Προς το περιεχόμενο

Νέα διαρροή αποκαλύπτει εκ νέου καθυστέρηση του Office για το iOS και Android μέχρι το 2014


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Microsoft όμως εντούτοις δεν επιθυμεί να παραχωρήσει στην Apple 30% έκπτωση

 

 

Διορθωσε το. Η Αpple δεν ζηταει εκπτωση, αλλα 30% μεριδιο απο τις πωλησεις του Office στο iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτα ειναι αποψεις.

Εμενα πιο πολυ μαρεσουν τα κουτακια παρα με οτι ναναι εικονιδια, που τα περισσοτερα ειναι γτπ.

 

Προφανώς και είναι απόψεις, δεν είπα ότι αντιπροσωπεύω καμιά μεγάλη ομάδα ανθρώπων. Είναι άποψη καθαρά δική μου.

 

Κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα live tiles, αλλά στο desktop. (άσχετα αν μερικές φορές δεν δείχνουν σωστά δεδομένα, ευελπιστώ αυτό να αλλάξει με τα blue.) Ωστόσο, ενώ στο desktop/laptop/tablet αφήνουν χώρο στην οθόνη, στο κινητό την κρύβουν όλη, με αποτέλεσμα να δημιουργείται ένα αντιαισθητικό αποτέλεσμα (κατ' εμέ). Θες να βάλεις μια εικόνα στο background και δεν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και είναι απόψεις, δεν είπα ότι αντιπροσωπεύω καμιά μεγάλη ομάδα ανθρώπων. Είναι άποψη καθαρά δική μου.

 

Κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα live tiles, αλλά στο desktop. (άσχετα αν μερικές φορές δεν δείχνουν σωστά δεδομένα, ευελπιστώ αυτό να αλλάξει με τα blue.) Ωστόσο, ενώ στο desktop/laptop/tablet αφήνουν χώρο στην οθόνη, στο κινητό την κρύβουν όλη, με αποτέλεσμα να δημιουργείται ένα αντιαισθητικό αποτέλεσμα (κατ' εμέ). Θες να βάλεις μια εικόνα στο background και δεν μπορείς.

 

 

Οχι, υπαρχουν εφαρμογες που φτιαχνεις group η wallpaper κλπ, αλλα αυτα δεν τα ξερεις γτ δεν εχεις κινητο WP8 οπως φαινεται.

Και γιατι να βαζω βασικα φωτο; Ειναι οτι πιο ποζερο-κοριτσιστικο υπαρχει. Εχω φωτο στο lock screen με πολυ ωραιο στυλ, ωραιοτερο απο την βασικη lock screen των android-ios κατ εμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κάποιος χρειάζεται το office για να κάνει δουλειά ,θα την κάνει από το iphone...??

Γιατί αν θέλει να ανοιξεί απλά ένα αρχειο ,υπάρχουν και άλλες εφαρμογές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...