Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πλησιάζεις με το κινητό στο χέρι και της λες. "Πρέπει να έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό μου. Δεν έχει το αριθμό σου μέσα."

.....γιατί ας πουμε δεν θα έχει ακούσει οτι χειρότερη μαλακία απο λιγούρηδες πελάτες και όχι μόνο ,

 

να της πω και εγώ ατάκες να ξενερώσει εντελώς.....

 

Ρε σοβαρευτείτε και δώστε μια σωστή συμβουλή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

Έχεις χαρτί τουαλέτας; (Αυτή σε κοιτάζει λογικά με απορία) Και μετά απαντάς… Γιατί όταν σε είδα χέστηκα πάνω μου.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι πιστέυω και εγώ .....

 

Να τις στείλω λουλούδια να δούμε αντιδράσεις?

 

Είναι ασπρόμαυρη η κοπέλα; Με δαντέλες και καπέλο;

 

Συγκεντρώσου. Δεν ξέρω τι ακυρότητες ρώτησες τον συνάδερφό της, αλλά αν δεν το έκαψες εκεί, ξαναπάς στο κατάστημα, την ρωτάς άκυρη βλακεία και στο καπάκι στην μέση της απάντησης της λες ότι έψαχνες αφορμή απλά για να ξαναπεράσεις από το κατάστημα και μπλα μπλα και ανταλλαγή κινητού και μετά πρέπει να δεις την σχετική σκηνή με τον Τσάκωνα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ασπρόμαυρη η κοπέλα; Με δαντέλες και καπέλο;

 

Συγκεντρώσου. Δεν ξέρω τι ακυρότητες ρώτησες τον συνάδερφό της, αλλά αν δεν το έκαψες εκεί, ξαναπάς στο κατάστημα, την ρωτάς άκυρη βλακεία και στο καπάκι στην μέση της απάντησης της λες ότι έψαχνες αφορμή απλά για να ξαναπεράσεις από το κατάστημα και μπλα μπλα και ανταλλαγή κινητού και μετά πρέπει να δεις την σχετική σκηνή με τον Τσάκωνα.

 

Καλή ιδέα , αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τις αρέσω .....γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα , αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τις αρέσω .....γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

Δηλαδή από τις εναλλακτικές 1) δεν της ξαναμιλάς και 2) της μιλάς με ελάχιστη πιθανότητα να μην φας άκυρο επιλεγεις την 1η;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

 

Γιατί έχει πάει περίπατο η αυτοπεποίθησή σου; Θάρρος, πίστη στον εαυτό σου και προχώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα , αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τις αρέσω .....γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

 

Ντοπαρισμένο στην αυτοπεποίθηση σε βλέπω, man.

 

ΡΕ, και αν δεν ψήνεται τι έχεις να χάσεις; Με το να προσπαθήσεις παίζεις τις πιθανότητες σου. Με το να μην προσπαθήσεις, πας σίγουρο κουβά.

 

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟΝΕ ΠΕΤΑΞΩ ΕΞΩ :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα , αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τις αρέσω .....γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

 

 Κοίτα πως έχει και οι δύο μπορείτε να κρίνετε μόνο από εξωτερική εμφάνιση, άρα παίζει να της αρέσεις για να ρώτησε το συνάδελφο και να σε πήρε και τηλέφωνο, εφόσον δεν υπάρχει κοινή παρέα για να βγείτε όλοι μαζί (τυχαία) πας και τη ρωτάς αν και πότε μπορεί να βγει μαζί σου, απλά πράγματα. Όσο το αργείς και όσο διστάζεις τα πράγματα γίνονται χειρότερα για σένα. Να ακούς τον Caution, κράτα και σημειώσεις όπως κάνουμε και οι υπόλοιποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι λουλούδια. Αυτό που λέει η νενυα κι ο κοσιον (σήμερα σε λατρεύω κοσιο, να ξες), πήγαινε απλά κι ωραία και πες της να πάτε για μια μπύρα όταν σχολάσει ορ σμθ.

 

Δεν έχει νόημα να αναρωτιέσαι τι της είπε ο άλλος και εν πάση περιπτώσει ακόμα κι αν δε βγει κάπου, αρνητικά δεν πρόκειται να το δει. Σα γυναίκα θα το εκτιμούσα αν κάποιος ερχόταν στα ίσια και μου έκανε τη σχετική πρόταση, άσχετα αν δεν τον γούσταρα. Από τίποτε καμμένες ατάκες χίλιες φορές αυτό το απλό. Και η ντομπροσύνη, αν έχει μυαλό στο κεφάλι της, πάντα δίνει πόντους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...