Προς το περιεχόμενο

Forward2me


johnbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.forward2me.com

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς την εν λόγω υπηρεσία;

Θέλω να αγοράσω κάτι ακριβό και να το στείλω εκεί και θέλω να ξέρω αν υπάρχει κίνδυνος να χάσω τα λεφτά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συγκεκριμένη εταιρεία όχι αλλά διαβάζοντας τους όρους βλέπω ότι δεν διευκρινίζει το ποσό που θέλει για τις υπηρεσίες που προσφέρει και πολύ περισσότερο εάν αυτό θα είναι μια εφάπαξ συνδρομή ή μια προμήθεια σε κάθε αγορά.

 

Στον οδηγό της υπογραφής μου και, ειδικά, στο κεφάλαιο 7, θα βρεις εταιρείες που για άλλες μεν αναφέρω στοιχεία που βρήκα στο ίντερνετ αλλά και κάποιοι δοκίμασαν και έφεραν αντικείμενα και έγραψαν στο topic την εμπειρία τους και κάποιες που δεν έχουν δοκιμαστεί.

 

Ψάξε το θέμα πριν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συγκεκριμένη εταιρεία όχι αλλά διαβάζοντας τους όρους βλέπω ότι δεν διευκρινίζει το ποσό που θέλει για τις υπηρεσίες που προσφέρει και πολύ περισσότερο εάν αυτό θα είναι μια εφάπαξ συνδρομή ή μια προμήθεια σε κάθε αγορά.

 

Στον οδηγό της υπογραφής μου και, ειδικά, στο κεφάλαιο 7, θα βρεις εταιρείες που για άλλες μεν αναφέρω στοιχεία που βρήκα στο ίντερνετ αλλά και κάποιοι δοκίμασαν και έφεραν αντικείμενα και έγραψαν στο topic την εμπειρία τους και κάποιες που δεν έχουν δοκιμαστεί.

 

Ψάξε το θέμα πριν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση.

Πολύ καλός ο οδηγός σου! ;)

 

Αλλά απ'ότι κατάλαβα οι εταιρίες που γράφεις είναι για αμερική..

Εγώ θέλω διεύθυνση UK.

Πιο πολύ φοβάμαι μην είναι καμιά απάτη το forward2me και μου φάνε τα πράγματα.

Για το κόστος άντε να το τσιμπήσουν λίγο,δε με πειράζει γιατί έχω βρει μια ευκαιρία.

Απ'οτι γράφουν στο site πληρώνεις 2 λίρες για να κάνεις sign up και απο κει και πέρα πληρώνεις την κάθε αποστολή ξεχωριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το χρησιμοποιώ εδώ και μερικά χρόνια. Μια χαρά είναι. Έχει και price estimator. Βασικά πρέπει να είναι το πιο γνωστό από Αγγλία μεριά. 

 

Οι εκτιμήσεις κόστους που βγάζει είναι κοντά στην πραγματικότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...