Προς το περιεχόμενο

Htc Evo 4G Sprint


g.virus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά είχα πάρει το htc evo 4G της εταιρείας sprint από Αμερική το κινητό είναι κλειδωμένο να δουλεύει μόνο στο 4G δίκτυο δεν παίρνει κάρτα sim τουλάχιστον έτσι φαίνεται όταν αφαιρώ τι μπαταρία  ήταν σε καλή τιμή για τα τότε δεδομένα. μπορεί να μου πει κάποιος αν γνωρίζει πως μπορώ να το ξεκλειδώσω ή έστω πως μπορώ να του κάνω αναβάθμιση λογισμικού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία παει αυτο και ευχαριστω, ξερεις πως μπορω να το αναβαθμησω? εχω ψαξει παντου στο ιντερνετ και δε μπορω να βρω το αντιστοιχω προγραμμα αναβαθμησης οπως εχουν νοκια σονυ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχως δεν εχω καμια εμπειρια με τη συγκεκριμενη συσκευη, αλλα πηγαινε στα Settings> About και δες τι firmware εχει. Επισης δες αν καπου εκει λεει System Update ή κατι τετοιο, ουτως ωστε να γινει το update αυτοματα χωρις υπολογιστη. Προϋποθεση βεβαια να το συνδεσεις σε καποιο wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το wifi και bluetooth δε δουλευουν λογω παλιου firmware πρεπει δλδ να γινει μεσω υπολογιστη ευχαριστω παντως να την ενημερωση ελπιζω να βρεθει κανα παιδι που να γνωριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Koιτα ειμαι 99,9% σιγουρος πως δεν παιζει αυτο, αλλα περιμενε μηπως απαντησει καποιος συμφορουμιτης που να εχει τη συσκευη ή να ξερει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...