Προς το περιεχόμενο

Εκκαθαριση δισκου


tonis1975

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα  θα  ηθελα να ρωτησω αν κανω εκκαθαριση δισκου αν μου σβησουνε foto .



Μου εχει γεμιση ο σκληρος δισκος και μου το βγαζει μυνημα συνεχεια .Οτι με ενδιαφερει τα εχω στηλη στον δισκο DATA E .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν θα σου τις σβήσει αλλά μην περιμένεις να κερδίσεις και Πολυ χώρο. Άμα γεμίσε ο σκληρός σου και δεν υπάρχει μαλλί για καινούργιο τότε μόνο σβηνοντας ταινίες , μουσική, απεγκαθηστωντας προγράμματα που δεν χρήσιμοποιεις θα κερδίσει χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εμφανιζει το μυνημα ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ.Και η δευτερη επιλογη.ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΣΤΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ .Πιο πρεπει να επιλεξω για να μην μου σβησουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω περασμενες ταινιες γιαυτο μου κανει εντυπωση πως γεμιζει.

 

Αν καταλαβα αυτο μου λες 32-bit.Η τον απεξεργαστη intel(9)core(tm dou cpu t8 300 2.40ghz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To απ'όλους τους χρήστες αναφέρεται στην περίπτωση που έχεις παραπάνω από ένα λογαριασμό χρήστη στο λαπτοπ (πχ αν χρησιμοποιούσατε και συ και κάποιος άλλος το λάπτοπ και είχατε ο καθένας δικό του λογαριασμό χρήστη). Αν είναι έτσι, τότε επιλέγοντας να διαγραφεί κάτι από ολους του λογαριασμούς χρήστη θα του το σβήσεις και του αλλουνού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O χρηστης ειναι μονο ενας αν επιλεξω ναι ο δισκος D που εχω μεταφερει αυτα που  με ενδιαφερουν  θα διαγραφτει κατι.Το προβλημα μου ειναι στο δισκο С 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...