Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το CyanogenMod 10.1 M3, το πιο δημοφιλές custom ROM για Android


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρα υπαρχουν ολα... τα galaxy διαβάστε καλύτερα εκτος απ το 4 που δεν κυκλοφορεί ακόμα

 

μαλλον να τα κοιταξεις καλυτερα εσυ, για το S2 συγκεκριμενα μονο το G υποστηριζουν και κατι αμερικανικα, ουτε S3 intl βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια η διαφορά μεταξύ στα (παίρνει διαφορετικό ρομ το καθένα)

 

 

  •  Galaxy S III (Sprint)
  • Samsung Galaxy S III (T-Mobile)
  • Samsung Galaxy S III (Cricket)
  • Samsung Galaxy S III (MetroPCS)
  • Samsung Galaxy S III (AT&T)

 

και πως λέγετε το S III που πωλείται στην Ελλάδα; Γενικά ασχολούμαι με τον χώρο αλλά με την σειρά S δεν είχα ασχοληθεί ποτέ μου και τώρα έχω στην κατοχή μου ένα S III από μπιρντφοουν και ψάχνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φλασαρει πολλες ρομ στο ς3 μου ..( τωρα ειμαι με OMEGA ) ποτε ομως δεν εβαλα CyanogenMod

 

 

μπορει καποιος που τα εχει δοκιμασει με απλα λογια να μας πει καποιες διαφορες .. απο αυτα που βλεπω υποθετω οτι η CyanogenMod θα ειναι πιο "ελαφρια" και λογικα πιο γρηγορη .. απο ταχυτητες τι λεει ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φλασαρει πολλες ρομ στο ς3 μου ..( τωρα ειμαι με OMEGA ) ποτε ομως δεν εβαλα CyanogenMod

 

 

μπορει καποιος που τα εχει δοκιμασει με απλα λογια να μας πει καποιες διαφορες .. απο αυτα που βλεπω υποθετω οτι η CyanogenMod θα ειναι πιο "ελαφρια" και λογικα πιο γρηγορη .. απο ταχυτητες τι λεει ??

 

 

από Ομεγα πήγα σε cyanogenmod 10.1  και δε το μετάνιωσα! Ειναι πολύ πιο γρήγορη έκδοση, καθαρό android χωρις τίποτα περιττό πανω του.

 

η έκδοση της samsung ειναι πολύ φορτωμένη όπως και η omega, και λόγω μονο  1GB RAM ψιλο σέρνοντε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να σας πω για τη συγκεκριμένη έκδοση μιας και το κινητό μου σταμάτησε στην cm7.2.<br><br>

Μπορώ όμως με σιγουριά να σας πω πως αν έχετε stock rom ακόμα και αν αυτή ειναι πάνω στην τελευταία έκδοση android βγαλτε την και βαλτε άλλη.<br><br>

Το HTC desire μου ειναι 3 χρόνων, όταν ενα χρονο μετα την αγορά του έβαλα custom rom το κινητό επιτέλους λειτούργησε οπως έπρεπε εξαρχής.<br><br>

Και δε μιλαω μονο για τη cyanogen. Το θετικό που εχει η cyanogen ειναι οτι σχεδόν πάντα ειναι η πιο σταθερή custom rom. Χωρίς να σημαίνει οτι πάντα προσφέρει περισσότερα απο άλλες rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, Samsung Galaxy S the first legentary edition απέξω;

Πως το φάγαμε έτσι; Μόλις ένιωσα ότι όντως πάλιωσε το κινητό...

 

...και υποστηρίζεται το πρώτο Nexus S της Samsung; Γκρρρρρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...