Προς το περιεχόμενο

αγορά τηλεόρασης 37" και πάνω?


darkome

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι στο ψάξιμο για τηλεόραση και μιας και είμαι Samsung οπαδός έχω καταλήξει σε κάποια μοντέλα απλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω το καλύτερο Value per Money προϊόν.

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-UE40EH6030,99452,430512,511413.html?langId=-18&et_lid=5&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_med=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&et_cid=3&etcc_ori=skroutz.gr

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-UE37ES6100WXXH,99452,430511,505131.html?langId=-18&et_lid=5&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_med=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&et_cid=3&etcc_ori=skroutz.gr   

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-UE40ES6710S,99452,430512,505137.html?langId=-18

 

και μια προσφορά που μου έστειλε το e-shop 

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.157278

 

επίσης θα ήθελα να ρωτήσω εαν είναι καλη εποχή για νεα τηλεόραση η να περιμένω λιγο ακόμη για πιθανή πτώση τιμών?

Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση εκτός απο τις παραπάνω ανεξαρτήτως μάρκας μου την λέτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα vfm πρέπει να θεωρηθεί η 6030.

Πολύ καλή τηλεόραση πάντως είναι η 6710, αλλά η τιμή ανεβαίνει. 

Όσο για πιθανή πτώση τιμών, έχει ακουστεί ότι τα μαγαζιά αρχίζουν και αποσύρουν τα μοντέλα EH και ES, ενόψει των νέων παραλαβών, οπότε μάλλον είμαστε σε φάση: όποιος προλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα vfm πρέπει να θεωρηθεί η 6030.

Πολύ καλή τηλεόραση πάντως είναι η 6710, αλλά η τιμή ανεβαίνει. 

Όσο για πιθανή πτώση τιμών, έχει ακουστεί ότι τα μαγαζιά αρχίζουν και αποσύρουν τα μοντέλα EH και ES, ενόψει των νέων παραλαβών, οπότε μάλλον είμαστε σε φάση: όποιος προλάβει

οπότε δεν υπάρχει λόγος να περιμένω άλλη πτώση στα συγκεκριμένα μοντέλα?δεν ξέρω εάν είδες και την SAMSUNG 40F6400 γστα 729ευρω(προσφορα απο e-shop με mail) λέει σαν προσφορά σε σχέση με την 6710 και εάν αξίζουν αυτές οι 2 τα παραπάνω λεφτά σε σχέση με 6030 και 6100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκοπο μαχαίρι είναι να περιμένεις. Μπορεί ορισμένα μαγαζιά να κατεβάσουν και άλλο τις τιμές, αν και μάλλον το βλέπω δύσκολο, μπορεί και τα μοντέλα που σ' ενδιαφέρουν να αποσυρθούν εντελώς σε λίγο καιρό απ' την αγορά.

Το μοντέλο του e-shop το είδα, αλλά δεν το ξέρω καθόλου. Είναι η καινούργια σειρά F, που τώρα κυκλοφόρησε.

Ακούω καλά λόγια πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ φωτεινη και καθαρη εικονα 
Απο οποια γωνια και να την κοιταξεις φαινεται εξισου καλα χωρις να αλοιώνονται τα χρωματα 
Κανενα φαινομενο Halo Banding κλπ
Στο pc δειχνει μια χαρα 
Απο το usb παιζει τα παντα χωρις προβλημα και με Ελληνικους υποτιτλους 
Το 3d ειναι ξεκουραστο 
Ο browser ειναι γρηγορος και δειχνει και live streaming ταινιες 
Εχει λειτουργιες smart με το ασυρματο συστημα πλοηγησης αφης και φωνητικων εντολων οπως και mirroring 

Για το μονο που μετανιωσα ειναι που δεν πηρα την 55αρα αλλα .....ηθελε και αλλα 500ε 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ένα άλλο νήμα, ο graphist λέει ότι εδώ και λίγο καιρό τα μαγαζιά έχουν σταματήσει να φέρνουν τα μοντέλα ES και EH, λόγω των νέων σειρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το ειδες αυτο? για λεγε.....!!!

δεν ξερω τι καταλαβες, αυτο που λεω ειναι οτι σιγα σιγα αρχιζουν τα καταστηματα να μην πουλανε πια τα παλια μοντελα επειδη βγαινει η νεα σειρα που τα αντικαθιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς ο φίλος cabdik θα κατάλαβε ότι εννοούσες κάποια συγκεκριμένα μαγαζιά που κάνουν σημαντικές προσφορές στα παλαιότερα μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...