Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη HOL σε Forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Ειμαι συνδρομιτης της Hol (που να μην ειμουνα) εδω και εναν χρονο και 2 μηνες και επιδη εχει αρχισει και μου σπαει τα νευρα η γραμμη τωρα τελευταια θελω να αλλαξω και να παω παλι Forthnet .Το τελυταιο συμβολαιο που εγινε ειναι κανα μηνα πριν για ενα σταθερο το οποιο προσθεσαμε στον λογαριασμο μας και μας ειπαν οτι δεν μπορουμε να βγουμε απο την εταιρια λογο αυτου του συμβολαιου  . Ερωτηση : επιδη δεν μπορω να βρω τους ορους που μου εδωσαν στην αρχη της συνδεσης ξερει κανει σε ποσο καιρο μπορω να βγω απο την εταιρια χωρις να χρειαστει να πληρωσω ?? Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλα για ολοκληρο πακετο (Internet τηλεφωνο κλπ) Εγω ειχα την εντιπωση οτι ηταν για 6 μηνες ! :/ αλλα αν μπορεσει καποιοσ αλλος να απαντησει με σιγουρια !! 

Επεξ/σία από KnightRider1996
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα ρωτα τον ιδιο τον παροχο.γιατι αμα σου πει καποιος λαθος μετα θα εχεις θεμα.καλυτερα να σου πει ο παροχος συμφωνα με το συγκεκριμενο προγραμμα που εχεις κανει ποσο κραταει το συμβολαιο παρα να κανουμε καμια υποθεση λαθος..εγω οσα συμβολαια εχω δει ειναι του χρονου.αν καποιος εχει πχ ιντερνετ και τηλεφωνο και μετα κρατησει μονο το τηλεφωνο δηλαδη san downgrade της υπηρεσιας να πληρωνει και εκει προστιμο ενω για Upgrade δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, κι εσύ θέμα με τη γραμμή; Μία απ' τα ίδια... ενώ το ίντερνετ πάει σφαίρα, έχω μεγάλο θέμα με το σταθερό και σκέφτομαι επίσης να την κάνω για 4νετ... αν σου απαντήσουν κάνε μια παράθεση εδώ μέχρι να το κοιτάξω κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προβλημα με το σταθερο απο περιεργεια να δουμε αν φτιαχνεται ειτε αλλαξεις εταιρεια ειτε οχι.

Ωχ, κι εσύ θέμα με τη γραμμή; Μία απ' τα ίδια... ενώ το ίντερνετ πάει σφαίρα, έχω μεγάλο θέμα με το σταθερό και σκέφτομαι επίσης να την κάνω για 4νετ... αν σου απαντήσουν κάνε μια παράθεση εδώ μέχρι να το κοιτάξω κι εγώ.



οχι πριζακια οτε.οχι πριζακια αντικεραυνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, κι εσύ θέμα με τη γραμμή; Μία απ' τα ίδια... ενώ το ίντερνετ πάει σφαίρα, έχω μεγάλο θέμα με το σταθερό και σκέφτομαι επίσης να την κάνω για 4νετ... αν σου απαντήσουν κάνε μια παράθεση εδώ μέχρι να το κοιτάξω κι εγώ.

Το θεμα με μενα ειναι οτι το σταθερο μου τρωγεται ! Το νετ τα εχει παιξει τελειως ! εκει που κατεβαζα με 1.1 1.2 τωρα κατεβαζω μονο με 500 και 400 ! ελεηνη κατασταση ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...