Προς το περιεχόμενο

[laptop] Lenovo G585 15.6'' 2GB/320GB-5400rpm/HD7310 @makro 249€ τελικη μονο για 13-4-2013


blademyc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικά κρίμα να πάρεις λαπτοπ εν έτη 2013 και να μην μπορείς να παίξεις ούτε ένα tichu στο dod που λέει ο λόγος. Ο επεξεργαστής αυτός είναι καλύτερος απο έναν τελευταίας γενιάς Celeron*? Δεν ξέρω γτ αλλα τους amd που ειναι κατω απο 2,0Ghz τους έχω πάρει με πάρα πολύ κακό μάτι

 

* πχ: Intel Celeron B830 1.8GHz

Επεξ/σία από c0prse_grinder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η εικόνα απο τη διαφίμιση σου ήρθε με mail? Γιατί μπαίνω στο site του makro και στο μόνο φυλλάδιο που βρίσκω τη προσφορά είναι στην ενότητα "ανοιξιάτικες προσφορές" το οποίο αποτελέι ουσιαστικά ενα ημερολόγιο των καθημερινών προσφορών όλου του μήνα αλλά δεν αναφέρει τιμή.

Είναι σίγουρο οτι είναι χωρις λογισμικό??Μη κάνω το κόπο και πάω εκει απο τα χαράματα....., γιατί θα ήθελα να έχει επάνω λογισμικό.

 

update: Μόλιε τους πήρα τηλέφωνο, δεν έχει λογισμικό επάνω.....

Αυτη η φοτο ανεβηκε στο Facebook

 

σύμφωνα με τον TS τα χαρακτηριστικά είναι άλλα όμως

 

Εχω γραψει τα χαρακτιριστικα που εχουν ανεβασει στο FaceBook.

 

παιδια έχω αγοράσει ένα τέτοιο λάπτοπ στην ίδια τιμή απο το μάκρο το καλοκαίρι για μια ξαδέρφη μου.  Με τον ίδιο επεξεργαστή απλά είναι στα 1ghz και δεν είμαι σίγουρος αν έχει ίδια κάρτα γραφικών. είναι κάλη τιμή για λάπτοπ και είναι με ΦΠΑ. μπορώ να πώ οτι ΄σέρνεται αρκετά μέ τα win 7 ultimate που το έβαλα . πχ παιχνίδια φλασ στο facebook δεν μπορεις να παίξεις. Και έχει αρχίσει είδη να κάνει τις κάθετες γραμμές στην οθόνη ( σαν παρεμβολές τηλεόρασης όταν χτυπάει το κινητό εκεί κοντά) ίσως να έπεσα στο κομματι. Το πολύ θετικό του είναι πως η μπαταρία κρατάει σχεδόν 3 ώρες με νορμαλ χρήση και πραγματικά δεν το έχει ακούσει ακλομα να κάνει θόρυβο. ποιοτικά μέτριο προς κακό. Πάντος για 249 ευρώ είναι αρκετά vfm προιόν + εγγύηση 2 χρόνια.

Δεν γραφει πουθενα για 2 χρονια αλλα για ενα...

 

Αυτη η εικόνα απο τη διαφίμιση σου ήρθε με mail? Γιατί μπαίνω στο site του makro και στο μόνο φυλλάδιο που βρίσκω τη προσφορά είναι στην ενότητα "ανοιξιάτικες προσφορές" το οποίο αποτελέι ουσιαστικά ενα ημερολόγιο των καθημερινών προσφορών όλου του μήνα αλλά δεν αναφέρει τιμή.

Είναι σίγουρο οτι είναι χωρις λογισμικό??Μη κάνω το κόπο και πάω εκει απο τα χαράματα....., γιατί θα ήθελα να έχει επάνω λογισμικό.

 

update: Μόλιε τους πήρα τηλέφωνο, δεν έχει λογισμικό επάνω.....

Το γραφει οτι δεν εχει λειτουργικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερα τ απογευμα που περασα απο makro κηφισου παντος δεν ειχε τιποτα... λετε να ξεφορτωσει το φορτηγο αυριο πρωι πρωι :confused:

Επεξ/σία από timo63
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά κρίμα να πάρεις λαπτοπ εν έτη 2013 και να μην μπορείς να παίξεις ούτε ένα tichu στο dod που λέει ο λόγος. Ο επεξεργαστής αυτός είναι καλύτερος απο έναν τελευταίας γενιάς Celeron*? Δεν ξέρω γτ αλλα τους amd που ειναι κατω απο 2,0Ghz τους έχω πάρει με πάρα πολύ κακό μάτι

 

* πχ: Intel Celeron B830 1.8GHz

 

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html

 

Δες εδω και συγκρινε με καποιον που θελεις. Απο οτι θυμαμαι ειναι τραγικος αυτος ο AMD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.cosmodata...7/crazy-sundays

 

 

προτιμηστε ελληνικο μαγαζι και αμεση αγορα

 

οταν γινουν ευγενικοι και σωστοι τοτε ναι αν και δυσκολο μετα απο τοσα χρονια μαγκιας....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.cosmodata...7/crazy-sundays

 

 

προτιμηστε ελληνικο μαγαζι και αμεση αγορα

Πήγα Cosmodata και Το Χτύπησα πρωί πρωί.. Αν και περίμενα να ακούσω κανένα tech σχόλιο πριν τελικά Αφρός είναι μια χαρά για αυτό που το θέλω....

 

Πήγα Cosmodata και Το Χτύπησα πρωί πρωί.. Αν και περίμενα να ακούσω κανένα tech σχόλιο πριν τελικά Αφρός είναι μια χαρά για αυτό που το θέλω....

 

Αυτη η φοτο ανεβηκε στο Facebook

 

 

Εχω γραψει τα χαρακτιριστικα που εχουν ανεβασει στο FaceBook.

 

Δεν γραφει πουθενα για 2 χρονια αλλα για ενα...

 

Το γραφει οτι δεν εχει λειτουργικο.

 

1 Χρόνο εγγύηση έχει και οχι 2 και είναι χωρίς Windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O boxter εννοει πως το πρωι που πηγε για δουλεια στο cosmodata, του ειπαν να μας "ενημερωσει" για το ποσο ευχαριστημενοι ειναι οι πελατες του συγκεκριμενου μαγαζιου....

 

Αρκετα με τις υπογειες διαφημισεις!!!!

 

Cosmodata sucks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...