

Καλο για σενα ειναι να εχεις αποψη απο προσωπικη εμπειρια για να κρινεις.

post-224813-0-14422900-1366183869_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα τσακωθουμε με αυτο.και εγω ξερω αλλους τοσους που αλλαξαν το zyxel η να το πω τους αλλαξα το zyxel οταν τα ειχε φτυσει με τον δικο του ωραιο τροπο.οσο παιζει μια χαρα μην ξεκινησει τα παραξενα.μακαρι να καιγοταν μια και εξω παρα restart κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 30 ευρω το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι το vigor 2700vg αλλα θελει firmware update.θα το προτιμουσα προσωπικα απο tp link κτλ αλλα το wireless ειναι g.μετα σε λιγο πιο πανω λεφτα ναι υπαρχε το 2640r της d -link.τωρα κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω.και το netgear to 1000 θα βγει πανω κατω εκει αλλα ειναι n150 και οχι η super επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 30 ευρω το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι το vigor 2700vg αλλα θελει firmware update.θα το προτιμουσα προσωπικα απο tp link κτλ αλλα το wireless ειναι g.μετα σε λιγο πιο πανω λεφτα ναι υπαρχε το 2640r της d -link.τωρα κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω.και το netgear to 1000 θα βγει πανω κατω εκει αλλα ειναι n150 και οχι η super επιλογη.

βαλε κανα λινκ ομως απο μαγαζι και γενικα τι διαδικασιες θελει για να το βαλω στην θεση του  hol ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2700 θα το βρεις στο www.ebw.gr αλλα θελει αλλαγη firmware.αλλιως για μενα μετα κανα netgear.για το 1000 δεν ακουγονται τρελα λογια αλλα ειναι φτηνο.το 2200 μαλλον φευγει απο το budget σου.

οδηγιες δεν εχει τιποτα δυσκολο.ενα wizard τρεχεις και αμα χριαστει και αυτος μια που η  Hol δεν κανει authenticate σε radius.



http://www.skroutz.gr/s/313407/NetGear-DGN1000.html?keyphrase=netgear+dgn1000

 

http://www.skroutz.gr/c/775/adsl-modem.html?from=autocomplete&keyphrase=netgear+dgn2200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Netgear DGND3700 λεει τιποτα?Να προβω στην αγορα του?

μια χαρα αγορα ειναι.τα buffalo που εγραψες δεν τα εχω δοκιμασει ουτε καν τα ξερω για να σου πω.παρε παντως κατι πιο επωνυμο που να το εχουν και πολλα ατομα και να μπορουν να σε βοηθησουν.επισης οταν το παρεις κανε κανα firmware update πριν κανεις οτιδηποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα αγορα ειναι.τα buffalo που εγραψες δεν τα εχω δοκιμασει ουτε καν τα ξερω για να σου πω.παρε παντως κατι πιο επωνυμο που να το εχουν και πολλα ατομα και να μπορουν να σε βοηθησουν.επισης οταν το παρεις κανε κανα firmware update πριν κανεις οτιδηποτε.

Λοιπον το τσιμπησα απο το Πλαισιο το 3700 και μιλαμε οτι ειναι απαιχτο σε ολα του!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το τσιμπησα απο το Πλαισιο το 3700 και μιλαμε οτι ειναι απαιχτο σε ολα του!!!

μια χαρα.αντε μεγιες μεγιες.το δωρο για το πασχα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως εχουν ξεφτιλιστει οι τιμες για τα ρουτερ ειδικα σε κατι tp link σκεφτομαι μια που ειπαμε για το πασχα να αρχισω να πουλαω λαμπαδες με ρουτερ απο κατω.η πιο φτηνη εκδοση θα εχει φιλτρακι η splitter.πρωτοτυπο.χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...