Προς το περιεχόμενο

[tablet] SANEI N78 7" Dual Core 8GB Wi-Fi, 65€ (ASIA)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

WOT ALERTS

FocalPrice = NO ALERT

Banggood= Orange Alert

Lowbuiny = Orange Alert

Robustbuy = Red alert.

 

Οχι οτι ειναι 100% ετσι απλα καλο ειναι να ξερουμε.

Στο FOCAL εχω παρει πολλες φορες πραγματα.. δεν ειχα καποιο θεμα.. τα 4 σιτες αυτα (με το δεδομενο οτι η τιμη εχει ανεβει πλεων στο focal) τι παιζει .. (οχι.. ναι ξερω καλο ειναι.. αν εχει παρει καποιος 10+ παραγελλιες.. αλλιος με 1 δεν βγενει πορισμα).

 

Επισεις +1 για το firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood ειναι εμπιστο στο εξωτερικο. Εχω ψωνησει 8-9 φορες και ολα εχουν ερ8ει πολυ πιο γρηγορα σε σχεση με αλλα κινεζικα site. Ακομα και τα παραγματακια με απλο ταχυδρομιο ηρθαν στην ωρα τους, τα συστημενα σε 9 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood ειναι εμπιστο στο εξωτερικο. Εχω ψωνησει 8-9 φορες και ολα εχουν ερ8ει πολυ πιο γρηγορα σε σχεση με αλλα κινεζικα site. Ακομα και τα παραγματακια με απλο ταχυδρομιο ηρθαν στην ωρα τους, τα συστημενα σε 9 μερες.

 

:) Ναι αυτο ακριβος λεω.. και καλα εκανες και εγραψες.. Εγω πχ δεν το ειχα ουτε ακουστα. Θα το ριξω και μια ματια τι καλουδια εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια μετα απο παροδια .. το ελαβα τελικα

Ψαχνομαι για Θηκη.. 

Τετοιο στυλ

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-PU-Leather-7-Stand-Cover-Case-4-Ampe-A78-Sanei-N78-N79-Android-Tablet-E1-/200910263709?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item2ec72f559d

 

Μονο αυτην βρηκα για το ταμπλετ αυτο.. αλλα μου κανει ακριβή.. εχει καποιος αντιπρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παντως εαν καποιος εχει ηδη το συγκεκριμενο firmware ας το ανεβασει σε καποιο server, γτ απ'οτι φαινεται οι κινεζοι εχουν σταματισει να το υποστηριζουν

 

Φιλε μου το εχω εδω..

Αλλα η αληθεια ειναι δεν εχω ιδεα πως να το κανω.. :( 

 

http://www.mediafire.com/?ranxb6t03s7ke6p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...