Προς το περιεχόμενο

ενημέρωση κάρτας γραφικών


than96

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρα απο την πλάκα, για να σε βοηθήσουμε χρειάζεται να δώσεις περισσότερες πληροφορίες, ποια είναι η κάρτα γραφικών? από τι αποτελείται όλο το σύστημα αναλυτικά μητρική επεξεργαστής ραμ τροφοδοτικό κουτί, οθόνη ( όλα με τα μοντέλα ακριβώς).

Επίσης αναβάθμιση  εννοείς αλλαγή κάρτας η αναβάθμιση drivers? αν εννοείς αλλαγή πρέπει να πεις γιατί θες να την αλλάξεις τι απαιτήσεις έχεις? και πόσα χρήματα διαθέτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την πλάκα, για να σε βοηθήσουμε χρειάζεται να δώσεις περισσότερες πληροφορίες, ποια είναι η κάρτα γραφικών? από τι αποτελείται όλο το σύστημα αναλυτικά μητρική επεξεργαστής ραμ τροφοδοτικό κουτί, οθόνη ( όλα με τα μοντέλα ακριβώς).

Επίσης αναβάθμιση  εννοείς αλλαγή κάρτας η αναβάθμιση drivers? αν εννοείς αλλαγή πρέπει να πεις γιατί θες να την αλλάξεις τι απαιτήσεις έχεις? και πόσα χρήματα διαθέτεις.

 

Όπα χαλάρωσε driver update ζήτησε και εσύ τον πήγες στην αγορά :P

 

Μιλήσαμε με πμ και τα παραθέτω και εδώ σε περίπτωση που το χρειαστούν και άλλοι.

 

Laptop: Turbo-X  M765S

 

Πας εδώ και επιλέγεις το M74xS/M76xS/M77xS και στην επόμενη επιλογή πας VGA και κατεβάζεις την έκδοση των Windows 7 (έχει Windows 8 αλλά είναι από όσο ξέρω συμβατά τα 7-8 όπως και σε εμένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όπα χαλάρωσε driver update ζήτησε και εσύ τον πήγες στην αγορά :P

 

Μιλήσαμε με πμ και τα παραθέτω και εδώ σε περίπτωση που το χρειαστούν και άλλοι.

 

Laptop: Turbo-X  M765S

 

Πας εδώ και επιλέγεις το M74xS/M76xS/M77xS και στην επόμενη επιλογή πας VGA και κατεβάζεις την έκδοση των Windows 7 (έχει Windows 8 αλλά είναι από όσο ξέρω συμβατά τα 7-8 όπως και σε εμένα)

 

Σόρρυ άλλη φορά θα μυρίζω τα νύχια μου, για αυτό και έκανα ένα κατεβατό από ερωτήσεις γιατί δεν ήταν ξεκάθαρο τι ζητούσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...