Προς το περιεχόμενο

Σε 23 μήνες φυλάκισης καταδικάστηκε το πέμπτο μέλος της πειρατικής ομάδας Imagine


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως τα τωρινα cam δεν εχουν καμια σχεση με τα cam πριν 2-3 χρονια, αν και τοτε εβλεπα πολλες με κινδυνο μυωπειας! Τωρα περιμενω καλυτερες εκδοσεις, μια-δυο που εχω δει τις εβλεπες ανετα καλυτερα και απο TS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θυμήθηκα τώρα που μιλάμε για cam, άλλη τρομερή νίλα. Είχα πάρει το The Unborn (cam edition :-D) και σ' όλη την διάρκεια της ταινίας ήταν προφανώς στην δίπλα σειρά μία, που σ' όλη την ταινία δεν σταμάτησε λεπτό να χαχανίζει (απ' την ένταση, απ΄την βλακεία που την έδερνε; ), να ουρλιάζει, να στριγλίζει κλπ! Αξέχαστη εμπειρία  :mad: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα τωρινα cam δεν εχουν καμια σχεση με τα cam πριν 2-3 χρονια, αν και τοτε εβλεπα πολλες με κινδυνο μυωπειας! Τωρα περιμενω καλυτερες εκδοσεις, μια-δυο που εχω δει τις εβλεπες ανετα καλυτερα και απο TS...

αν δε κανω λαθος το TS ειναι καμερα,(καλης ποιοτητας) και ηχος απο καλωδιο και οχι απο μικροφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εγραψαν σχολια που καταδικαζουν την πειρατια...παιδια σοβαρα τωρα δεν εχετε κατεβασει τιποτα crackαρισμενο απτο internet??(γιατι και αυτο πειρατια ειναι)αλλα αν δεν κρινουμε τον αλλο τι διαολο ελληνες ειμαστε?...εγω προσωπικα ειμαι υπερ της περατιας γιατι τα τρεηλερ των ταινιων δεν με καλυπτουν και απο εκει που ειναι να δωσω ενα(υπερεκτιμημενο) ποσο αδικα την βλεπω σπιτι μου...προσωπικα αν εφαρμοστει κανας νομος περι απαγορευσης της χρησης πειρατικων αρχειων εγω θεωρουμε ισοβητης :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς έκαναν ότι έκαναν αλλά η ποινή είναι υπερβολικά αυστηρή και οι ομοσπονδιακές φυλακές, όπως γνωρίζουμε όλοι, τραγικές. Θα έπρεπε να τους βάζουν κάπου ξεχωριστα. Οκ, ο νόμος είναι νόμος και συμφωνώ να τιμωρείται η πειρατεία αλλά είναι λίγο βαρύ να μείνουν 2 χρόνια μέσα συντροφιά με όλα αυτά τα αποβράσματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

αυτα ειναι ρε φιλε. αυτα τα αλανια μπηκαν φυλακη για να βλεπουμε εμεις ταινιες  κ εσεις καθεστε πισω απο το pc Και λετε οτι να '

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...